Skip to main content

Brighton Guide: Čo robiť, miesta na pobyt, jedáleň, festivaly a zábava na “londýnskej Beach”

Brighton Guide: Čo robiť, miesta na pobyt, jedáleň, festivaly a zábave na
Brighton je hip, farebné a, neobvykle pre prímorskom letovisku, mestských. “Londýn je pláž”, 60 míľ od hlavného mesta, je celoročne celodenný výlet alebo krátka prestávka destinácia s množstvom ponúknuť viac ako jeho nábreží. Nakupovanie, stravovanie, sranda z fantázie paláca, vynikajúce akvárium, skvelý nočný život a divadlo, blok po bloku Regency domov – nehovoriac najmalebnejšie mólo v Británii – v kombinácii s tolerantným a svieži atmosféru, aby Brighton veľmi cool miesto k návšteve a ešte chladnejšie miesto na pobyt na chvíľu.

Využívať zdroje na tejto stránke naplánovať Brighton útek.

Bude sa vám páči?

 • Milióny ľudí robia. Najmenej 8 miliónov ľudí navštívi každoročne Brighton – asi 6,5 milióna pre jednodňové výlety. A monštruózne 4,5 milióna pop koleso pre pohľadom na Brighton Pier. Mesto pravidelne radí medzi top 20 na zahraničných návštevníkov a patrí medzi 10 najlepších britských návštevníkov celkových cieľov. To je tiež jeden z najpopulárnejších britských destinácií homosexuálnych s veľkou rezidentný gay population.If vám páči miest (bradavice a všetci) a zdieľate tolerantný, otvorený prístup Brightone, budete milovať.

Kedy je najlepší čas pre návštevu?

Každé ročné obdobie má svoje radosti aj niekoľko významných festivalov – viď nižšie – čerpajú veľké davy do Brightonu. Ak máte záujem vyskúšať horskej dráhe a ďalšie vzrušenie jazdí na Brighton Pier, jeho najlepší navštíviť od mája do októbra, kedy je tam menšia šanca búrlivých morský vánok. Počas leta, Brighton Beach a The Lanes môže byť cez víkendy veľmi preplnené.

Ako sa tam dostať

 • Air: Gatwick Airport je najbližšia londýnskych letísk do Brightonu, pol hodiny jazdy vlakom.
 • Železnici: Vlaky odchádza z londýnskej stanice Victoria do Brightonu dvakrát za hodinu, na cestu asi 55 minút. Tam sú tiež pravidelné vlakové spoje z Londýn St. Pancras, Škótsko, južný Wales a miestach po celej krajine. Pre najnovšie vlakovú dopravu, skontrolujte Národnej železničnej otázky.
 • Ferry: Transmanche trajekty prevádzkovať pravidelnú dopravu z Dieppe a (v lete), Le Havre do Newhaven, asi 25 minút vlakom alebo autom z Brightonu.
 • Auto: V závislosti na prevádzke, Brighton je asi 25 minút od M25 Londýn okružná diaľnici cez A23.

Kde zostať

Možnosť ubytovania sa pohybuje v rozmedzí od malých penziónov a B & B u módnych butikov a New Age krčmy. Len uistite sa, že získať dobré odporúčania. Niektoré z B & B ubytovanie Brightonu môže byť zreteľne pochybný a rad jej veľkých starých hotelov vdova naozaj zažil lepšie dni.

Najlepšie Tasty Treat v Brightone

Ak nechcete vyskúšať nejaké fish and chips v Brighton ste blázon do seba. Na tom nie je nič tak celkom v poriadku, zlaté, ostro vyprážané kus ryby a niektoré pekne floppy britských čipov skonzumovaných v oporné morský vánok. Ak je ryba pristála na mieste, ako je tomu v Brightone, tým lepšie.

Existujú desiatky rýb a čipov miestach a každý má svoju obľúbenú plný triesok. Vyhnúť sa stánky na Brighton Pier – ak vás baví platia príliš veľa za príliš málo – a vyskúšajte niektorú z týchto miestnych obľúbené miesto:

 • Bardsley je – rodina vlastnila miesto, ktoré stojí za to 15 minút výlet od pláže a centra. Jesť alebo stánok s jedlom.
 • Bankári -A plný triesok s lustre, dobre, čo ďalej. Verní fanúšikovia do jedla alebo stánok s jedlom.
 • The Regency výhľadom na pláž na Kráľovskej ceste, tento taliansky ovplyvnili rýb a obchod s hranolkami je obľúbený u hosťujúcich celebrít.

Five Cool Čo robiť v Brightone

 1. Nakúpte rock na Brighton Pier – Vyskúšať na type karneval hazardných hier, prejsť sa Daredevil nad morom na konci móla zábavného parku, alebo ako Victorians, teraz pohľad z jednej tretiny míle von na more. Potom kúpiť hokejku tradičného zlatíčko, aby sa domov.
 2. Rock in Brighton rockovej legendy ako Jimi Hendrix, Led Zeppelin a Pink Floyd sa objavili na Brighton Dome. Bývalého Kráľova stabilné je stále miesto vidieť kapely, stand-up komikov a sólových umelcov. Príliš krotké? Prečo nie ochutnať nočný život v jednom z Brightonu módnych – Concord 2, komedia alebo zajac a naháňa.
 3. Pozrite sa, ako druhá polovica žije v The Royal Pavilion extravagantné, fantázie leto “chalupu”, postavený pre princa regenta v 18. a začiatku 19. storočia. Ešte lepšie je, žiť ako “druhá polovica” a mať svoje vlastné kráľovskú svadbu tam. Hovoriť o wow faktorov.
 4. Chodiť po vode Brighton je UK centrom sólového surfovanie paddleboard. Môžete získať úplne vybavená pre šport na surfing kultové obchod Ocean Sports Board Riders Store na Kingsway v najbližšom Hove.
 5. Preskúmať vinutia pruhu alebo pruhoch, presnejšie povedané. Posledné zvyšky stredovekého Brightenhelm prežiť v Lanes, úzke priechody teraz nabitý starožitné a šperky obchodov, barov a kaviarní. Alebo hlava Ďalšie alternatívny štýl v uliciach The North Laine, okres, kde šik, new age a Boho existujú bok po boku.

Každoročná akcia by ste mali vedieť o

 • Brighton Festival Pre väčšinu z mája, Brighton zapne na umenie, hudba, divadlo, tanec, sprievody, detské akcie a mnoho ďalšieho. Veľa akcií sú zadarmo a je tu dokonca aj Fringe festival.
 • Brighton Pride Parade festival a Brighton Gay komunita oslavuje posledný týždeň v júli s množstvom akcií a costumed Fašiangový sprievod, ktorý je jednoducho neopísateľný.
 • The Burning z Hodiny Fiery slávenie zimného slnovratu v polovici decembra zahŕňa dramatický sprievod a horiace finále na pláži.
 • Pádlo Round The Pier Zrúcanina západného móla je ohnisko dvojdňovom šialenstvo na vode v júli (júl 4 a 5 v roku 2009). Surfy, stand-up vodných bicyklov, gumové člny, veslice, všetky zasiahnuť vlny. Závažné súťaže, zábavné pádla a rodinné udalosti – na vode i na súši.

You may also like