Skip to main content

Brixton Kelionių vadovas: Patarimai Apsilankymas Istorinis Pietų Londone kaimynystės

Brixton Kelionių vadovas: Patarimai Apsilankymas Istorinis Pietų Londone kaimynystės
Gyvybingas plotas Brixton dažnai ignoruojami besilankančių Londoną turistų, tačiau pietinėse kaimyninėse šalyse yra verta tyrinėti, nes jos yra kultūros ir maisto aukos. Ši vietovė yra namo į keletą muzikos vietose, taip pat Juodosios Kultūros archyvuose, o reiškia, kad yra daug pamatyti ir nuveikti šioje srityje. Kaimynystėje yra geriausia prieinama per tūbelę (Brixton stotelė yra ant Viktorijos linija), ir jūs turite šiek tiek laiko vaikščioti per gatves ir parduotuvių visame Brixton High Street prieš sudarydamas sutartį kažką daryti.

Aplankykite Pop Brixton

Sunku paaiškinti, Pop Brixton, nebent jūs matote jį sau, bet bendruomenė plotas namai paleidimo įmones, dirbančias maisto prekyba, mažmeninė ir dizainas. Štabas savaitės renginius, pavyzdžiui, seminarų, gyvų didžėjų ir šokių pamokas, ir gyva maisto prekystalių yra geriausias priežastis aplankyti. Taip pat yra pirkinių parduotuvių, barų ir net tatuiruočių salonuose, todėl šis įdomų vieta mokytis apie tai, kas ir ateinančiais Londone. Stotelė į vakarienei vakarais ir kai atsipalaidavęs gėrimų. Patikrinkite artėjančius renginius svetainėje.

Naršyti Juodosios Kultūros Archyvas

Įkurta 1981 metais, Juodosios Kultūros archyvai yra apie rinkti, išsaugoti ir švenčiame Afrikos ir Karibų jūros regiono žmonių Britanijos istoriją. Muziejuje yra tiek laikinas parodas ir nuolatinę kolekciją, ir tai orientuota į neapsakomų istorijas. Yra dažnai specialūs renginiai pasiūla, taip pat juoda istorija klasių ir mokymo programos studentams ir mokytojams. Jis uždarytas sekmadieniais ir pirmadienį, ir ten taip pat parduotuvė ir kavinė vietoje. Įėjimas nemokamas, nors kai kurie laikini parodos gali reikalauti mokama bilietą.

Valgyti Brixton rinkos

Pasivaikščiokite prie Brixton rinkos, gatvės rinkoje esančio vos už Brixton metro stotis prekystalių. Jis valdo vietos prekybininkų ir rinkos yra keletas specialių renginių per savaitę, įskaitant blusų turgus ir ūkininkų rinkoje. Gretimi Brixton Kaimas ir rinkos Row house įvairios kavinės ir restoranai su maistu iš viso pasaulio. Ieškoti ne Alpes, žuvies ir lustai ne Fish Lounge ir Indijos maisto ne Kricket Raclette.

Plaukti Brockwell Lido

Brixton anketa Brockwell parkas yra gražus žalia erdves, kur vietiniai gyventojai dažnai pakabinti ar iškylą, bet tai Brockwell Lido, kad tikrai turėtų atkreipti jus parke. Visuomenė, olimpinio dydžio baseinas, pirmasis buvo atidarytas 1937 m, su vaizdu į parką ir palankiai plaukikų kasdien. Darbo laikas gali skirtis, todėl patikrinkite, Lido anketa Twitter kanalą kasdien tvarkaraščius (ir dabartinė temperatūra). Lankytojai taip pat gali mėgautis maistu klubo “Lido Cafe, kuris siūlo pirmiausia vegetarišką ir veganišką bilieto.

Sekite gatvės menas

Yra daug spalvinga freskomis ir grafiti puošti Brixton pastatų pusių. Garsiausios yra David Bowie vaizdavimas ant Tunstall Road, kur lankytojai dažnai palieka už gėlių ir duoklės vėlai dainininkė. Nors galite pasirinkti mokėti už oficialaus gatvės menas turą, tai taip pat galima surasti energingas darbus patys. Ieškokite vieni iš geriausių freskomis ant Atlanto Road, elektrinis Avenue, Stockwell prospekte ir elektros Lane.

Žiūrėti ne Išskirtinį Picturehouse Movie

Kino mėgėjai turėtų rezervuoti bilietą pamatyti tuo Išskirtinį Picturehouse, istoriniame kino, kuris atkuria visus naujausius spaudai filmą. Teatras pradžių atidarytas 1911 kaip Electric paviljono ir 1994 vieta įtraukta keturių filmų ekranus. Teatro baras ir kavinė taip pat tarnauja gėrimų ir maisto, todėl lengva padaryti jį naktį. Ritzy yra dalis Picturehouse kino teatruose grandinės ir nariai gali pelnyti gerą nuolaidą bilietams. Aplankyti “laimingas pirmadieniais,” kai dauguma filmų yra pusę kainos.

Šokis Hootananny Brixton

Hootananny Brixton yra tiek gyva muzika vieta ir restoranas vadinamas MOJO Virtuvė, kuri tarnauja Meksikos įkvėpė virtuvės. Yra naktiniai renginiai, iš DJs juostų, komedijos šou, ir jūs netgi galite galvą į karaokės vakarai su gyva muzika. Įėjimas nemokamas nuo sekmadienio iki trečiadienio, kuris daro tai puikus pasirinkimas lankytojams dėl biudžeto (kai įvykiai gali apimti mokestį, todėl patikrinti internete iš anksto). Ši vieta taip pat tarnauja iki Karibų gatvės maisto savaitgaliais, tuo atveju, jei gauti alkanas po visų, kad šokiai.

Papietauti Negril

Brixton yra žinomas dėl savo Jamaikos gyventojų, o tai reiškia, kad yra daug skanus Karibų jūros maisto atrasti visoje teritorijoje. Vienas iš populiariausių yra Negril, atsitiktinis restoranas su lauko sode, kuri tarnauja iki šiek tiek rimtai įsimintiną Išmirkytą vištiena. Įsikūręs Brixton Hill, Užkandinė siūlo keletą autentiškų patiekalų, iš karis su naminiais pyragais žuvims. Yra vegan variantai, taip pat tiems, kurie yra ne į mėsos. Pabandykite vieną iš dalijimosi plokšteles, todėl jūs galite gauti tinkamą skonį visko.

You may also like