Brixton Przewodnik: Porady na zwiedzanie historycznego South London Sąsiedztwa

Posted on

Brixton Przewodnik: Porady na zwiedzanie historycznego South London Sąsiedztwa
Tętniący życiem obszar Brixton jest często ignorowana przez turystów odwiedzających Londyn, ale południowa okolica jest warto poznać dzięki swojej oferty kulturalnej i żywności. Obszar ten znajduje się kilka klubów muzycznych, a także Black Cultural Archives, co oznacza, że ​​jest wiele do zrobienia i zobaczenia w okolicy. Okolica jest najlepiej dojechać metrem (przystanek Brixton jest na linii Victoria) i należy poświęcić trochę czasu, aby wędrować po ulicach i sklepach na całym Brixton High Street przed osiedleniem się na coś do zrobienia.

Odwiedź Pop Brixton

Trudno wytłumaczyć Pop Brixton chyba widać to dla siebie, ale domy kosmiczne społeczność rozruch firm pracujących w spożywczego, handlu detalicznego i wzornictwa. To gospodarze cotygodniowych imprez, takich jak warsztaty, na żywo DJ-ów i lekcje tańca, a żywe żywności stragany są najlepszym powodem do odwiedzenia. Istnieje również butiki zakupy, bary i sklepy nawet tatuaż, czyniąc to ekscytujące miejsce, aby dowiedzieć się o co chodzi i najbliższych w Londynie. Zatrzymaj się w godzinach wieczornych na kolację i zrelaksowany niektórych napojów. Sprawdź stronę internetową dla nadchodzących wydarzeniach.

Poznaj Archives Czarny kulturowe

Założona w 1981 roku, Black Cultural Archives przede wszystkim o gromadzenie, zachowanie i doceniają historię afrykańskich i karaibskich ludzi w Wielkiej Brytanii. Muzeum oferuje zarówno wystawy czasowe i stałe zbiórki, a skupia się na niezliczonych opowiadań. Częste są specjalne wydarzenia w ofercie, jak również zajęcia Black History i programy edukacyjne dla uczniów i nauczycieli. Jest zamknięta w niedziele i poniedziałki, a tam również sklep i kawiarnia na miejscu. Wstęp jest wolny, choć niektóre wystawy czasowe mogą wymagać płatnej bilet.

Jeść w Brixton Market

Spacer po stoiskach w Brixton Market ulicy rynku znajduje się tuż obok stacji metra Brixton. Jest prowadzony przez lokalnych przedsiębiorców, a rynek oferuje kilka specjalnych wydarzeń w ciągu tygodnia, w tym pchlim targu i targowiskach. Sąsiednie Brixton Village and Market Dom w zabudowie szeregowej różne kawiarnie i restauracje z jedzeniem z całego świata. Spójrz na raclette w Alpy, ryby z frytkami na ryby Lounge i indyjskiego jedzenia w Kricket.

Pływać w Brockwell Lido

Brockwell Park Brixton jest piękny zielony obszar, gdzie miejscowi często wywieszają lub piknik, ale to Brockwell Lido, że należy naprawdę wciągnie Cię do parku. Publiczność, olimpijski basen, otwarty w 1937 roku, posiada widok na park i wita pływaków codziennie. Godziny otwarcia są różne, więc sprawdź Twitter paszy kąpieliska dla dziennych harmonogramów (i aktualnej temperatury). Goście mogą również zjeść posiłek na biodrze Lido Cafe, która oferuje przede wszystkim dania wegetariańskie i wegańskie.

Follow the street artu

Istnieje wiele kolorowe murale i graffiti zdobiące boki budynków w Brixton. Najbardziej znany jest wizerunek Davida Bowie na Tunstall Road, gdzie użytkownicy często pozostawiają kwiatów i komentarzami do zmarłego piosenkarza. Chociaż można zdecydować się zapłacić za oficjalny objazd ulica sztuki, jest to również możliwe, aby odszukać siebie żywe dzieła. Spójrz na niektóre z najlepszych malowidła na Atlantic Road, Electric Avenue, Stockwell Electric Avenue i Lane.

Oglądać film w Ritzy Picturehouse

Miłośnicy kina powinni zarezerwować bilet do kina na Ritzy Picturehouse, historycznego kina, który odtwarza wszystkie najnowsze wersje. Teatr został otwarty w 1911 roku pierwotnie jako pawilon Electric aw 1994 miejsce dodaje cztery ekrany filmowe. bar teatru i kawiarni serwowane są także napoje i jedzenie, więc jest to łatwe do wykonania noc niego. Ritzy jest częścią kinach sieci Picturehouse i członkowie mogą zdobyć dobrą zniżki na bilety. Wizyta na „Happy Mondays”, kiedy większość filmów są za połowę ceny.

Taniec na Hootananny Brixton

Hootananny Brixton jest zarówno na żywo klub muzyczny i restauracja o nazwie MOJO kuchnia, która serwuje dania kuchni meksykańskiej inspirowane. Istnieje nocne imprezy z DJ-ów, do zespołów do pokazów komediowych, a można nawet udać się do karaoke noce z muzyką na żywo. Wstęp jest wolny od niedzieli do środy, co sprawia, że ​​świetnym rozwiązaniem dla osób dysponujących ograniczonym budżetem (niektóre zdarzenia mogą obejmować opłaty, więc sprawdzić online z wyprzedzeniem). Miejsce służy również się Caribbean jedzenie z ulicy w weekendy, w przypadku, gdy głodny po tym tańcu.

Zjeść w Negril

Brixton słynie jamajskiej populacji, co oznacza, że ​​istnieje mnóstwo pysznego jedzenia Karaibów odkryć na całym obszarze. Jednym z najbardziej popularnych jest Negril, przypadkowy restauracja z ogródkiem, który służy trochę poważnie niezapomniany kurczak. Znajduje się na Brixton Hill, jadłodajni oferuje kilka autentycznych potraw z curry do domowe ciasta na ryby. Istnieją opcje wegańskie, a także dla tych, którzy nie są w mięsie. Wypróbuj jedną z dzielenia talerzy, dzięki czemu można uzyskać odpowiedni smak wszystkiego.