Skip to main content

Brixton Seyahat Rehberi: Tarihi Güney Londra Yakın ziyaret için ipuçları

Brixton Seyahat Rehberi: Tarihi Güney Londra Yakın ziyaret için ipuçları
Brixton canlı alanı genellikle Londra gelen turist tarafından göz ardı edilir, ancak güney mahalle kültürel ve gıda teklifleri sayesinde keşfetmeye değer. bölgede birkaç müzik mekanları yanı sıra görmek ve bölgede yapmak çok şey var demektir Siyah Kültür Arşivleri, ev sahipliği yapmaktadır. mahalle (Brixton durağı Victoria hattı üzerinde) metro ile en erişilebilir olduğunu ve yapacak bir şey yerleşmeden önce Brixton High Street civarındaki sokaklarda ve dükkanlar dolaşmak için biraz zaman gerekir.

Pop Brixton Ziyaret

Bu kendiniz için görmeden Pop Brixton açıklamak zor, ama toplum uzay evler başlangıç ​​gıda, perakende ve tasarımda çalışan işletmeler. Bu atölyeler, canlı DJ’ler ve dans dersleri gibi haftalık etkinliğine ev sahipliği yapmaktadır ve canlı gıda tezgahları Ziyaret için en nedenidir. yukarı ve Londra’da geliyor içeriği hakkında bilgi edinmek için bu heyecan verici bir yer haline de alışveriş butikler, barlar ve hatta dövme dükkanları vardır. Akşam yemeği için akşamları ve bazı rahat içeceklerde tarafından durdurun. Yaklaşan etkinlikler için web sitesini kontrol edin.

Siyah Kültürel Arşivleri keşfedin

1981 yılında kurulan Siyah Kültürel Arşivler tüm toplanması koruyarak ve Afrika ve İngiltere’de Karayip halkının tarihini kutlayan hakkındadır. müze geçici sergi ve kalıcı koleksiyon hem barındırmaktadır ve anlatılmamış hikayeleri odaklanır. Öğrenci ve öğretmenler için sık özel teklif etkinliklerin yanı sıra siyah tarih sınıfları ve eğitim programları vardır. Bu Pazar ve Pazartesi kapalı, ve bir alışveriş sitesinde ve kafe de var. bazı geçici sergiler ücretli bilet gerektirmesine rağmen giriş ücretsizdir.

Brixton Market yiyin

Brixton Market, sadece Brixton metro istasyonu dışında bulunan bir sokak pazarı tezgahlarda dolaşın. Yerel tüccarlar tarafından çalıştırılan ve pazar bit pazarında ve çiftçi pazarı gibi, hafta boyunca çeşitli özel etkinlikler sunmaktadır. Bitişik Brixton Köy ve Pazar Sıra ev çeşitli kafe ve dünyanın dört bir yanından gıda ile restoranlar. Alpes, balık ve cips balık Lounge’da ve Kricket Hint yiyecek raclette arayın.

Brockwell Lido yüzün

Brixton’lı en Brockwell’in Park halk sık dışarı veya piknik asmak güzel bir yeşil genişlik, ama gerçekten parka çizmek gerekir Brockwell’in Lido bu. Kamu, olimpik yüzme havuzu, ilk 1937 yılında, park manzarası vardır ve günlük yüzücü ağırlıyor açıldı. Açılış kere değişir, bu nedenle günlük programlar (ve mevcut sıcaklığı) için Lido heyecan besleme kontrol edin. Ziyaretçiler ayrıca öncelikle vejetaryen ve vegan yemekleri sunmaktadır kalça Lido Cafe bir öğünün tadını çıkarabilirler.

Sokak Sanatı izleyin

Brixton’lı en binaların yanlarını süsleyen birçok renkli duvar resimleri ve grafiti vardır. En ünlü ziyaretçiler genellikle geç şarkıcıya çiçek ve haraç geride bırakmak Tunstall Road, David Bowie bir anlatımıdır. Eğer resmi bir sokak sanatı tur için ödeme yapmayı tercih olabilir de, canlı işleri kendiniz arama yapmak da mümkündür. Atlantik Yolu, Elektrikli Avenue, Stockwell Avenue ve Elektrikli Lane’de iyi duvar resimleri bazı arayın.

Ritzy Picturehouse bir Film İzle

Film severler Ritzy Picturehouse tüm son sürümleri oynar tarihi bir sinemada bir film görmek için bir bilet kitap. tiyatro aslen Elektrik Pavilion olarak 1911 yılında açılan ve 1994 yılında mekan dört film ekranları eklendi. tiyatronun bar ve kafe de içki ve gıda hizmet vermektedir, bu yüzden onun bir gece yaşamak kolaydır. Ritzy Resim Galerisi sinemalar zincirinin bir parçasıdır ve üyeler bilet iyi bir indirim puanı. En filmler yarı fiyatına “Happy Mondays,” üzerinde ziyaret edin.

Hootananny Brixton’deki Dans

Hootananny Brixton canlı müzik bir mekan ve Meksika esintili mutfağı servis MOJO Mutfak adında bir restoran, hem de. Orada DJ’ler komedi gösterileri için bantlara gece olaylar, vardır ve hatta bir canlı müzik ile karaoke geceleri için baş edebilirsiniz. Giriş bir bütçe ziyaretçiler için bu büyük bir seçeneği (bazı olaylar ücreti dahildir, yani önceden çevrimiçi kontrol edebilir) yapar Çarşamba aracılığıyla ücretsiz Pazar olduğunu. Tüm bu dans sonra acıkıyorum durumda mekan da, hafta sonları Karayip sokak yemekleri kadar.

Negril yemek yiyin

Brixton lezzetli Karayip çok sayıda gıda alanı boyunca keşfetmeye olduğu anlamına gelir onun Jamaikalı nüfus, tanınır. En popüler biri Negril, bazı ciddi unutulmaz pislik tavuk kadar hizmet veren bir açık bahçesi ile rahat bir restoran var. Brixton Tepesi üzerinde yer alan eatery ev yapımı kekler için köriler balıklara, birkaç otantik yemekler sunmaktadır. vegan seçenekleri etin içine olmayanlar için, hem de vardır. her şeyin düzgün bir tat elde edebilirsiniz böylece paylaşım plakalı birini deneyin.

You may also like