Brixton Travel Guide: Näpunäiteid külastamine Ajalooline South London naabruspoliitika

Posted on

Brixton Travel Guide: Näpunäiteid külastamine Ajalooline South London naabruspoliitika
Elav ala Brixton ignoreeritakse tihti turistide London, kuid lõunanaabruses tasub uurida tänu oma kultuuri ja toidu pakkumisi. Piirkond on koduks mitmele muusika kohti, samuti Musta Kultuurarhiiv, mis tähendab, seal on palju näha ja teha selles piirkonnas. Naabruses on parim kättesaadav Tube (edaspidi Brixton stop on Victoria line) ja siis peaks võtma aega, et tiir läbi tänavate ja kaupluste ümber Brixton High Street enne lahendada midagi teha.

Külasta Pop Brixton

On raske seletada Pop Brixton, kui sa näed seda ise, kuid ühenduse ruumi maja start-up ettevõtete töötavad toidu jae- ja disain. On seal nädalas sündmusi, nagu seminarid, live DJ ja tantsu tunnid, ja elav toidu kioskites on parim põhjus külastada. On ka sisseoste butiigid, baarid ja isegi tätoveerimissalonge, muutes selle põnev koht õppida, mis on üles ja tulevad Londonis. Peatus poolt õhtuti õhtusöök ja mõned lõdvestunud jooke. Saate kodulehel tulevaste sündmuste kohta.

Avasta Black Kultuuri Arhiiv

Asutatud aastal 1981, Musta Kultuurarhiiv on kõike koguda, säilitada ja tähistame ajaloo Aafrika ja Kariibi inimesed Suurbritannias. Muuseumis nii ajutisi näitusi ja alalisse kollektsiooni ja see keskendub ütlemata lood. Seal on sagedased üritusi pakkuda, samuti musta ajaloo klassi ja haridusprogrammid õpilastele ja õpetajatele. See on suletud pühapäeviti ja esmaspäeval, ja seal on ka pood ja kohvik kohapeal. Sissepääs on tasuta, kuigi mõned ajutised näitused võib nõuda makstud pileti.

Söö Brixton Turg

Jalutada kioskites Brixton Turg, tänava turu asub vaid väljaspool Brixton metroojaam. See juhivad kohalikud ettevõtjad ja turul pakub mitmeid üritusi kogu nädala jooksul, sealhulgas vanakraamiturg ja taluturul. Kõrvalolev Brixton Village ja turu Ridaelamu erinevate kohvikute ja restoranide toidu üle maailma. Otsige raclette kell Alpes, kala ja kiibid Fish Lounge ja India toitu Kricket.

Ujuda Brockwell Lido

Brixton on Brockwell Park on ilus roheline avarus, kus kohalikud sageli hängida või piknik, kuid see on Brockwell Lido, mis peaks tegelikult juhtida teid park. Avalik Olympic suurusega bassein, alustas aastal 1937, on vaade pargile ja tervitab ujujad päevas. Lahtiolekuajad erineda, seega kontrollige Lido Twitter sööda päevakavad (ja praegune temperatuur). Külalised saavad nautida ka sööki hip Lido Cafe, mis pakub peamiselt taimetoitlane ja vegan piletihind.

Järgige Street Art

Seal on palju värvilisi seinamaalinguid ja graffiti kaunistavad külgedel Brixton hoonete. Kõige kuulsam on kujutamine David Bowie kohta Tunstall Road, kus külastajad jätavad sageli taga lilled ja austust hilja laulja. Kuigi võid valida maksma ametliku tänavakunsti tour, see on ka võimalik otsida välja elavat tööd ise. Otsi mõned parimad seinamaalingud Atlandi Road, Electric Avenue, Stockwell Avenue ja Electric Lane.

Vaadake filmi Ritzy Picturehouse

Film armastajad peaksid broneerida pilet kinno hetkel Ritzy Picturehouse, ajalooline kino, mis mängib kõiki viimaseid pressiteateid. Teater algselt avatud 1911 Electric Pavilion ja 1994. aastal saal lisatakse neli kinolinal. Teatri baar ja kohvik ka jooke ja toitu, nii et see on lihtne teha öösel ta. Ritzy on osa Picturehouse kinode keti ja liikmed saavad skoor hea soodushinnaga piletid. Külastage “Happy esmaspäeviti,” kui kõige filmid on poole hinnaga.

Dance at Hootananny Brixton

Hootananny Brixton on nii elav muusika saal ja restorani nimega MOJO Köök, mis teenib Mehhiko inspireeritud roogasid. On öösel sündmused, alates DJ ansamblid komöödiaetendusi ja saate isegi pea eest karaokeõhtud live bänd. Sissepääs on tasuta pühapäevast kolmapäeval, mis teeb selle suurepärane võimalus külastajatele eelarve (mõned sündmused võivad sisaldada tasu, nii et vaadake internetis ette). Saal on ühtlasi üles Kariibi tänaval toidu nädalavahetustel, kui sa näljane ju, et tantsimine.

Süüa Negril

Brixton on tuntud oma Jamaica elanikkonnast, mis tähendab, et seal on palju maitsvaid Kariibi toidu avastada kogu piirkonnas. Üks populaarsemaid on Negril, juhuslik restoran välibassein aed, mis teenindab mõned tõsiselt meeldejääv jobu kana. Asub Brixton Hill on söögikoht pakub mitmeid autentsed road, alates karri omatehtud koogid kala. On vegan võimalusi, samuti neile, kes ei ole arvesse liha. Proovige üks jagamine Vaagnad nii saad õige maitse kõike.