Budżet Przewodnik dla znalezienia Londynie oferty specjalne

Posted on

Budżet Przewodnik dla znalezienia Londynie oferty specjalne

Dla wielu osób podróżujących w budżecie, znalezienie wspaniałe pobyty w Londynie jest bardzo ważna. Cena pokoju sam może przestraszyć niektóre z planowania takiej podróży. Ceny dla prostego pokoju są strome.

Jak stromy?

W Londynie, podobnie jak wielu stolicach świata, dość mdły pokój może kosztować kilkaset dolarów za noc. Nawet łóżko w hostelach salach sypialnych może kosztować więcej niż 100 $ USD / dzień.

Wiele osób nigdy nie ominąć tych cen. zarysować ich miasto ze swoich planów, nawet bez wykonywania wyszukiwania Hotel London. Potem patrzą na tych, którzy idą z zazdrości. Mogą nawet zobaczyć je jako snobów do mówienia o swojej podróży (ów) do Londynu.

Nie ma potrzeby, aby być w tej pierwszej grupie, a nie ma powodu, aby płacić duże ceny w Londynie, albo.

Londyn na napięty budżet

Hostelworld wyszukiwania dla Londynu są dobrym sposobem, aby rozpocząć planowanie szczelnie budżecie podróży. Typowym zapytanie nie włączy się dziesiątki hosteli, takich jak Astor Kensington, gdzie łóżka w akademiku stylu rozpocząć na około 25 $ / noc i jesteś w odległości krótkiego spaceru od przystanku metra Gloucester Road (w wieku 18-35 lat tylko).

Teraz słowo o pensjonatów w Wielkiej Brytanii: Zazwyczaj nie są fantazyjne, antyczne wypełnione zaklinacze. Są one często ac budżet, przynajmniej częściej niż w Stanach Zjednoczonych.

Rodziny wynająć a pokoje uzupełnić swoje dochody. Często toaleta jest na korytarzu. albumy do zdjęć i sprzęt do ćwiczeń mogą być przechowywane pod łóżko na noc.

Są to wspaniałe miejsca, aby zarówno zaoszczędzić pieniądze i mieszają się z lokalną kulturą. Ludzie, którzy je prowadzą często znają swoich dzielnic i obszarów przyległych lepiej niż jakikolwiek autor przewodnika.

Dobra baza do znalezienia pokoje lub apartamenty do wynajęcia jest Airbnb.com/London .

Nie ma „Recepcja” lub dozorca, ale często dobre rozmowy i piękny śniadania są częścią umowy.

Jeśli wybierasz się do angielskiej wsi lub do Szkocji, koszty często spada. W tych miejscach, może trzeba wynająć samochód, aby skorzystać z takich domków.

Jeśli jesteś w stanie zapłacić trochę więcej, znajdują się hotele, które oferują dobrą jakość też.

Niedaleko lotniska Heathrow, Radisson Blu Edwardian oferuje dobrą jakość w cenę pokoju, które są na ogół tańsze niż to, co będzie pobierana w centrum Londynu podobnych obiektów jakości.

Kolejna witryna z zakresu selekcji cen jest LateRooms.com . Można znaleźć kilka wyborów w kategorii budżetowej za mniej niż £ 80 / noc Są też miejsca, znaleziono tu do spoczynku przez setki lub nawet tysiące dolarów. Jedna mała pociecha: będziesz zadowolony wiedzieć, podatki są zawarte w tych cytatów.

Dla tych, którzy chcą zatrzymać się w jednym z wielkich hoteli na świecie, Claridge Hotel oferuje ponadczasowy Weekendowa . Płacisz £ 540 ($ 704 USD) za noc. Pokój budżet? Ledwie. Ale można łatwo zapłacić tej kwoty te dni na dość standardowe czterogwiazdkowym pokoju w Londynie, Paryżu czy Nowym Jorku. Jednorazowa zaszaleć, aby mieć pewność, ale jednego nie jesteś prawdopodobne, aby zapomnieć. Na szczęście, wszystkie podatki są zawarte w tym kursie.

Nie ma jak w domu

W przypadku hoteli i hosteli nie czynią cię szczęśliwym, dlaczego nie wynająć czyjegoś pustego mieszkanie (apartament) Studio 92 oferuje ceny w Londynie, które są czasami konkurencyjne z hoteli i hosteli w budżecie.

Jeśli masz większą grupę przebywa co najmniej tydzień w Londynie, sprawdź The Londyn . Oferują one apartamenty w różnych dzielnicach, a oni z siedzibą w Ogden w stanie Utah. Mówią, że pozwala im koordynować wyjazdy z obu stron Atlantyku.

Wreszcie, jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy na wynajem, jak o handlu? Kliknij HomeExchange.com i przeczytać o tym, jak skonfigurować członków z innymi członkami w celu „zamiana” domów na wakacje. To nie jest dla każdego, ale jeśli można zaakceptować warunki, można w znacznym stopniu wyeliminować koszty zakwaterowania i zrobić duży czasie wycieczki po przystępnej cenie.