Bulgu Londra Otel Fiyatları için bir bütçe Seyahat Rehberi

Posted on

Bulgu Londra Otel Fiyatları için bir bütçe Seyahat Rehberi

Birçok bütçe yolcular için büyük Londra otel fırsatları bulmakta çok önemlidir. Oda fiyatları tek başına böyle bir gezi planlaması bazı korkutmak olabilir. Basit bir oda için fiyatları dik.

Nasıl dik?

Londra’da, birçok dünya başkentlerinde gibi oldukça yumuşak oda birkaç yüz dolara bir gece mal olabilir. Hatta yurt tarzı Pansiyonlar bir yatak fazla 100 $ / gün mal olabilir.

Birçok kişi hiçbir zaman bu fiyatlarla geçmiş olsun. Hatta bir Londra otel arama işlemi yapılmadan planları kenti çizik. Sonra onlar kıskançlıktan gitmek edenler bak. Londra’ya onların gezi (ler) hakkında konuşmak için snobs gibi onlar bile onları görebilirsiniz.

ilk grupta olmaya gerek yok, ve ya, Londra’da büyük fiyatlar ödemek için hiçbir neden yok.

Sıkı bir bütçe Londra

Londra için Hostelworld arar sıkıca bütçeli gezi planlama başlamak için iyi bir yoldur. Tipik bir sorgu yurt tarzı yataklar yaklaşık 25 $ / gece başlayacak Böyle Astor Kensington gibi pansiyonlar, onlarca oraya dönecek ve Gloucester Road metro durağına kısa bir yürüyüş konum (yaşları 18-35 için).

Büyük Britanya Otellerinin hakkında Şimdi bir kelime: Genellikle fantezi, antik dolu oynatıcıları değildir. Onlar ABD’de en az daha sık, sık bütçe konaklama vardır.

Aileler gelirlerini artırmak amacıyla bir oda kiraya. Sık sık, tuvalet koridorun sonunda. Resim albümleri ve egzersiz ekipmanları gece yatağının altında depolanmış olabilir.

Bunlar tasarruf ve yerel kültür ile karıştırmak hem harika yerlerdir. onları çalıştırmak millet sık sık mahalleleri ve daha iyi herhangi rehber yazar daha bitişik alanları biliyorum.

Kiralık odalar veya daireler bulmak için iyi bir veri tabanıdır Airbnb.com/London .

hayır “resepsiyon” veya kapıcı, ama çoğu zaman iyi konuşma ve güzel bir kahvaltı anlaşmanın parçası vardır olduğunu.

Eğer İngiliz kırsal veya İskoçya’ya girişim ise, maliyetler genellikle bırakın. O tip yerlerde, bu tür konaklama yararlanmak için bir araba kiralamak gerekebilir.

Eğer biraz daha fazla ödeme yapmaya istekli iseniz, çok iyi değer sunan otel vardır.

Heathrow Havaalanı yakınlarında, Didsbury genellikle benzer kalitede tesisler için Londra’nın merkezinde ücret olacak olandan daha az pahalı oda hızlarında iyi bir değer sunar.

Fiyat seçimleri bir dizi başka sitedir LateRooms.com . Sen yüzlerce hatta dolar hatta binlerce baş dinlenmek Burada bulunan yerler de vardır az £ 80 / gece için bütçe kategorisinde birkaç seçimleri bulabilirsiniz. Bir küçük bir teselli: o tırnak içerdiği vergileri bilmek mutluluk duyarız.

Dünyanın en büyük otellerinden biri kalmak isteyenler için, Claridge Hotel’de Zamansız Weekend Special sunmaktadır . Sen gecelik £ 540 ($ 704 ABD Doları) ödersiniz. Bütçe oda? Zorlukla. Ama kolayca Londra, Paris ya da New York oldukça standart dört yıldızlı oda için bu miktarı bugünlerde ödemek olabilir. Bir kerelik savurganlık emin olmak için, ancak biri seni unutmak olası değil. Ne mutlu ki, tüm vergiler bu orana dahildir.

Ev gibisi yok

Oteller ve pansiyonlar mutlu yapmıyorsanız, neden birinin boş düz (daire) kira değil Studios 92 bütçe otel ve pansiyonlar ile bazen rekabetçi Londra’da fiyatları sunuyor.

Londra’da en az bir hafta kaldıktan daha büyük bir grup var, kontrol Londra Bağlantısı . Onlar mahallelerde çeşitli daireler sunmaktadır ve bunlar Ogden, Utah merkezli ediyoruz. Onlar bu onları Atlantik’in her iki taraftan gezileri koordine sağlayan söylüyorlar.

Son olarak, nasıl bir ticaret hakkında, kiralık yeterli para yoksa? Click HomeExchange.com ve tatilde “takas” evlerin amacıyla diğer üyeleri ile üye kurmak konusunda okuyun. Herkes için değil, ama Koşulları kabul edebilir, sen büyük ölçüde sizin ibatelerini ortadan kaldırmak ve büyük zaman hesaplı gezileri yapabilirsiniz.