Bütçe üzerinde ziyaret Londra için Seyahat İpuçları

Posted on

Bütçe üzerinde ziyaret Londra için Seyahat İpuçları

Bu dünyanın en pahalı şehirler arasında olduğu için bir bütçe Londra Ziyaret, zor olabilir. Her yıl, birçok potansiyel turist – baypas Londra yüksek maliyetler nedeniyle – bu şehirde kendilerini çok dalabilir insanlar.

Ama bir bütçe bu canlı tarihi kenti ziyaret etmek mümkündür. İşte Londra gezisi fiyatına başa çıkmak için bazı stratejiler vardır. ücretlerini görün, oteller, ulaşım, yapılacaklar, yemek, konumlar ve başka bir şehre giderken bile kısa bir konaklama için bütçe seyahat ipuçlarına göz atın.

Londra bileti

Bu ekonomik seyahat için birkaç diğer şehirler gibi ayarlanır. Günde ticari uçuş yüzlerce hizmet bölgesinde altı ana havaalanı vardır. Bu çok hacimli bir pazarlık bilet dolanabilir bütçe gezgin için çok daha fazla şansı vardır. Bazı stratejilere göz atın aramanız ile başlamak için.

Londra Oteller

Tipik bir Londra otel odası cılız ve overpriced. Ama kurtarmak için yollar vardır. Londra bütçe oteller, oda kahvaltı seçenekleri, pansiyonlar veya daire kiralama düşünün. bir bütçe Londra konaklama bu ipuçlarını tasarruf yapmanın yollarını arıyor başlayın.

Londra Ulaşım

Londra etrafında almak için en ucuz yolu nedir? Cevap planlarınızı bağlıdır. Central Londra’da çoğu zaman harcamak planlıyorsanız, küçük şüphe Tüp sizin en verimli ve ekonomik bir seçenektir var. Toplu taşıma ve araç kiralama ipuçlarına göz atın.

Londra fazlası

Londra sık olarak görülen ünlü turistik bir şehirdir “zorunluluk ziyaretleri.” Bazıları pahalıdır. Ama ucuz veya ücretsiz etkinlikler bol olanlar harcamaları dengeleyebilirsiniz. Broadway kalitesinde yapımları Katılan New York’ta daha Londra’da ucuzdur. hesaplı yapılacak Londra şeylerin listesini yapmak için ipuçlarına göz atın.

Londra Restoranları

Birçok gezginler Londra onun yiyecek için bilinmemektedir söyleyecektir. Böyle Paris ve Roma gibi diğer Avrupa başkentlerinde daha iyi yapacağız. birçok zevke doğru olsa da, Londra yolcuları sunmaktadır bütçe çok çeşitli seçenekler indirim yok. küçük etnik restoranlar bölgenin binlerce barlar itibaren, Londra’da bir bütçe doyurucu ucuz bir yemek bulmak için bağlı.

Londra Parlamento ve Savile Row ünlüdür.

Birçokları için, onun mutfağı için yalnızca ziyaret etmek için bir yer değildir. Bu şekilde hissediyorum İnsanlar maç için gıda eleştirmeni zevke ve bütçeye sahip olma eğilimindedir.

Tüm basmakalıp olduğu gibi, bu bir her geçen yıl kaybolur. Mükemmel yiyecek ve makul fiyatlar bulmak zor değildir. Aslında, bu geniş kentin kozmopolit doğası çeşitli yemekler örnekleme için yeryüzünde en iyi yerlerden biri yapar.

kahvaltıda ile başlayalım.

Bed-ve-kahvaltı kuruluşlar genellikle akşam yemeğine kadar gelgit size üzerinde olacak bir sabah yemek sunuyoruz. Öğle bir atıştırma daha fazla olması gerekmez. Eğer kahvaltı dahil değildir geleneksel otelde, bu göz önünde bulundurun: Paris ve birçok Avrupa şehirlerinde aksine, will not break bütçe burada restoranlarda doyurucu bir kahvaltı bulabilirsiniz.

Öğle ve hatta akşam Londra’nın pazarlarda monte bir “piknik” olabilir.

Londra pub turları uzun ucuz bir yemek ve eşsiz bir atmosfer zevk için bir yer olmuştur. Dikkat: geliştiriciler şehir boyunca otantik mahalle pub taklit ediyor olsa gerek. taklitler sık ​​gider uzun ve özgünlük üzerinde kısadır.

Londra bir ses bütçe yemek stratejisini çalışmak çok büyük bir yerdir. Fikir mümkün olduğunda büyük bir serbest kahvaltı öğle sakin ol, ve hedefinizin kültürüne maruz kalmanıza güzel yemekleri için gıda bütçesinin büyük bir bölümünü tasarruf etmektir.

fiyat aralıkları dayalı bilgi vermek kılavuzları bir dizi genel olarak “pahalı-orta-ucuz” veya benzeri tanımlamaları kullanarak vardır.

Londra Yemek Kılavuzu  oldukça geniş bir alanda restoranlar bağlantılar sağlar.

Diğer kılavuzları az yapılandırılmış ve genellikle Londra ziyaretçileri yardımcı ilgilenen öğrenciler veya kişiler tarafından monte edilir.

London Eye – İnceleme

Londra’da en gözde araçlarından biri, ama tepe turizm sezonu en büyük seyahat partisi ne zaman en pahalı arasında yer olabilir. Daha da kötüsü, bu sırada bekleyen değerli zaman mal olabilir. Bu derlemede yardımıyla – London Eye bir ziyaret planı dikkatle önce ilgi, bütçe ve zaman kısıtları göz önünde bulundurun.

Bütçe Londra Layovers

Avrupa’da birçok seyahat olur: Eğer yolculuk devam etmeden önce başka bir büyük havaalanından geçmek için Londra’da uzun bir konaklama veya 10 saat ile kendinizi bulabilirsiniz. Bir Londra konaklama için planlamak için biliyorum eğer bir bütçe birkaç manzaraları almak mümkündür.

Londra Bütçe Seyahat Hatalar

çok sayıda ziyaretçi çeken herhangi şehirde, para mal olacak (amaçlanan ve aksi ikisi) tuzakları vardır. Toplu taşıma ile karşılaştıklarında Londra’da, bazı ilk ziyaretçileri yerine pahalı kabinler için gözle bundan korkarlar. İlk tepkiler eklenen maliyet sağlaması izin vermeyin. Eğer Londra ziyaret ettiğinizde bu tuzaklara kaçının. Parayı ve zaman diğer değerli kaynak tasarruf edersiniz.