Camping už Wimbledon – Kaip gauti Paskutinė minutė Bilietai

Posted on

 Camping už Wimbledon - Kaip gauti Paskutinė minutė Bilietai

Jei lankotės Londone birželio pabaigoje, jūs negalite praleisti Vimbldono teniso įspūdžių, kad turėjo per visą miestą. Ar nebūtų puiku eiti?

Įprasta būdas gauti bilietą už Wimbledon yra užsiregistruoti bilieto balsavimu prieš ankstesnį gruodžio pabaigoje. Bet nesijaudinkite, jei jūs ne. Jūs vis dar gali būti su galimybę pamatyti didžiausią pasaulyje “Grand Slam” Lauko tenisas turnyras. Tai vienas iš nedaugelio didžiųjų tarptautinių sporto renginių, kurie daro nebrangia bilietus prieinamus visuomenei kiekvieną dieną.

Ir stovint eilėje yra labai Britų tradicija. Kembridžo kunigaikštienė – žinote ją kaip princesė Kate (mergautinė pavardė Kate Middleton) – perima iš Jos Didenybės karalienės kaip globėjas turnyro 2017 Bet 2004 metais, ji ir jos sesuo Pippa eilėje su visiems kitiems nuo 5 val pelnyti Centre Court bilietai. Kaip jos, viskas, ko jums reikia, yra kantrybė, ištvermė ir šypsena.

Štai kaip

  Eilių už bilietus

  1. Kiekvienas nori stovėti eilėje (arba eilėje, kaip mes sakome čia) galite įsigyti bilietus į rungtynes dienos. Į eilę atmosfera yra draugiškas ir lankytojai naudojasi susitikti ir kalbėtis tenisą su kitomis fans.Every dieną, išskyrus paskutines keturias dienas galimybę, 500 bilietų į kiekvieną iš centro ir Nr.1 ir Nr.2 teismų saugomos parduodamas į tuo turniketai visuomenei. Kaina skiriasi, priklausomai nuo dienos ir teismo, iš maždaug tarp £ 43 ir £ 225 (2019 m).
  2. Dar keli tūkstančiai Pagrindai Priėmimo bilietai parduodami kiekvieną dieną. Jie gerai Nr.2 teismo autoritetą ir be išlygų sėdėjimo ir stovi ant teismų 3-19. Bilieto kaina nuo £ 8 iki £ 25, priklausomai nuo dienos. Jūs turite mokėti su pinigais ir kainos keisti kasmet, kad patikrinti bilietų svetainėje būtinai.  
  3. Bilietai parduodami “pirmas atėjai, pirmas tarnauti tik grynaisiais pagrindą ne turniketai.  Bilietas eilėje yra viena linija Gate 3, pradedant Wimbledon Park, automobilių stovėjimo aikštelė 10 off Wimbledon Park Road. ( Žr žemėlapyje) Nuo parkas, queuers (įskaitant vienadienius queuers) pažanga per Vimbldono parko golfo klubas, per saugumo patikrinimus, per tiltą ir ant vartų 3.
  4. Eilės yra ilgas. Jei norite pagrindas bilietą, turėtumėte atvykti keletą valandų prieš priežasčių atvirų 10:30 Jei esate meškeriojimas už vieną šou teismo bilietus, planuojate kempingas naktį. Žmonės eilėse atnešti sulankstomos kėdės, piknikus ir nealkoholiniai gėrimai. Planas pareikšti lietaus nusidėvėjimą taip pat – į eilutes gyvatė kartu, lietaus ar blizgesį.
  5. Kai jūs gaunate linija, jums bus suteikta eilėje kortelę , kuri yra data ir numeris, parodyti savo vietą eilėje. Palaikykite ant jo, jis bus tikrinamas, kai įvesite pagrindus.
  6. Taip pat bus pasiūlyta apyrankės pažymėtų teismo, su nuimamu teismo sutampa, jei jūs atvykstate pakankamai anksti pelnyti vieną iš 1500 Teismo bilietai. Kai ranka jį į kasos, gausite bilietą į teismą pavadintas ant sutampa. Nesijaudinkite, jei jūs negaunate apyrankę ir sutampa – jūs vis dar gali būti suteikta galimybė gauti vienas iš motyvų įėjimo bilietų tūkstančių.
  7. Kempingai į Vimbldono eilėje Praeityje, jei norite gauti išsimiegokite Wimbledon bilietų eilėje, jums turėjo imtis savo galimybes ir nustatyti savo palapinę arba šalia eilėje. 2008 metais, šis procesas tapo lengviau. Queuers dabar gali stovykla Wimbledon Park, netoli Parkavimas 10, kur prasideda eilėje. Maždaug 6 val savanorių tvarkdarių bus pažadinti jus, jūsų paklausti išardyti savo stovyklavimo įrangą, patraukti savo automobilius į automobilių stovėjimo aikšteles ir iš arti į griežtesnę formavimo padaryti kambarį tiems prisijungti prie eilę dieną. 7:30 tarifu. komisarų bus išdalinti 1500 teismo konkrečios apyrankės iš eilės priekyje.
  8. Tualetai Nesijaudinkite, įrenginiai bažnyčioje Kelių ir Wimbledon Park Road yra atvira 24 valandas per parą.
  9. Mobilumas ir silpnaregiai lankytojai Mobilumo silpnaregiai lankytojai gali laukti arčiau tuo, bet įrašas tuo dar bus eilė kortelės numeris tvarka. Užduoti prievaizdas pagalbos ir kryptimis į artimiausią eilėje pabaigoje. Neįgalūs lankytojai turintys mobilumo klausimais, kurie planuoja pirkti bilietus apie esamą dieną turėtų telefonu bilietų kasoje +44 (0) 20 8971 2473, tolesnių instrukcijų apie įrenginių ir automobilių stovėjimo aikštelė.
  10. Geriausias būdas gauti Wimbledon yra visuomeniniu transportu. Traukiniai išvyksta iš Waterloo stoties Wimbledon Station kas 4 minutes ir yra reguliariai rajono linija paslauga Londono metro į geležinkelio stoties, taip pat. Dažnai autobusas keliauja į All England Lawn Tennis Club nuo stoties. Taip pat autobusu nuo Marble Arch Londono centre, kas 30 minutes.Whatever jūs, nebandykite važiuoti į Wimbledon. Eismo turnyro metu yra neįmanoma, ir jūs nerasite niekur pastatyti.

Perkant bilietus internetu

Keli šimtai bilietų į centro Teismo ir Pirmosios instancijos teismo Nr.3 parduodami internetu per Ticketmaster.co.uk dieną prieš žaidimą. Jokių kitų interneto bilietų pardavimo leidžiama arba pagerbtas todėl nereikia būti gundomas siūlo, kad atrodo, kad gerai, kad būtų tiesa. Jūs tikriausiai bus nusigręžė prie vartų.

Būti, kai tikimybė, turite užsiregistruoti Mano Wimbledon ir užsiregistruoti į nemokamas naujienas  gauti pranešimus ir visą informaciją apie interneto bilietų pardavimus. Kaip parduodamų internete bet populiarius bilietų, kai jūs pranešta, turite veikti greitai, nes jie eina per kelias sekundes.

skolinių įsipareigojimų

Jei turite labai gilias kišenes, galite bandyti gauti savo rankas ant kai kurių obligacijų bilietus. Ir aš tai giliai – pernai iš centro teismo bilietus Vimbldono finalą pora buvo pranešama, parduotas už £ 83,000, o iš £ 15,000 pora kaina yra gana vidutiniškai.

Skolinių įsipareigojimų iki didelių sporto renginių ar vietų yra kaip akcijos įmonėje. Mainais už investiciją, – į Vimbldono atveju – eina link žemės priežiūrai ir priežiūra – apie obligacijų turėtojas gauna fiksuotą skaičių konkrečių vietų už fiksuotą laiką. Obligacijų turėtojas gali tada parduoti vietų jie neketinate naudoti. Yra brokeriai ir prekyviečių, kur obligacijas yra perkama ir parduodama. Skoliniai įsipareigojimai yra vieninteliai Wimbledon bilietai, kurie gali būti parduodami trečiosioms šalims.

Stovykla iš ne Wimbledon ir eilėje bilietus. Tai daug smagiau – ir daug pigiau.