Campo Dei Fiori ринку і нічне життя в Римі, Італія

Posted on

 Campo Dei Fiori ринку і нічне життя в Римі, Італія
Кампо дей Фьорі, базарна площа в історичному центрі Рима, є одним з головних площ Риму. Вдень площа є місцем найбільш відомим вранці під відкритим небом міського ринку, який працює з 1869. Якщо ви зупинилися в квартирі відпустку або шукаєте сувенір, пов’язаних з харчовою або подарунка, з голови до Кампо дей Фьорі ринок.

Увечері, після того, як фрукти і овочі, виробники, торговці риба, і квітка продавці упакували свої стенди, Кампо дей Фьорі стає нічним життям хабом. Численні ресторани, винні бари, паби і товпляться навколо площі, що робить його ідеальним місцем зустрічі для місцевих жителів і туристів, і прекрасне місце, щоб сидіти на ранкову каву або вечірній apertivo і прийняти в дії.

Незважаючи на те, що цифри в тканину сучасного життя, Кампо дей Фьорі, як майже всі місця в Римі, має легендарне минуле. Ось де театр Помпея був побудований в 1-му столітті до н.е. Насправді, архітектура деяких з будівель на площі слід за кривизну підстави стародавнього театру і залишається театру можна побачити в деяких ресторанах і магазинах.

До Середньовіччя, ця область Риму була в основному відмовилися і руїни стародавнього театру беруться за своєю природою. Коли область переселили в кінці 15 – го століття, він був названий Кампо дей Фьорі, або «Поле квітів» , навіть якщо він був швидко проклали над зробити шлях для щедрих резиденцій , таких як сусідній Палаццо лощина Cancelleria , перший ренесанс палаццо в Римі, і Палаццо Фарнезе , в якому зараз знаходиться посольство Франції і сидить на тихій площі Фарнезе. Якщо ви хочете , щоб залишитися в цьому районі, ми рекомендуємо готель Residenza в Фарнезе.

Обходячи Кампо дей Фьорі є Віа дель Пеллегріно, то «Пілігрима Route», де ранні християнські туристи могли знайти їжу і дах перед подорожжю на базиліку Святого Петра.

Під час римської інквізиції, яка мала місце в кінці 16-го і початку 17-го століття, публічні страти проводилися в Кампо дей Фьорі. У центрі площі знаходиться урочиста статуя філософа Джордано Бруно, який є нагадуванням про тих темних днях. Статуя замаскованого Бруно стоїть на місці, на площі, де він був спалений живцем в 1600 році.