Campo dei Fiori turgus ir Naktinis gyvenimas Romoje, Italijoje

Posted on

 Campo dei Fiori turgus ir Naktinis gyvenimas Romoje, Italijoje
Campo dei Fiori A Piazza istoriniame Romos centre, yra vienas iš svarbiausių aikščių Romoje. Dieną, aikštėje yra miesto geriausiai žinomas ryte po atviru dangumi rinkoje, kuri veikia nuo 1869 Jei apsistojate atostogų buto ar ieškote maisto susiję suvenyrą ar dovaną, galva Campo dei Fiori svetainė turgus.

Vakare, po vaisių ir daržovių pardavėjai, Žuvų pardavimui, ir gėlių pardavėjai supakuoti savo stendus, Campo dei Fiori tampa naktinio gyvenimo centru. Daugybė restoranų, barų ir užeigų minios aplink Piazza, todėl tai ideali susitikimo vieta tarp vietinių gyventojų ir turistų ir puiki vieta sėdėti už rytinę kavą ar vakaro apertivo ir imtis veiksmų.

Nors tai skaičiai į šiuolaikinio gyvenimo audinio, Campo dei Fiori, kaip ir beveik visų dėmių, esantys Roma, turi aukštų praeitį. Čia yra kai Pompėjus teatras buvo pastatytas 1-ame amžiuje prieš Kristų Iš tiesų, iš kai aikštėje pastatų architektūra seka senovės teatro įkūrimo kreivumą ir lieka teatre galima pamatyti kai kurių restoranų ir parduotuvių.

Iki viduramžių, tai Romos plotas buvo beveik atsisakyta ir griuvėsiai senovės teatro perima iš prigimties. Kai plotas buvo perkelta į 15 amžiaus pabaigoje, jis buvo vadinamas Campo dei Fiori, arba “Lauko gėlės”, nors jis buvo nedelsiant nutiesė per padaryti kelią dosniam rezidencijų, kaip antai netoliese Palazzo dell Cancelleria , pirmą Renesanso Palazzo Romoje ir “Palazzo Farnese , kuris dabar įsikūrė Prancūzijos ambasados ir sėdi ant tyliau Piazza Farnese. Jei norite išlikti šioje srityje, mes rekomenduojame Viešbutis Residenza į Farnese.

Aplenkiant Campo dei Fiori yra Via del Pellegrino, kad “piligrimo kelias”, kur ankstyvieji krikščionių turistai galėtų rasti maisto ir prieglobstį, prieš kelionę į Šv.Petro bazilikoje.

Per Romos inkvizicijos, kuris įvyko pabaigoje 16 ir pradžioje 17 amžių, viešųjų egzekucijų buvo atliekami Campo dei Fiori. Pasibaigus Piazza centre iškilmingai statula filosofas Giordano Bruno, kuris yra iš tų tamsių dienų priminimą. Iš likdavo Bruno statula stovi aikštėje, kur jis buvo sudegintas gyvas 1600 vietoje.