Canal Saint-Martin naabruspoliitika Pariisis

Posted on

Canal Saint-Martin naabruspoliitika Pariisis

Kevadel ja suvel, kohalikud tulevad droves pankade Saint-Martin Canal piknik, saagima kitarr kaldaäärsed ja peesitama laisk kaua õhtuti kui videvikus arveldab üle valgusttekitav piirkonnas. Kohvikud ja Pentsik butiike külgnevad vee ja raua purdeid. Pühapäeviti kaks tänavat kulgeb paralleelselt kanal, Quai de Valmy ja Quai de Jemmapes, on reserveeritud jalakäijatele ja jalgratturitele-täiuslik jalgrattarendi ja nähes linna värske nurga alt.

Teine võimalus on võtta ringkäik kanali paadiga. Lühidalt, seal on midagi peaaegu igaüks oma võluv pangad.

Orienteerumine ja Transport

Canal Saint-Martin naabruses nestled vahel Gare du Nord ja Republique Kirde Pariisis 10. arrondissement. Kanal söödetakse Seine River Lõuna ja Bassin de la Villette ja Canal de l’Ourq Põhja.

Peatänavatel ümber kanali: Quai de Valmy, Quai de Jemmapes, Rue Beaurepaire, Rue BICHAT.

Lähedal: République, Belleville.

Sinnani ja metroojaamad

  • Gare de L’Est (Lines 4 ja 7)
  • Republique’ile (Lines 3, 5, 8, 9 ja 11)
  • Goncourt (Line 11)
  • Jacques-Bonsergent (Line 5).

Piirkonna ajalugu, lühidalt

Napoléon I käsul rajati Canal Saint-Martin 1802. See oli algselt ehitatud linkida Canal de l’Ourq, kaugemale põhja, et pakkuda värsket vett linna.

19. sajandil, valdkonnas oli enamasti hõivatud töölisklassi tööliste.

Alles hiljuti on see hakanud meelitada well-to-do spetsialistid innukas asuda elama korterid vaatega kanalile. Selle tulemusena, see on tulnud olla tuntud ala sagedased bohos; uus restoranid, kohvikud ja butiigid on pidevalt kerkivad naabruses.

Kanal ja selle ümbrus olid täiesti rekonstrueeritud seatud Marcel Carne on 1938 film, Hôtel du Nord .

 Restoran ja baar samanimelist kandidaati 102 Quai de Jemmapes (vt allpool).

Boat Tours kanalid ja veeteed

Kaaluda püsikiiruse Canal Saint-Martin ja Pariisi underground veeteede meeldejäävaks elamuseks. Eriti intrigeeriv on kanal on lukusüsteemides, mis täidavad teatud lõikudel kanali veega rekordilise kiirusega läbi lasta paadid läbi muidu liiga madal valdkondades.

Söömine, joomine ja Shopping ümber Canal Saint-Martin

Hôtel du Nord
102 Quai de Jemmapes
Telefon: +33 (0) 140 407 878

Filmitegija Marcel Carne surematuks Hôtel du Nord korrates nende fassaadi oma 1938 filmi sama nime. Algselt ehitatud 1885.a. hotelli teenindavad enamasti füüsilise töö Hôtel du Nord nüüd on baar ja restoran.

Ambiance: Tsink baar, samet kardinad, madal lambivalgus, ja ulatuslik ülakorrusel raamatukogu annavad endise hotell selgelt 1930. võlu.

Highlights: Võite õde jooki aed, terrass, mängida malet, sirvida raamatukogu või nautida lihtsat sööki valmistada värske koostisosi ja eostatud tähistas kokk Pascal Brébant. Garanteeritud nostalgia.

Lõunasöök: umbes 15-25 eurot (u. $ 16-26).
Õhtusöök: Ajavahemikus 18-30 eurot (u.

$ 19- $ 32).

Chez Prune
71 Quai de Valmy
telefon: +33 (0) 142 413 047

Ambiance: Chez Prune on koht, kus trendikas noor Parisians vaatama minna ja näha. See rõõmsameelne ploomikarva baar ja restoran on pidevalt abuzz jutuvadin ja muusika. Kummalise deco sisaldab objekte valmistatud ümbertöödeldud rämps. Suur terrass väljaspool pakub tipptasemel vaade kanalile kevadel ja suvel.

Süüa: Chez Prune bistroo stiilis piletihind, kui natuke kallis, on alati maitsev ja sisaldab riukalik salatid, quiche, juust plaadid, ja plats du jour.

Joogid: 4-10 eurot (u. $ 4- $ 11)
Lõunasöök: 15-20 eurot (u. $ 16- $ 22) inimese kohta.

Pink Flamingo
67 rue BICHAT
Tel .: +33 (0) 142 023 170

Nautige lemmik naabruses maiuspala: saada oma pitsa Canalside’is! Prantsuse-Ameerika paar co-omab Pink Flamingo, stiilne ühine kus pizza meenutab mõned parimad New York stiilis viiludeks.

Boonus: Saate tellida pie minna, võta roosa õhupalli ostutšekk ja lõõgastuda kaldal kanalile. Kohaletoimetamise inimene leida teid kaudu õhupalli.

Hinnad: Umbes 10-15 eurot (u. $ 11- $ 16) inimese kohta.

Antoine et Lili
95 Quai de Valmy
Tel .: +33 (0) 142 374 155

See veider mood boutique on erekollane ja roosa fassaad on nüüd ikoon. Ära jäta Antoine et Lili jaoks viimane kitschy linna mood ja campy “etnilise” teemasid. “Küla” on ka restoran, pagariäri ja teemaja.

Pane tähele, et hinnad ja kirjeldused viidatud siin oli õige aeg see artikkel oli avaldatud ja ajakohastatud, kuid võib muutuda igal ajal.