Ceļojumu Padomi Visiting Londonā par budžetu

Posted on

Ceļojumu Padomi Visiting Londonā par budžetu

Apmeklējot Londonu budžetu, var būt grūti, jo tas ir viens no pasaules visdārgākajām pilsētām. Katru gadu, daudzi potenciālie tūristi – cilvēki, kuri patīk sevi ļoti daudz šajā pilsētā – apvedceļš London, jo izmaksas ir augstas.

Bet tas ir iespējams apmeklēt smalko, vēsturisko pilsētu par budžetu. Šeit ir dažas stratēģijas, kas nodarbojas ar cenu par braucienu uz Londonu. Pārbaudiet budžeta ceļojumu padomus aviobiļetes, viesnīcas, transporta, lietas darīt, ēdināšanas, atrakcijas un pat īsu nolaišanās ceļā uz citu pilsētu.

Londona Aviobiļešu

Tas ir izveidots kā dažās citās pilsētās ekonomisko ceļošanu. Ir sešas galvenās lidostas reģionā, kas apkalpo simtiem komerciālo lidojumu dienā. Ar šo daudz apjoma, ir daudz vairāk iespējas, lai budžeta ceļotājam aizķerties kaulēties biļeti. Pārbaudiet dažas stratēģijas, lai sāktu ar savu meklēšanu.

Viesnīcas Londona

Tipisks Londonas viesnīca istaba ir maza izmēra un dārgu. Taču ir veidi, kā ietaupīt. Apsveriet Londonas budžeta viesnīcas, bed & breakfast iespējas, hosteļi, vai dzīvokļu īres. Sākt meklē veidus, kā ietaupīt naudu ar šiem padomiem par Londonas naktsmītnes uz budžetu.

London Transport

Kāds ir lētākais veids, kā iegūt ap Londonu? Atbilde ir atkarīga no jūsu plāniem. Ja jūs plānojat pavadīt lielāko daļu sava laika Londonas centrā, tur ir maz šaubu caurulē ir jūsu visefektīvākā un ekonomiskākā izvēle. Veikt apskatīt padomus sabiedrisko transportu un auto nomu.

Londona Lietas, kas darīt

Londona ir pilsēta ar slaveno atrakcijas, kas bieži tiek saukts par “must apmeklējumu.” Dažas no tām ir dārgi. Bet jūs varat līdzsvarot šos izdevumus ar lielu bezmaksas vai lēti aktivitātēm. Apmeklējot Broadway kvalitātes produkciju ir lētāks Londonā nekā Ņujorkā. Pārbaudiet padomus, kā izveidot sarakstu ar Londonas lietas darīt pieejamu.

Londonas restorāni

Daudzi ceļotāji pateiks Londona nav pazīstama ar savu pārtiku. Jūs darīt labāk citās Eiropas galvaspilsētās, piemēram, Parīzē un Romā. Kaut kas varētu būt taisnība daudziem gaumi, nav atlaide dažādus budžeta izvēli Londonas piedāvā ceļotājiem. No krogi apgabala tūkstošiem mazo etnisko restorānos, jūs noteikti atradīsiet atbilstošu lētu maltīti uz budžetu Londonā.

Londona ir slavena ar Parlamentu un Savile Row.

Daudziem tas nav vieta, lai apmeklētu tikai savu virtuvi. Cilvēki, kuri jūtas šādā veidā mēdz būt pārtikas kritiķis garšu un budžetu, lai atbilstu.

Tāpat kā ar visiem stereotipiem, šī zūd ar katru gadu. Lielisks ēdiens un saprātīgas cenas nav, ka grūti atrast. Faktiski, kosmopolītisms šo milzīgo pilsētu padara to par vienu no labākajām vietām uz Zemes, lai izlases dažādus ēdienus.

Sāksim ar brokastīm.

Gulta un brokastis iestādes parasti piedāvā rīta maltītes, kas būs plūdmaiņas jums vairāk nekā līdz vakariņām. Pusdienas nav jābūt vairāk kā uzkodu. Ja jums palikt pie parastā viesnīcas, kur brokastis nav iekļauts, uzskata, ka tas: Atšķirībā no Parīzes un daudzās citās Eiropas pilsētās, jūs varat atrast bagātīgas brokastis restorānos šeit, kas nepārkāps budžetu.

Pusdienas un pat vakariņas var būt “pikniks” sapulcējās Londonas tirgos.

Londona krogs ekskursijas jau sen ir bijusi vieta, kur baudīt lētu maltīti un nepārspējamo atmosfēru. Sargieties: attīstītāji iesaiņojumu imitācijas autentiskās apkārtnes krodziņiem visā pilsētā. Par imitācijas bieži gara rēķina un īsā autentiskumu.

Londona ir lieliska vieta, kur izmantot skaņas budžeta pusdienu stratēģiju. Ideja ir ēst liels, bezmaksas brokastis, ja iespējams, ņemt to viegli uz pusdienām, un saglabāt lielāko daļu savu pārtikas budžeta jaukas vakariņas, kas pakļauj jūs uz kultūru savu galamērķi.

Ir vairāki ceļveži, kas sniedz informāciju, pamatojoties uz cenu diapazonu, parasti izmantojot “dārga mērenu lēti” vai līdzīgu apzīmējumu.

Londona Dining ceļvedis  sniedz saites uz restorāniem visai plašā teritorijā.

Citas rokasgrāmatas ir mazāk strukturētas, un bieži vien samontēti studenti vai cilvēki ar interesi, palīdzot apmeklētājiem uz Londonu.

London Eye – Pārskats

Tas ir viens no populārākajiem objektiem Londonā, bet tas var vieni no dārgākā, ja jums ir lielāks ceļošanas pusei, pēc maksimālās tūrisma sezonas. Kas ir sliktāk, tas var maksāt jums dārgo laiku gaida rindā. Apsveriet savas intereses, budžeta un laika ierobežojumus, uzmanīgi, pirms Jūs plānojat apmeklēt London Eye – ar palīdzību no šo pārskatīšanu.

Londona Layovers par budžetu

Tas notiek ar daudziem ceļotājiem Eiropā: jums atrast sev ar ilgām nolaišanās Londonā vai 10 stundām, lai pārslēgtos no vienas lielas lidostas uz otru, pirms jūsu ceļojums varētu turpināt. Ir iespējams veikt pāris skatus uz budžetu, ja jūs zināt, kā plānot Londonas nolaišanās.

London Budget Travel kļūdas

Jebkurā pilsētā, kas piesaista lielu skaitu apmeklētāju, ir lamatas (gan paredzēts, un citādi), kas maksā naudu. Londonā, daži pirmo reizi apmeklētājiem tiek iebiedēti, sastopoties ar sabiedrisko transportu, izvēloties dārgu kabīnēm vietā. Neļaujiet jūsu sākotnējie reakcija radīt papildu izmaksas. Izvairieties no šiem slazdiem, kad jūs apmeklējat Londonā. Jūs ietaupīsiet naudu, un ka citi dārgo resursu laika.