Skip to main content

Ceļošana Taizemē sezonas laikā

Kā Zelt Taizemes Peak sezona

Ceļošana Taizemē sezonas laikā - Kā Zelt Taizemes Peak sezona
Ceļošana Taizemē sezonas laikā ir acīmredzami aktīvākais, visdārgākais laiks to darīt. Bet tur ir iemesls, ikviens vēlas nākt vienlaicīgi: laika apstākļi ir lieliski! Silts saules un ļoti maz lietus ir neatvairāms lures ceļotājiem bēg no ziemas savās valstīs.

Tāpat kā ir dažas priekšrocības, kas ceļo musons sezonā Taizemē laikā aizņemta sezona, protams, ir savas perks. Kopā ar skaistu laika, lai baudīt daudzas brīvdabas lokalizācijas Taizemē, jums ir vairāk izvēles atvērto uzņēmumiem.

Daži salām, piemēram, Koh Lanta, kas būtībā ir jāslēdz musons sezonā būs atvērts atkal sezonas. Andamanu jūra būs zilākas nekā jebkad agrāk, kas piedāvā labu redzamību snorkelēšana un niršana, kas nav skārusi lietus noteci.

High sezona Taizemē

Pirmās lietas, pirmkārt, tad, kad ir sezonas Taizemē? Atbilde ir diskutabls, taču lielākā daļa cilvēku parasti uzskata sezonas Taizemē, lai tas sakristu ar sausu-sezonas mēnešus no novembra līdz aprīlim. Par “plecu” mēneši nu beigās šajā diapazonā, var būt slapjš vai sauss. Ja esat gatavs veikt nelielu risku ar laika apstākļiem, jo ​​bieži tie ir patīkams mēneši ceļot.

Tūrisma skaitļi sāk krītot straujāk pāris nedēļas pēc tam, Songkran (tradicionālā Taizemes Jaungada svinību) beidzas 15.aprīlī Ne tikai aprīlis parasti karstākais mēnesis Taizemē, musonu sezona sākas drīz pēc tam, parasti dažkārt maijā.

Taizeme ir populārs brīvdienu galamērķi . Ziemassvētki, Jaunais gads, it īpaši ķīniešu Jaunais gads (janvārī vai februārī), izraisa pūļiem strauju kāpumu kā brīvdienu ceļotājiem izmantot laiku pie darba.

Festivāli Sezonas laikā

Malā no trim iepriekš minētajiem lielajiem svētkiem, vairāki festivāli radīs augstu sezonā, lai iegūtu vēl busier. Esi gatavs!

  • Loi Krathong: Skaistā combo-festivāls svinēt Loi Krathong un Yi Peng izraisa lietas, lai iegūtu busier katru novembrim. Chiang Mai un galamērķiem Ziemeļu Taizemē skars visvairāk.
  • Songkrans: Dienas pirms un pēc tam, kad 13. aprīlī var raksturot tikai kā pilnīgu haosu Chiang Mai. Desmitiem tūkstošu ceļotāju rokas sevi ar spaiņiem un ūdensmetējus par lielāko ūdens cīņu pasaulē. Ietekmē Satiksmes un izmitināšanu Bangkokā un Chiang Mai.
  • Wonderfruit Festival : Taizemes lielākie mākslas un mūzikas festivāls ir izvietots nomalē Pattaya katru gadu decembrī. Par pludmales tuvumā Bangkokā gar piekrasti skars lielāku skaitu backpackers nekā parasti.

Laika Sezonas Taizemē laikā

Parasti musonu lietus Bangkokā virsotnēm septembrī, smailāks mazliet oktobrī, pēc tam, iespējams, samazinās strauji līdz novembra vidū. Bet, tā kā visiem lauksaimniekiem un tūrisma operatoru Taizemē būs jāapliecina, laika apstākļi ir mainījusies pēdējo desmit gadu laikā, un tas ir daudz mazāk prognozējami. Kad sezonas lietus sāksies un pārtraukt katru gadu ir kāds ir minējums.

Temperatūra no novembra līdz februārim ir silts, bet pieņemamas. Vidējā augsts Bangkokā janvārim ir 90,5 F. Tie ir visvairāk ideāls mēnešos apmeklēt Taizemi patīkamu laika apstākļiem. Līdz martam, temperatūra un mitrums sāk pieaugt un gaidīt trīs-dušas-a-dienas līmeņu lietus līdz aprīlim, līdz vētras sāksies maijā.

Sakarā ar Taizemes formas, salas pretējās pusēs valstu pieredzes nedaudz atšķirīgi klimatiskie apstākļi. Piemēram, novembra, var uzskatīt par sākuma sausajā sezonā Bangkokā, tomēr tas ir rainiest mēnesi būt par tautas salas Koh Samui!

Cenas sagaidīt sezonas laikā

Saprotamu iemeslu dēļ, cenas ir visļaunākais sezonas Taizemē laikā. Atlaides bieži trickier rezultātu. Autovadītāji un pārdevēji ir nedaudz mazāk iespējams, lai vienotos par jūsu sarunu cenām. Tie var pagaidīt piecas minūtēm, lai neinformēts ceļotājs nākt kopā un maksāt prasīto cenu!

Viesnīcas bieži ir divējāda cenu noteikšanas shēmas, pamatojoties uz sezonu, tomēr viņiem izlemt, kad aizņemta sezona sākas viņiem. Gaidīt viesnīcas populārākajām vietām, piemēram, Phuket pārgājienā cenas pat par 50 procentiem.

Pārtikas un dzērienu cenas diezgan labi paliek nemainīgs neatkarīgi no sezonas.

Kā lai izvairītos no pūļus

Būsim reāli: Lielākā daļa cilvēku, kuri plāno ceļojumu uz Taizemi būs jāpaļaujas uz ierobežotu skaitu avotu plānot savus ceļojumus. Viens vai divi populāri rokasgrāmatu un pārskatīt vietnes mēdz diktēt satiksmes plūsmu Taizemē. Izvēloties top cērtes vai vislabāk novērtētās Viesnīcas šie ceļveži ieteiktos ir pārliecināts, ka veids, kā nonākt dzīvākajām vietām, tērēt visvairāk naudas.

Ceļotāji parasti pulcējas tajās pašās vietās. Uzturoties ārpus karstajiem gar Banana Pankūku Trail Taizemē, ir viens no veidiem, lai izvairītos no pūļa. Bet jūs joprojām ir jācīnās ar garās rindās pie populārākajām vietām, piemēram, Grand Palace Bangkokā. Ja jūs vēlaties, lai izvairītos no tūristu bariem vispār, jums būs nepieciešams, lai ceļotu uz mazāk apmeklētajām vietām Taizemē, piemēram, skaistu Isaan reģiona ziemeļaustrumu Taizemē.

Attiecībā uz jebkuru nopietnu iepirkšanās, ierodas agri centri, piemēram, populāro MBK Bangkokā, vēlams darba dienā. Brīvdienās un vakaros nokļūt busier kā centri tiek appludinātas ar vietējiem, kuri dodas uz socializēties.

Labākā vieta, kur ceļot sezonas laikā

Jūs esat nāksies dalīties pludmales un atrakcijas sezonas laikā. Bet ir dažas vietas, lai iet nedaudz vairāk elpošanas telpā.

  • Koh Lanta: Nevis saspiest sīkās Koh Phi Phi vai uzpampis Phuket, Koh Lanta ir lieliska, netālu alternatīva. Liels Sala ir pietiekami daudz vietas visiem, un jūs joprojām varat ērti apmeklēt pārējās divas no turienes.
  • Ayutthaya: Tikai divas stundas uz ziemeļiem no Bangkokas, Ayutthaya ir senā galvaspilsēta. Jūs varat izvēlēties no arheoloģisko vietu un drupas, lai izpētītu bez konkurēt par vietu tempļos, piemēram, Bangkokas Wat Phra Kaew.
  • Kanchanaburi: atrodas gar upi Kwai, Kanchanaburi ir lieliska iespēja izvairīties pūļus Bangkokā. Tas ir arī jāredz, lai kara vēstures entuziasti.
  • Koh Phangan: Kaut sinonīms ikmēneša Full Moon puse, Koh Phangan ir liels sala! Puse darbība galvenokārt ir ietverts ar nelielu pussalas Haad Rin dienvidos. Daudzi patīkami līči un interesantus atkāpsies ir dotted ap salu. Koh Phangan ir tikai īsa laivas brauciena attālumā no rosīgā Koh Samui, bet jāatceras, ka mēness fāzes ietekmē ceļot visā Samui arhipelāga.

Kad Rezervējiet Ja Ceļošana sezonas laikā

Rezervācijas savu lidojumu un viesnīcu uz sezonas Taizemē dažus mēnešus pirms laika, šķiet, ir labākais plāns. Taču pētījumi rāda, ka rezervācijas lidojumi pārāk tālu iepriekš var izraisīt lielāku aviobiļetes. Aviokompānijas dažreiz iemērkšana biļešu maksu 30 – 45 dienas pirms izlidošanas, ja viņi jūtas pārāk daudz vietas paliek.

Cenas numuru un lidojumu pārsprieguma Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Jo datumi šiem svētkiem ir fiksētas, biļešu mēnešus uz priekšu nepalīdz, ka daudz. Neatkarīgi, jums vajadzētu rezervēt numurus populārākajiem galamērķiem sākumā lieta pieejamība ir problēma.

Nav nepieciešams rezervēt ekskursijas un aktivitātes tiešsaistē laicīgi, pat sezonas Taizemē laikā. Patiesībā, darot nodrošinās, ka jūs maksājat maksimālo cenu un zaudēt dažas elastību jūsu maršrutu. Vai kādu pētījumu, bet gaidīt, lai rezervētu darbību pēc tam, kad jūs ieradīsieties Taizemē. Ceļojumu aģenti uz katra stūra, varbūt pat ar rakstāmgalda jūsu viesnīcas reģistratūrā, labprāt rezervēt ekskursijas jums.

Vilcieni Taizemē mēdz rezervēt līdz pat ātrāk nekā tūristu nakts autobusiem. Lai iegūtu biļetes klasi vēlaties, veikt rezervācijas vairākas dienas pirms plāno ceļot. Iegūstiet biļetes vairāk nekā nedēļu iepriekš, ceļot lielo svētku Taizemē laikā.

Vai nav panikas, ja daudz vietas jau šķiet pilnīgi veicot rezervāciju sezonas Taizemē laikā. Atcerieties: Par katru viesnīcā Jūs redzēt internetā, ir iespējams daudz vairāk vienā ielā, kas nav uzskaitītas! Arī viesnīcas bieži vien iezīmē nedaudz par pieejamajiem rezervēšanas portālos telpās. Viņi saglabātu pārējo walk-in klientiem.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *