Ceļvedis Changi lidosta, Singapūra

Posted on

Vārti uz Singapūru, lidojumu Hub Pārējā Dienvidaustrumu Āzijā

Ceļvedis Changi lidosta, Singapūra

Singapūras Changi lidosta (IATA kods: SIN, ICAO kods: WSSS) ir viens no reģiona noslogotākajām lidostām: rosīgo trīs termināla komplekss Singapūras ziemeļaustrumiem apstrādā vairāk nekā 100 aviosabiedrības lido un no salu valsts.

Jo telpā nedēļā, aptuveni 6000 lidojumi lidot un no Changi lidosta, apstrādei vairāk nekā 46 miljoni pasažieru, kas peld ārā (vai no) vairāk nekā 60 valstīs un teritorijās visā pasaulē.

  • Atrašanās vieta Changi lidostas: 1 ° 21’45.8496 “N, 103 ° 59’27.9254” E ( Google Maps )

Šis raksts ir pirmā no divām daļām:

  • Ar pirmo daļu , mēs apspriestu, ko gaidīt, kad tu lido uz Singapūru caur Changi lidostas, un kā nokļūt uz pārējo Singapūras kad esat izgājis no lidostas izlidošanas zonā.
  • Ar otrajā daļā mēs apspriedīsim, ko darīt, ja jums ir gaidīšana Changi lidostas – savu apmešanās izvēli, lidosta ir iespējas, lai gaida pasažierus (ieskaitot piemaksas atpūtas piemēram Zaļais tirgus), un to, kā pavadīt savu nolaišanās touring kompakts salu stāvoklī.

Lidošana Into Changi lidosta

Changi lidosta var viegli nokļūt ar lidojumiem no Los Angeles (salīdzināt cenas), Sanfrancisko (salīdzināt cenas), un Ņujorkā (salīdzināt cenas). No šejienes, apmeklētāji var lidot praktiski jebkur uz Dienvidaustrumu Āziju, kā reģiona galvenās pārvadātājiem un budžeta aviosabiedrības apkalpot regulārus lidojumus no Changi.

ASV pasu turētājiem nav jāsaņem vīza Singapūra; Ierakstu Pass pieļauj maksimālo uzturēšanās 30 dienas. Par citu informāciju par ceļošanu uz salu valsts, izlasiet šo: Singapore Travel Essentials – Informācija par pirmo reizi apmeklētājiem uz Singapūru .

Singapūra ir rūpīgāka nekā lielākajā daļā citu valstu, kurās aizliegtas preces ir nobažījies: pasažieri ir arestēti par neapzināti ienesa pāris lodes savā bagāžā. (Skatīt arī: Aussie brīdināts pēc dzīvu munīciju atradu viņu pie Changi Airport – ChannelNewsAsia.com ) Noteiktas preces nepieciešama rakstiska atļauja no Singapūras policijas licencēšanas un pārvaldes departaments; derīgs dokumentācija var būt nepieciešama, ierodoties.

Jūsu Changi lidosta Lidojuma statuss

Izpildiet tālāk ar pašreizējo lidojumu informāciju no Changi lidostas, tostarp ielidošanu un izlidošanu saites:

Getting uz un no Changi lidostas

Changi lidosta atrašanās vieta Singapūras ziemeļaustrumiem ļauj viesiem ierasties pilsētas centrā 40 minūšu izkāpjot no sava lidojuma laikā.

No Changi lidostas, ceļotāji var doties uz pārējo Singapūras, izmantojot vienu no šādām transporta iespējām:

Autobuss: autoostās pie pagrabiem katra termināla nodrošina tiešu piekļuvi Singapūrā. Jūsu labākais bet ir autobusu # 36, kas cilpu no lidostas uz pilsētas centru un atpakaļ, iet Suntec City, The Ritz-Carlton Millenia šajā Marina Bay rajonā, un Orchard Road (ar iepirkšanās un viesnīcas bagātība), pa ceļam. Autobusi pieņem precīzas izmaiņas, bet tas ir daudz ērtāk izmantot EZ-Link karti no MRT termināla Changi Terminal 2, ja jūs meklējat ceļot tālāk pa Singapūrā dienas uz priekšu.

Pārējās autobusu numuri atstāj no Changi – SBS 24, 27, 34 un 53, un Smrt Trunk dienests 858 – pakalpojumu Singapūras piepilsētas “Heartlands”, kas ir mājvieta valsts īpašumā daudzstāvu mājokļu un maz interesē tūristus.

MRT: MRT terminālis pagrabā Terminal 2 nodrošina tiešu vilcienu piekļuvi pārējai Singapūras. Esiet brīdināti: Jums var būt nepieciešams nodot vilcienu, kā jums iet. Es skaitīti ne mazāk kā trīs vilcienu pārskaitījumus ceļojot no Changi lidostas uz Marina Bay Sands.

Taxi: taksometru stendi var sasniegt uzreiz ārpus Changi ierašanos termināliem. Biļešu cenas ir mērīt, ar papildu uzcenojumu pievienotiem lidostu piekļuves un ceļo vēlu naktī.

Auto noma: SIXT un AVIS darbotos efektīvs auto nomas ceļotājiem, kas vēlas vadīt savus braucienus visā salā. Salīdzināt likmes automašīnu noma Singapūrā.

Marina Bay Sands Shuttle: Viesiem, kas uzturas Marina Bay Sands saņemt speciālu transportu uz sevi. Autobuss atstāj uzgaļi 1., 2., un 3. ik pusstundu katru dienu. Vienkārši uzrādi izdruku jūsu apstiprinājuma e-pastu autobuss operatoram ienākot autobusu. Vairāk informācijas šeit: Lidostas autobuss – MarinaBaySands.com .

  • Stay awhile: izlasīt mūsu pārskats Marina Bay Sands pieredzi. Vai uzzināt par sabiedrisko mākslas Marina Bay Sands: Walking Down Marina Bay Sands “Art ceļš Singapūrā .

Atstājot Changi lidosta

Apmeklētāji Changi lidosta ir ideāli novietots lidot praktiski jebkur reģionā – simtiem tiešajiem reisiem, apkalpo reģiona galvenajiem pārvadātājiem un budžeta aviosabiedrības, lidot no Singapūras uz jebkuru stūrī Dienvidaustrumu Āzijā.

  • Nonstop, kas mīlestības vārdā: sarakstu tūrisma galamērķiem reģionā, kas var sasniegt nepārtraukts no Singapūras, lasīt: Tiešie Lidojumi no Singapūras uz pārējo Dienvidaustrumu Āzijā.

Atstājot caur Changi Airport, varat izpirkt 7% preču un pakalpojumu pārdošanas nodokļa (GST) iekasē par jūsu iepirkšanās Singapūrā pirms lidojuma; Electronic Tūrisma atmaksas shēma (ETRS) vienkāršo visu procesu.

ETRS pašpalīdzības kioskus Changi ļauj pievienot savus pirkumus un aprēķināt kompensāciju parādā tevi; Jūs varat izmantot šo nodokļu atmaksu vairākos atmaksas skaitītāji ietvaros izlidošanas lounge.

Rīkoties, lai nepilnu divu mūsu Changi Airport ieviešanu – gaidīšana Changi lidosta, Singapūra .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *