Skip to main content

Ceļvedis kultūras etiķete Taizemes – Dos un nedarīt savu apmeklējums uz Taizemi

Kultūras Etiķete Taizemē

Pēc dažus vienkāršus noteikumus Taizemes etiķete būs ne tikai novērst jūs no nejauši aizvaino kādu, darot tiks noteikti jūs atšķirs no tūristiem tikai interesē lētu iepirkšanās vai idilisks pludmales. Novērojot un respektējot vietējo kultūru noteikti uzlabos jūsu pieredzi.

Taizeme ir pazīstama kā “zeme Smiles” -, bet slavenā Taizemes smaids ir daudz nozīmes. Kaut Taizemes cilvēki ir ļoti piedodošs tiesībpārkāpumu, it īpaši, ja to izdarījuši Farang (ārzemniekiem), ievērojot šos pamata dos un don’ts saglabās tos smaida.

Nedarīt, lai Novērot Taizemes etiķete

 • Nenorāda kājas: Pointing kājas pie kāda, palielinot kājas augstāks nekā kāda galvu, vai vienkārši liekot kājas uz galda vai krēsla, tiek uzskatīti ļoti rupjš Taizemē. No kājām dibeni ir netīrs: neparāda tos cilvēkus! Izvairieties norādot kājas pie Budu. Sēžot uz zemes, mēģiniet tādā veidā, kas nav parādīt citiem, dibeni jūsu kājām sēdēt.
 • Nepieskarieties kādu galvu: Kamēr kājas tiek uzskatītas zemākās un dirtiest ķermeņa daļas, galva ir revered kā vissvētākais. Nekad pieskarties kādu galvas vai mati – tas ietver rotaļīgi ruffling bērna matus. Neceliet kājas virs kāda galvas; izvairīties pastiprināšanu pār cilvēkiem, kas sēž vai guļ uz zemes.
 • Nenorāda: Pointing at kāds tiek uzskatīts rupjš daudzās kultūrās, bet, jo īpaši tāpēc, Taizemē. Ja Jums jānorāda persona, darīt, paceļot zodu savā virzienā. Kad motioning lai kāds nāk pāri, nelietojiet pirkstiem norādīja uz augšu; padarīt patting kustības ar pirkstiem taisni un palmu uz zemes. Norādot uz nedzīviem priekšmetiem un dzīvniekiem parasti ir pieņemams, bet tas ir vairāk pieklājīgs norādīt ar visu savu roku, nevis vienu pirkstu.
 • Nelietojiet zaudēt savu atdzist: kliegšana, pūš savu top, vai parādot spēcīgas emocijas parasti sarauca pieri Taizemē. Vienmēr paturiet prātā noteikumus ietaupīt seju. Saglabājiet jūsu atdzist, pat tad, ja viss iet greizi; jums tiks ievērotas to darīt. Nelietojiet žēloties, ka autobusu sadalījumu. Tā vietā, smieties un teikt ” Mai pildspalvu Rai “.
 • Nelietojiet necieņu karali: Nekad necieņu karalis vai attēlus no ķēniņa, tas ietver valūtas – parādās viņa attēlu uz Taizemes bats. Kaut Taizemes lèse majesté likumi ir pretrunīgi, atvērti necieņu pret karali patiesībā var zeme jums cietumā! Cilvēki ir saņēmuši garus teikumus Facebook amatu, kas izteicās pret monarhiju.
 • Nelietojiet mest lietas: Tossing objektu vai naudu kāda virzienā ir rupjš. Veikt laiks, lai nodot lietas cilvēkiem pareizi, stāties pretī, vēlams ar savu labo roku. Risināties naudu, maksājot kāds.

Vai izpildiet šos noteikumus Taizemes Etiquette

 • Noņemiet savas kurpes: Kā daudzās Āzijas kultūrās, noņemot kurpes pirms ieiešanas templi vai apmeklējot kāds mājās ir būtiska. Daži uzņēmumi, restorāni un veikali arī palūgt noņemt kurpes. Ja neesat pārliecināts, tikai skatīties, lai redzētu, ja ir kaudze kurpes pie ieejas, vai pārbaudīt, lai redzētu, vai darbinieki valkā kurpes. Tas ir iemesls, kāpēc vienkārši apavi ir laba ideja, Dienvidaustrumu Āzijā. Tas ir labāk, lai neuzkāptu uz sliekšņa ievadot mājas un tempļi.
 • Atgriešanās uz Wai : Wai ir Taizemes lūgšanu līdzīgu žestu ar rokām kopā priekšpusē un galvu nedaudz paklanījās. Lai neatgrieztu wai tiek uzskatīta par nepieklājīgu; tikai karalis un mūki nav jāatgriežas WAIS. Izmēģiniet nedrīkst Wai turot kaut kas jūsu rokās; nedaudz priekšgala pietiks. Jūs varētu vēlēties, lai uzzinātu, kā sasveicināties taju.
 • Izmantojiet savu labo roku: Kreisās puses tiek uzskatīta netīri, kā to dažkārt lieto “tualetes funkcijas.” Vienmēr izmantot savu labo roku nodot objektus kāds un kad maksā. Pieskarieties savu kreiso roku uz labās rokas apakšdelma (norādot, ka tas ir droši nepieejamā), ja jūs vēlaties, lai parādītu papildu cieņu.
 • Ēst ar karoti: Pareizais veids, kā baudīt gardus taizemiešu ēdienus, ir ar karoti labo roku un dakša jūsu pusē. Izmantojiet dakša grābeklis ēdienu uz jūsu karoti; dakša nekad iet mutē. Irbulīši parasti tiek izmantoti tikai nūdeļu ēdieni un gardumi, piemēram, pavasara rullīšiem.
 • Parādiet cieņu pret mūkiem: Tu sastapsies daudzi mūki vietās, piemēram, Chiang Mai; pret viņiem ar cieņu. Kad sveiciens mūks, mūki saņem augstāku Wai nekā parastiem cilvēkiem; Mūki nav jāatgriežas žests. Sievietēm nevajadzētu pieskarties mūks, tīriet mūks ir drēbes, vai ar roku kaut ko mūks. Monks jāļauj ēst vispirms ceremoniju un pulcēšanos. Monks Taizemē ir ikdienišķa – jūs dažreiz redzēt tos vairāk izmanto viedtālruņus un interneta kafejnīcās!
 • Smile: ar “Thai smaids” ir slavena, būtiski Taizemes etiķete, un Thais parādīt to, kad vien tas ir iespējams. Vienmēr atgriezties kādu smaidu. Smaidi izmanto sarunu laikā, kas atvainošanos, atpūsties, kad kaut kas notiek ne kā plānots, un tikai ikdienā.

Taizeme Temple Etiķete

Apmeklējot tempļi Taizemē ir jābūt par katru braucienu, tomēr daudzi tūristi kautrīgam prom no interesantām vietām, piemēram, tuneļa Temple Chiang Mai, jo viņi nesaprot budismu vai vietējām muitas. Noteikti suka līdzi jūsu tempļa etiķete, tāpēc jums nav aizskart kādu no pielūdzēju!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *