Ceļvedis Londonas Best parku

Posted on

Apmeklētāji, gan vietējie iedzīvotāji var atklāt Izsakās apstādījumu Londonā, katrs no pilsētas parkiem piedāvājot atelpu no grūstīšanās britu galvaspilsētā. Kaut arī populāri vietas, piemēram, Haidparka un St James parka ir labi pazīstama starp ceļotājiem, Londona ir piepildīta ar grassy pļavas un meža plašumiem, no kuriem daži paplašināt jūdzes. Visu gadu, Londonas parki ir ideāls ilgu staigāt vai klusu brīdi pārdomām – vai pat peldes kādā no peldvietu dīķiem.

Hyde Park

Atrodas Londonas centrā, Hyde Park ir iecienīta pulcēšanās vieta uz siltajām nedēļas nogalē. Tas ir pievienots Green Park un Bekingemas pils dārzi austrumos un robežojas Kensingtonas pils uz rietumiem, un Hyde Park tiek uzskatīta par daļu no Royal parku, padarot to ideāli ekskursijās. Serpentine, garš, šaurs ezers pie Hyde Park centrā, aicina apmeklētājus lounge saulē vai izņemt kādu no bradāt laivu, bet tuvumā Serpentine Gallery piedāvā mainās displejiem. Nepalaidiet garām Princess Diana piemiņas strūklaka, Itālijas Gardens un Holokausta memoriāls Gardens.

Rīdžentparka

Regent Park ir mājvieta Londonas Zoo , kā arī garu, mierīgu stiept Rīdženta kanāla. Ekspansīvs zaļā zona ir arī gleznainā laivu ezeru, brīvdabas teātris un nebeidzamas plankumus apmesties pēcpusdienas piknikam. Arī daļa no karaliskās parku, Regent parks ir saistīts ar Primrose Hill, kas piedāvā neticami skatu uz Londonu perfektu fotogrāfijas. Kā jūs atstāt, pārliecinieties, lai apturētu ar Espresso Bar , tiny kafejnīcā gar parka Broad Walk pick me up.

Hampstead Heath

Tēvs ziemeļiem, Hampstead Heath ir populāra vieta vietējie pastaigāties, piknika vai peldieties kādā no peldvietu dīķiem, kas ir atdalītas vīriešiem un sievietēm. Tur ir daudz, lai izpētītu visā parkā, no tenisa korti, lai zirgu izjādes teritorijas ar mīļoto Secret Garden. Dodies uz West pļavā kādu saulē, vai arī doties uz jog caur meža Austrumu Heath. Jo tas ir viens no vairāk zemniecisks zaļajiem plašumiem pilsētā, ir sajūta, it kā jūs esat atklāt dažas attālo mežu, nevis metropoles parku.

St James Park

Jo St James Park atrodas līdzās Bekingemas pils mazā centrālais parks ir slavens ar saviem krāsainajiem, lieliski manicured puķu dobes un desmitiem gulbju (kas visi pieder karaliene). Royal Park ir mājvieta daudzām ikonu svinībās, ieskaitot Trooping krāsu, un sardzes maiņa, kas notiek netālu no Mall. Apmeklēt St James Café par dienas iekost ēst ar skatu uz parku vai iznomāt kādu no krēsliem, kas ir pieejami stundas visā grassy jomās. Jo tas ir blakus daudziem tūrisma objektiem, parks ir arī ideāls pārtraukums no izdevumiem garas ekskursiju dienas laikā.

London Fields

Agrāk ganībās vieta lauksaimniecības dzīvniekiem, Londona Fields ir viens no Austrumlondonas populārākajām zaļajiem plašumiem, īpaši nedēļas nogalēs. London Fields Lido , kas atrodas ziemeļu daļā parka, atzinīgi peldētājus tās apsildāmu baseinu gadu garumā. Sestdienās, londonieši dodies uz Brodvejas Market , iknedēļas āra pārtikas tirgus sagrābt pusdienas un dažas alus baudīt uz zāli. Ir arī vairāki bāri un vietējās alus gar parka robežām ( krogs parkā ir īpaši ieteicams).

Victoria Park

Victoria Park, pilsētas vecākais publiskais parks, bieži rīko mūzikas festivālus un ikgadējus pasākumus, piemēram, gada novembra ugunskuru nakts, bet East London parks ir lielisks izbrauciens jebkurā nejauši dienā. Tas ir viens no Londonas lielāku kolekciju laukiem, rotaļu laukumi un mežu ainavu, un tur ir laivām dīķis komplektā ar japāņu pagoda un Pavilion Café. Nelietojiet izlaist Vecā angļu dārzs un būt pārliecināti, pastaigāties gar Regent kanāla, kas stiepjas gar parka dienvidrietumu malu, un tiem, kuriem ir bērni atradīs nebeidzamas izklaides Victoria Park Splash baseins (līdzi dvieli).

Haggerston Park

Jums ir jāzina, kur meklēt meklēt Haggerston parks, salīdzinoši kompakta atvērtu telpu jomā Hackney. Tas satur arī Hackney Pilsētas ferma , kolekcija barnyard dzīvniekiem, kas piedāvā bezmaksas ieeju pieaugušajiem un bērniem, un ir vairāki spēļu laukumi veltīta ģimenēm. Aktīvie apmeklētāji var atrast BMX cikla dziesmu, kā arī spēļu jomas futbolu un pat galda tenisu. Tas bieži vien ir daudz klusāks nekā lielākiem parkiem, jo īpaši, jo tas tiek izmantots galvenokārt vietējie iedzīvotāji, lai apmeklētāji varētu viegli atrast mierīgu galdu vai vietas zāli baudīt siltā laika pēcpusdienā.

Battersea Park

Up-and-nāk platība Battersea, tikai uz dienvidiem no Temzas upes, lepojas ar burvīgu parku ar laivu ezerā, mākslas galeriju un mazu bērnu zoodārzā. Par subtropu dārzi, kas datēti ar 1858., ir ievērojams izcelt, aug augi, piemēram, bambusa un banānu koki visu gadu. Nofotografējiet no krastmalas Londonas Miera Pagoda vai malkot tēju pie Pear Tree Café . Parks atrodas līdzās Battersea Power Station , kas pašlaik tiek atjaunotas uz veikalu un dzīvokļi, un tuvējo spīdīgo jaunā ASV vēstniecība.

Holland Park

Atklāj lekns svešā zemē pie Kyoto Garden, japāņu dārzs slēpto laikā Holland Park (aizpildīt ar pāvi). Tas ir labākais iemesls ceļojumā uz Londonas rietumu daļā, lai gan Holland Park piedāvā arī vairākas citas vēlamos atrakcijas, tostarp futbola laukums, tenisa korti un kafejnīcu. Tā kā parks atrodas vidū Notting Hill, Kensington un Chelsea, tas ir viegli kombinēt ar pastaigām pa Portobello Road vai apmeklēt Kensingtonas pils.

Richmond Park

Lielākā sienu Richmond Park, kas sākotnēji 17.gadsimta medību, var atklāt dienvidrietumiem no Londonas centrā, un ir piepildīta ar slēptās stūriem. Daļa no Royal parku un uzskatīts par dabas Nature Reserve, tas ir vislabāk pazīstama kā mājās simtiem briežu, kas klīst pamatojumu brīvi. Tur ir arī golfa laukums, zirgu atpakaļ izjādes staļļi, velosipēdu nomu un Isabella plantācija , meža dārzs, kas datētas ar 1830.. Tas ir gandrīz neiespējami, lai redzētu visu parku, lai veiktu plānu, pirms jūs iet (un nepalaid garām karaļa Henrija Mound, kas piedāvā panorāmas skatu uz Temzu un pilsētas stiprs panorāmu).