Ceļvedis naktsdzīve Pai, Taizeme – Kur atrast labāko mūzikas un bāriem Pai

Posted on

Ceļvedis naktsdzīve Pai, Taizeme - Kur atrast labāko mūzikas un bāriem Pai

Jūs nevarētu gaidīt Pai, kad mierīgs upes valstība backpackers un “hipijs” rezidenti, ir lieliska naktsdzīve, bet tā nav.
Šajā gadījumā, izmēram nav nozīmes: In Pai naktsdzīve ir apstrīdami daudzveidīgāka nekā naktsdzīve daudz lielāka Chiang Mai! Daži ilgtermiņa iedzīvotāji Chiang Mai padara 4 stundu brauciens uz Pai vienkārši, lai būtu jautri brīvdienās. Ne tikai Pai viegli paklupa uz kājām (ne tuk-tuk nepieciešams), ir daudz veselīgu aktivitātēm aizmirstot par savu paģirām.

Bet neuztraucieties, bāri Pai ir tikpat viegli izvairīties, jo tie ir, lai atrastu. Atšķirībā no citu partiju vietām Taizemē, jūs, iespējams, nebūs jāuztraucas par to, izmantojot ausu aizbāžņi, lai izvairītos no milzīgs mūziku. Pusnakts komandantstunda izslēdzas 90 procentus no darbības pilsētas malā no neliels skaits, kas izvēlas maksāt naudas sodus palikt atvērtas.

Paķert kādu no bezmaksas karšu atrast pa visu pilsētu vai lūgt vietējās kur atrast šos lieliskas vietas!

Par Craft Beer

Maz Jikko Alus bārs atrodas tieši uz Walking Street, var būt jūsu vienīgā iespēja amatniecības alus (pagaidām) Pai. Par laimi, atmosfēra ir draudzīga, cilvēku vērošana iespējas ir daudz, un vietu, šķiet mūžīgie dzīvespriecīgs.

Ja jūs vēlaties kādu no Taizemes ierasto trīs vietējos alus izvēli, aiziet kaut kur citur. Par starptautiskā atlasi, Jikko ir īstā vieta!

Par Hip-Hop mūzika

Kaut arī vecās skolas 90. gadu hip-hop mūzikas var šķist nedaudz nevietā par “atvieglinātas” upes pilsēta, tas var būt nostalģiju kādu … hm … vecākiem ceļotājiem. Lielais Kāpēc ne? Bar tiesības centru sadaļā Walking Street sprādzienos pārspēj no Dr Dre un draugiem nakts. Jautāt par viņu laimīgu stundu gara.

Par Punk Rock

Ironiski, kluss maz Pai ir mājvieta vienam no Dienvidaustrumu Āzijas labākajām pankroka bāriem. Blah Blah Bārs, tikai ap stūri no Walking Street garām Witching Well restorānā tiek splattered ar vintage plakāti un daudz panku laupījums no Berlīnes.

Dzērieni ir lēti, un vienīgā lieta, Pretrunīgs nekā dekora ir mūzika. Blah blah Bar ir burtiski būda. Ja redzat chained-up struktūra rotāta ar grafiti, atgriezties vēlāk, jūs tiksiet laimīgs jūs.

Par Live Mūzikas un Atmosfēra

Jazz House ir to visu: istabas, pārtiku, dzērienus un mūziku. Atmosfēra ir patīkamas un chill visvairāk naktis tik talantīgi dzīvie izpildītāji darīt labāk, nekā parasti, novalkāts aptver tik bieži dzirdējuši.

Jazz House atrodas pie Walking Street ceļā uz upi (nogriezieties pa kreisi pa labi pirms templis).

Par dīdžeji un Black Lights

Uzplaukuma Bar tikai ap galveno līkuma Walking Street ir dīdžeji svīšana nekā klēpjdatorus un melnā gaismas mākslu uz sienām. Lēti dzērieni saglabāt populārs ar backpackers, kas apstāšanās pārtikas, socializēšanās, un baudīt elektronisko mūziku.

Par “Secret” Cozy Space

Gars Bar nav īsti noslēpums, bet tā uzskata, ka veidā. Šaurā ieeja ir burtiski paslēptas vienkāršā aktuāli uz Walking Street. Ļoti šaura aleja netālu no 7-Eleven izraisa nelielu, bet-mājīga ārtelpas norobežo ēkas; meklēt lāzera gaismas! Nice apgaismojums, uguns bedre, un dzīvie izpildītāji saglabāt mierīgu maz kakts pieblīvēts uz dažām naktīm.

Kaut gan dīvāni ir izgatavoti no betona (tiešām), Gars Bar ir vienkārši viens no coziest noslēpumiem pilsētā.

Attiecībā uz baseinu un Daudz Saziņa

Yellow Saule bārs ir otrais-to-pēdējā pieturas vairumam cilvēku, kuri migrē uz vēlu-nakts Kāpēc ne Bar. Ar šo laiku naktī, tas ir viens no aizņemtākajā, lielākā daļa sociālā vietas pilsētā!

Dīvāni, biljarda galds un sēdekļi vērsti uz ielas rada ļoti sociālo atmosfēru jauniem ceļotājiem. Atveriet vēlāk nekā lielākā daļa, Yellow Sun aizveras ap 1 naktī un atrodas ērti pa ceļam uz neraud Bar.

Vēlu Pārtika un dzērieni

Kauna Neraudi josla tieši pāri upei, ir viens no nedaudzajiem atvērto iespējām pēc 1. am Mūzika, trīs bāri, ugunskura, kas ir dejas kamermūzikas gaisa kondicionieri, un gadījuma ugunsgrēka rāda saglabāt cilvēki burtiski izklaidēs līdz saullēktam dažos naktis.

Ēdināšana ļoti nakts pūļa ar munchies, Paja tikai vēlu naktī pārtikas ratiņi ir novietoti stratēģiski pāri ielai.