Skip to main content

Ceļvedis Saint Tropez dienvidos Francijā

 Ceļvedis Saint Tropez dienvidos Francijā

Krāšņs Saint Tropez

Glitzy un trausls? Vai viens no jūsu iecienītākajām vietām? Domas dalās par to piesaisti Saint Tropez Francijas Rivjērā. Vasarā Saint Tropez, var būt elle -, bet arī debesu. Tas joprojām būtībā ir maza zvejas ciems, ieskauj villas par super bagātajiem un super slavens; pilsēta heaves ar ļaudīm, bet tur ir brīnišķīgs 14 kilometru ceļš, kur jūs varat saņemt prom no tā visa. Lai ko jūs domājat par vietu, tas joprojām piesaista gan zvaigznes un parasto atpūtniekiem, un tajā slēpjas savu šarmu.

Rakstnieks Gijs de Mopasāns sāka tendenci 1880, “atklājot” vietu, kad viņš ieradās vienīgais, kā viņš varētu, viņa jahtu, uz Bel-Ami . Tad nāca gleznotājs Pāvils Signac, kam sekoja citi mākslinieki vēlu 19th- un 20.gadsimta sākuma, kurš atrada gaisma pasakains un dzīvais viegli.

Viņi mīlēja mazu zvejas osta, kas devās atpakaļ uz 1400, kad vietā bija neatkarīga ar savu nelielu armiju. 20. gadsimtā sūkties apmeklētāju kļuva jūra kā visi sekoja slavenos vārdus Matiss un Colette, Errol Flynn un Žans Kokto. Ar 1950 Pikaso, Juliette Greco un Boriss Vian, Žans Pols Sartrs un Francoise Sagan bija menstruācija. Bet tas bija Brigitte Bardot, kurš caur filmu Un Dievs radīja sievieti , kļuva par simbolu modes, bet netiklis St Tropez. Un vieta nekad izskatījās atpakaļ. Šodien jūs varētu redzēt Džordžs Klūnijs, Džeks Nikolsons, Liz Hurley un P Diddy klejojošs apkārt.

Old Port Saint Tropez

Labākais veids, kā ierasties St Tropez atrodas jahtu – vēlams savu. Bet, ja tas nav risinājums (ja vien jūs esat zvaigzne vai mega bagāti), tad vienkārši klīst apkārt vecās ostas, lai redzētu gluds radījumi bobbing ūdenī visās to miljonu dolāru krāšņumā. Jūs varētu arī ieraudzīt slaveno sejas – vai nu uz kuģiem, vai varbūt malkojot dzērienus terasē kādā no pasteļa krāsas vecām ēkām, kas saskaras ar ūdeni.

Tur ir diezgan izvēle bāriem un kafejnīcām ostā, bet viens, lai padarītu par, piemēram, Colette, Kokto un neskaitāmi citi ir pirms jums, ir kafejnīca Senequier , 4. vieta aux Herbes (tālr .: 00 33 (0) 4- 94-97-00-90). Get tur nesteidzīgās brokastis kafijas un kruasāniem, vai iet vēlāk, dzērienu un pavadīt laiku skatoties pasaule iet ar.

Ja jūs esat pie ostas pusdienlaikā, ēst pie Le Girelier , Quai Jean-Jaures (tālr .: 00 33 (0) 4 94 97 03 87), kur svaigu zivju ēdieni ir lieliski.

Apskate Saint Tropez

Ar Saint Tropez muzeji nāk kā apburošs papildus, un kas atšķirībā no vairāk ierasto uztveri no kūrorta.

Musee de l’Annonciade
No ostas, padarīt savu ceļu uz rietumu pusi un tuvējo Musee de l’Annonciade, 16.gadsimta mājā ar pārsteidzošu un iespaidīgu kolekciju bildes Saint Tropez, ko laikposmam pēc impresionistu no 19.gadsimta beigās un 20.gadsimta sākumā. Arī šeit ir darbi Van Dongena, Braks, Vlaminck, Derain un ekspresionistu Rouault, Utrillo un vairāk.
Le Port
Tālr .: 00 33 (0) 4 94 17 84 10
Mājas
Uzņemšana jūlijs augusts 5,50 eiro, pārējā gada 4,50 eiro
Atvērts katru dienu, izņemot otrdienas
jūnijā 1 30 septembris 10 am-noon, 3-7pm
1 oktobris – 31. maijs 10:00 -noon, 2-6pm
Slēgta novembrī, 1. janvāris, 1. maiju, RA diena, 25. decembris

Citadelle stāv augstu virs pilsētas. Iet uz jūras un jūrniecības vēstures jomā, liekot pilsētas kontekstā. Get tur saulrieta, un tiks apbalvoti ar lielisku skatu uz pilsētu, uz golfa laukumu un uz Sainte-Maxime un brīnišķīgi fona masīvā des Maures.
Mājas
Ieejas 2,50 eiro
Atvērts katru dienu aprīlis septembra 10:00-18:30
oktobra līdz martam 10:00-12:30, 1: 30-5: 30 pēcpusdienā
slēgts 1. janvāris, 1. maijā, 17, Debesbraukšanas diena, Nov 1, 1 25. decembris

Maison des Papillons
Visbeidzot, ja jūs vispār interesē tauriņi, Maison des Papillons (Musee Dany-Lartigue) ir par jums. Atrodas ģimenes mājā fotogrāfijā J.-H. Lartigue, viņa dēls savākti 4500 īpatņi, kas sacenšas par uzmanību ar savu ārkārtas krāsas un formas.
Maisons des Papillons
9 rue Etienne-Bemy
Tālr .: 04 94 97 63 45
Mājas
Uzņemšanas 3 eiro, bez maksas bērniem līdz 10 gadu
Atvērto katru dienu, izņemot otrdiena 2. maijs-oktobris 31 10 am-noon, 3-7pm
Slēgts 1. maijā, 17, Debesbraukšanas diena, novembris, 25. decembra un 1. janvāris.

Old Quarter La Ponche

Starp ostas un Citadelle atrodas La Ponche , vecākā un visjaukākā daļa no pilsētas, un joprojām ir joma, kur dzīvo vietējie zvejnieki un amatnieki. Vietā de l’Hotel de Ville, tornis ir viss, kas ir pa kreisi no pils de Suffren, gadsimtiem mājās no kungiem, kas valdīja pār Saint Tropez.

No šejienes iet uz burvīgs maz baznīcas Notre-Dame de-l’Assomption . Tās tornis ir par katru fotogrāfiju; Itālijas baroka interjers jūs atradīsiet koka skulptūru St Tropez pats. Jā, tur tiešām bija St Tropez, un katru gadu 15. maijā un 16., vietējie iedzīvotāji ņem uz ielas ar gājienu, lai atzīmētu viņu, ar daudz ļaujot pie šautenes. To sauc par Les Bravades un ir labi vērts panākt, lai redzētu, vai tu esi Dienvidfrancijā pavasarī.

Iepirkšanās Saint Tropez

No diezgan ostas, ej kādu no mazajām ielām virzienā uz centru. Ja jūs iedomātā augstas klases iepirkšanās, veikt Rue Gambetta par iebrukt dizaineru vārdiem. Šī ir vieta, kur atrast šo fantastisko bikini – tikko izdomāto oh-tā seksīgā apģērba gabals, kas Brigitte Bardot veikti slavens. Otrs liels iepirkšanās iela atrodas Rue du General Allard , kas darbojas uz rietumiem no ostas. Tas var likties dīvaini, lai iepirkšanās Louis Vuitton, Dolce & Gabbana un Dior vijumos ielās vecpilsētas, bet šis maisījums veco un jauno, top dizainers rīkiem un ikdienas provansiešu labumi ir tas, ko St. Trop, jo tas ir vietēji sauc , ir visu par.

Jūs parādīties beigās Rue Gambetta vai Rue Sibilli stāšanās centrālajā Place des Lices . Tas ir attēls-grāmata diezgan ar petanka spēlētājiem nodrošina izklaides un platānas kokiem, kafejnīcas un ikdienas provansiešu tirgus, kā saglabāt savu uzmanību.

In Place des Lices pievienoties reālu vecā Franciju pie Café des Arts (Tālr .: 00 33 (0) 4 94 97 02 25), ar tās marmora galdiem, vecās koka grīdas dēļiem un krēsli ārpus sniedzot jums tribīnes vietu vecumam vecajās prieks kolorītu. Jūs neredzēsiet Brigitte Bardot jebkur šeit, jo viņa tagad ir vientuļnieks, lai gan viņa vēl dzīvo St Tropez. Nekad prātā, uzmanies no citām zvaigznēm.

Saint Tropez ir pludmalēs

Ir daudz pludmalēm saules pielūdzēju uz Saint Tropez pussalā. Iespējams, vislabāk zināms, jo tas ir nūdistu pludmale ir Taiti Plage. Pampelonne pludmales ir milzīgs smilšu stiepjas gar austrumu pusē pussalas dominē Camarat bākas. Viens no augstākajiem Francijā, tas ir bijis vadošais jūrnieki līdz 60 kilometriem uz jūru, jo 1831.gadā (gan modernizēta II Pasaules kara un pilnībā automatizēta 1977.).

Par enerģisks, tur ir lieliska pastaiga gar Headland . No Saint Tropez jums vispirms iet kapsētā, kur filmu režisors Rodžers Vadims ir apglabāts. Par Headland ir akmeņaina un priežu klātiem, lieliska vieta villa (un privāto pludmali), kas pieder Brigitte Bardot. Tas ir 14 jūdžu attālumā, tāpēc nav jāveic viegli, lai gan jūs varat darīt Izsakās tā. Bet, ja jūs vēlaties atrast savu privāto pludmali, šī ir vieta, kur to meklēt. Jūs atradīsiet mieru, klusumu un ļoti maz citiem cilvēkiem, kā jūs veicat savu ceļu uz leju līdz jūrai.

Starp priedēm jūs saskaraties ciematiem Gassin un Ramatuelle. Mazajā ciems ar saviem sīkiem ceļiem, veco māju un romānikas baznīca ir labāk pazīstama ar saviem diviem ļoti elegants viesnīcas (sīkāka nākamo sadaļu). Tā ir lieliska vieta, lai mazliet atdzesēšanas-out.

Kur palikt Saint Tropez

Saint Tropez ir savu daļu no slavenākajiem un pasakains viesnīcās; visi šie filmu zvaigznes ir palikt kaut kur. Hotel Sezz ir jaunākais hip vieta tiem (tā atvērta 2010. gada jūlijā), un kāds cits pēc apdullināšanas pieredzi. Tas ir noteikts mežu tikai dažu minūšu attālumā no pludmales, komplekss 37 numuri apartamenti un villas, grupētas ap centrālo baseinu apgabalā. Restorānā Colette ir top šefpavārs Pierre GAGNAIRE aiz tā, un tur ir brīnišķīgs spa ar Payot. Tas jūtas ļoti Vidusjūras un neticami elegants.

Hotel Sezz Saint-Tropez
Route des Salins
Tālr .: 00 33 (0) 4 94 55 31 55
Website

Viesnīca Byblos ir viena no kūrorta swankiest viesnīcām. Brigitte Bardot ar vīru numuru trīs, Gunter Sachs bija šeit atvēršanu, un tā bija vieta, kur Miks Džegers piedāvāts Bianca 1971. slavenības, piemēram, Džordžs Klūnijs un reperi Jay-Z un P Diddy dzert slavenā in-house naktsklubā alas du Roy. Restorāns zem Alain Ducasse ir pārdēvēts par Rivea un pārveidoja nepiespiestā, dārza tēmu dekori ar vietējo izvēlni pilns ar Itālijas garšu. Un telpas? Superb, un kas atrodas grupā modernā Vidusjūras “ciemata” akmens ēku ap peldbaseinu.
Viesnīca Byblos
20 Ave. Paul Signac
Tālr .: 00 33 (0) 4 94 56 68 00
Website

Tikai ārpus St-Tropez pie Ramatuelle , divas viesnīcas sacenšas par vainagu.

Augšējā tirgus un ļoti atdzesēts-out Muse ir tucked prom starp vīna dārziem, priežu un olīvu birzīm. 15 svītas ir piesaiste šeit; tur ir skaists baseins, augstas klases restorāns un mājīgs bārs un sudraba Bentley ņemt tevi St-Tropez, ja jūs jūtaties vēlmi. Svītas sauc slavenu mūzas no Edit Piaf līdz Catherine Denēvu.
Muse
Route des Marres
Tālr .: 00 33 (0) 4 94 43 04 40
Website

La Reserve Ramatuelle ir ļoti moderna viesnīca ar spa veltīta vecuma profilaksei dabiskā veidā. Nav invazīvas procedūras, tikai īpašas maltītes, enerģijas veidošanas aktivitātes un holistiska ārstēšanas ar perfektu iestatījumu. Grīdas līdz griestiem logi un Zen vannas istabas ar Crème de la Mer produktiem ir kārtībā no dienas šeit.
La Reserve Ramatuelle
Chemin de la Quissine
Tālr .: 00 33 (0) 4 94 44 94 44
Website

Nokļūšana Saint Tropez

Saint Tropez atrodas Var, un iedzīvotāju skaits ir 5,612. Tie pievienojās vasarā ar ļaudīm, kuri ganāmpulka šo mazo Vidusjūras ciemā (tas joprojām ir ciemats, neskatoties uz tā pasaules mēroga slavu) saviem ieliņām, ostu, kvadrātveida un pludmalēm. Tas varētu aprakstīt daudzus pilsētās, tāpēc to, kas ir tās pievilcība? Atklājiet sev.

Ar gaisu
Tuvākā lidosta ir Toulon Saint-Tropez (18 km, 11.1 jūdzes uz dienvidiem uz rietumiem no St Tropez), kalpoja daži vietējie maršruti un daži no Lielbritānijas Ir autobusu saite uz Saint-Tropez, vai veikt taksometru.

Ar dzelzceļa
Labākais ceļš ir spēkā Toulon no Parīzes, ņemot no 3 hr.50 ms. Tad veikt autobusu uz Saint Tropez, vai taksometru.

Ar automašīnu
Saint Tropez pie A8 autoceļa. No Marseļas, izeju pie  Cannet des Maures krustojuma turpiniet pa D558 par 38 km pēc norādēm uz St Tropez. No Nicas izeju pie  Le Muy  krustojuma un turpināsies par D25 par 40 km. Vasarā jārēķinās ar stundu augšu par pēdējo pāris jūdžu sakarā ar smago satiksmi.

Tourist Office
Quai Jean-Jaures (Le Port)
Tālr .: 00 33 (0) 892 68 48 28 (0,35 eiro / minūtē),
Mājas