Ceļvedis Ziemassvētku Romā: festivāli, notikumi, lietas, kas darīt

Posted on

 Ceļvedis Ziemassvētku Romā: festivāli, notikumi, lietas, kas darīt
Roma ir top itāļu pilsētu apmeklēt Ziemassvētku brīvdienu sezonā. Tā ir arī vieta, kur Ziemassvētku svinības izcelsme. Pirmais Ziemassvētku masu tika teikts pie baznīcas Santa Maria Maggiore un agrāk pazīstams pastāvīgs horoskops tika izveidots Romas Jubilejas 1300.

Šeit ir top Roma Ziemassvētku skati Ziemassvētku brīvdienu sezonu, no decembra sākumā caur Epifānijas gada 6 janvārī laikā.

Svētā Pētera laukums

Katru gadu milzīgs Ziemassvētku koks celta Svētā Pētera laukumā. Dzīve izmēra horoskops arī ir izveidota, bet parasti nav atklāta tikai Ziemassvētku vakarā. Tūkstošiem apmeklētāju ganāmpulka Svētā Pētera laukumā, kad pāvests saka pusnakts masu Ziemassvētku vakarā iekšā Svētā Pētera baziliku (laukumā to rāda lielā ekrāna televizoriem), un nodrošina savu Ziemassvētku vēstījumu pusdienlaikā Ziemassvētkos no loga viņa dzīvoklī virs kvadrāts. 13. decembrī, krāsains parāde pie Svētā Pētera laukumā, lai Santa Lucia diena notiek.

Piazza Navona Ziemassvētku tirdziņš

Decembrī, Piazza Navona, Roma slavenā baroka kvadrātveida tiek pārveidota par milzīgu Ziemassvētku tirgus. Jūs atradīsiet stendus pārdod visu veidu Ziemassvētku saldumi, rotaļlietas, horoskops skaitļi, rotājumi un dāvanas veidus. Ir karuselis un Babbo Natale, Ziemassvētku vecītis, padara izskatu iepriecināt bērnus. Liels horoskops ainas ir uzcelts laukumā vēlāk decembrī, too.

Ziemassvētku eglītes

Ziemassvētku eglītes nav Itālijas tradīcija, bet ir kļuvuši populāri. Papildus koka Svētā Pētera laukumā, divi no lielākajiem eglīšu Romā parasti uzcelti Piazza Venezia un blakus Kolizejs. Tur ir arī koks jomā priekšā Muzeju uz Capitoline Hill. Daži veikali, viesnīcas, un restorāni parādīt nelielu koku. Koku rotājumi parasti ir diezgan vienkārša, bieži vien gaismas.

Santa Maria Maggiore Ziemassvētku gultiņa

Kristus dzimšanas Santa Maria Maggiore tiek uzskatīta vecākā presepe vai pastāvīgu horoskops ainas. Tā tika cirsts marmora ar Arnolfo di Cambio beigās 13.gs., komisijas pirmo Romas Jubilejas notika 1300. Lai gan sākotnēji redzams baznīcā, tagad uz displeja muzejā Santa Maria Maggiore. Zem altāra ir relikvijas sacīja satur gabalu sākotnējā silītē. Tas ir tur niša paši izmēri kā alā, kur Jēzus bija piedzimis. Pirmais Ziemassvētku masa tika teikts Santa Maria Maggiore. Par zvani tiek sazvanīts pusnaktī neizsaka sākumu Ziemassvētkiem.

Nativity Scene pie baznīcas svēto Cosma un Damiano

Par Svēto Cosma un Damiano baznīca, virs foruma, piemīt viena no lielākajām horoskops ainas. Pasūtītājs Charles III Neapoles tas ietver ne tikai reliģiskas figūriņas, bet arī sarežģīts figūriņas cilvēku no ikdienas dzīves. Seši master kalēju strādāja uz skatuves jau 40 gadus, pievienojot jaunus skaitļus katru gadu. Statuetes pārstāv autoratlīdzību ir tērpušies smalkiem audumiem. Tas presepe sākās Neapoles stila dzimšanas svētkos, kas vēl ietver skaitļus no ikdienas dzīves. Romas pilsēta nopirka to un atjaunoja 1930. gados.

Santo Bambino baznīcā Santa Maria Ara coelis

Jo 16 gadsimtā, statuja tika cirsts no gabala olīvkoka no Ģetzemanes dārzā. Saskaņā ar leģendu, pēc skulptūras tika cirsts, tas brīnumainā kārtā krāsots pati. Atgriežoties pie Romas kuģis nogrima, bet statuja izskaloti krastā. Tas bija apveltīta ar pāvesta un tur baznīcas Santa Maria Ara coelis uz Capitoline Hill. Jo sākumā 1990, oriģināls tika nozagts tik tika pieprasīts jauns gabals olīvkoka grebt reprodukcija, atkal svētījis pāvests. Romiešu bērni uzrakstīt savus Ziemassvētku vēstules Santo Bambino . Ziemassvētku vakarā statuja tiek likts Dievnama presepe un 6. janvārī, viņš ir paraded leju baznīcas kāpnēm. Tūkstošiem cilvēku nāk uz procesija.

Gaismas, Slidošana, un cepšanas Kastaņi

Romas galvenās ielas rotā gaismas, un bieži vien ir izklaides ar sukāšanas mūziķi un pārdevēji pārdod grauzdētas kastaņi. Laba vieta, kur doties, ir iepirkšanās ielas tuvumā Piazza di Spagna. Āra slidotava, atvērts katru dienu no 10 vakarā līdz pusnaktij (ar agrāku slēgšanu par faktiskajiem brīvdienās), ir izveidota gandrīz Castel Sant’Angelo, kurās ir arī neliels Ziemassvētku tirgus.

Menorah Piazza Barberini

Roma ir liels ebreju iedzīvotāju un Hanukkah ir vēl viens svarīgs svētku svinēta decembrī. Liels Menorah uzcelts Piazza Barberini un viena svece deg katru nakti uz Hanukkah sezonā.

100 PRESEPI

Kristus dzimšanas attēlo vai PRESEPI ir tradicionāls itāļu Ziemassvētku rotājums. 100 PRESEPI ar horoskops ainas no visas Itālijas un citām pasaules daļām, ir ikgadējs tradicionāls displejs ar 6. janvārī notika Sala del Bramante Piazza del Popolo no novembra beigās, 09:30 8 pm Piazza del Popolo ir arī top vietas svin Vecgada Romā.