Skip to main content

Cestovné tipy pre návštevu Londýna na rozpočet

Cestovné tipy pre návštevu Londýna na rozpočet

Návšteve v Londýne na rozpočet môže byť náročné, pretože to je medzi svetovo najdrahších miest. Každý rok, mnoho potenciálnych turistov – ľudia, ktorí by sa bavia moc v tomto meste – obchvat Londýn kvôli vysokým nákladom.

Ale je možné navštíviť tohto živého historického mesta s obmedzeným rozpočtom. Tu sú niektoré stratégie pre nakladanie s cenou výlet do Londýna. Pozrite sa na rozpočet cestovné tipy na ceny leteniek, hotelov, dopravy, čo robiť, stravovanie, atrakcie a dokonca aj krátke medzipristátie na ceste do iného mesta.

London Airfare

To je nastavený ako niekoľko ďalších miest pre hospodárne jazdy. Existuje šesť hlavných letísk v regióne, ktoré slúžia stovky komerčných letov denne. S týmto veľkým objemom, existuje mnoho ďalších šancí pre rozpočet cestovateľ na zádrhel výhodnú cestovný lístok. Pozrite sa na niektoré stratégie, aby mohli začať s hľadaním.

Londýn Hotely

Typický London hotelová izba je poddimenzovaný a predražené. Ale existujú spôsoby, ako ušetriť. Zvážiť Londýn lacné hotely, B & B možnosti, ubytovne či prenájmy bytov. Začať hľadať spôsoby, ako ušetriť peniaze s týmito tipy pre Londýn pobyt na rozpočet.

London Transport

Aký je najlacnejší spôsob, ako sa dostať okolo Londýna? Odpoveď závisí na vašich plánoch. Ak plánujete stráviť väčšinu svojho času v centrálnom Londýne, je len málo pochýb o tom, Tube je vaša najviac efektívne a hospodárne riešenie. Pozrite sa na tipy na verejnú dopravu a požičanie auta.

Londýn Čo robiť

Londýn je mesto s slávnej pamiatky, ktoré sú často vnímaná ako “must návštev.” Niektoré z nich sú drahé. Ale môžete vyvážiť tie výdavky s veľkým množstvom bezplatných alebo lacných činnosti. Navštevovať Broadway kvalitná produkcia je lacnejšia v Londýne ako New York. Pozrite sa na tipy pre vytvorenie vášho zoznamu Londýne vecí, ktoré sa cenovo dostupné.

reštaurácie v Londýne

Mnoho cestovateľov vám povie, London nie je známy pre jeho jedlo. Budete mať lepšie výsledky v iných európskych metropolách ako je Paríž a Rím. Aj keď to môže byť pravda pre mnoho chutí, nie je zľava na rôznych rozpočtových možností London ponúka cestujúcim. Od krčmy k tisícom tejto oblasti malých etnických reštaurácií, ste povinní nájsť uspokojujúce lacné jedlo na rozpočte v Londýne.

Londýn je známy pre parlament a Savile Row.

Pre mnohých z nich to nie je miesto na návšteve výhradne pre svoju kuchyňu. Ľudia, ktorí sa cítia týmto spôsobom, majú tendenciu mať potravinové kritik chute a rozpočty, aby zodpovedali.

Rovnako ako u všetkých stereotypov, tentoraz slabne každým rokom. Výborné jedlo a rozumné ceny nie sú tak ťažké nájsť. V skutočnosti je kozmopolitný charakter tejto obrovské mesto je jedným z najlepších miest na svete pre vzorkovanie celú radu pokrmov robí.

Začnime s raňajkami.

Bed and breakfast zariadení obvykle ponúkajú rannej, ktorý bude príliv vás cez jedlo až do večera. Obed nemusí byť väčšia ako malé občerstvenie. Ak si pobyt v bežnom hotela, kde je raňajky nie je v cene, za to: Na rozdiel od Paríža a mnohých ďalších európskych mestách, nájdete výdatné raňajky tu v reštauračných zariadeniach, ktorá nebude zlomiť rozpočet.

Obedy a dokonca aj večeru môže byť “piknik” zostavený na londýnskych trhoch.

Londýn Pub prehliadky už dlho miestom pre lacnú jedlo a jedinečnú atmosféru. Pozor: vývojári uvedenie do napodobeniny autentických susedstve krčmách po celom meste. Tieto napodobeniny sú často dlho na náklady a krátky na autentickosti.

Londýn je skvelé miesto na zamestnať zvuku rozpočet jedálenským stratégiu. Myšlienka je jesť veľké, raňajky zadarmo, ak je to možné, to brať s nadhľadom na obed, a ušetriť podstatnú časť svojho rozpočtu potravín pre pekné večere, ktoré vystavíte ku kultúre cieľu.

Existuje celý rad sprievodcov, ktoré poskytujú informácie na základe cenových reláciách, zvyčajne pomocou “draho stredne lacná” alebo podobné označenie.

London Jedálenský Guide  poskytuje odkazy na reštaurácie v pomerne širokom okolí.

Ostatné sprievodcovia sú menej štruktúrované a často zostavený študentov alebo ľudí, ktorí majú záujem pomôcť návštevníkov Londýna.

London Eye – recenzia

Je to jedna z najpopulárnejších atrakcií v Londýne, ale môže sa radí medzi najdrahšie, keď máte väčšie cestovné party v turistickej sezóne. A čo je horšie, môže vás to stáť drahocenný čas čakania vo fronte. Zvážiť svoje obmedzenia záujmy, rozpočtu a časové informáciu skôr, ako máte v pláne návštevu vyhliadkové koleso London Eye – s pomocou tohto prehľadu.

Londýn Layovers na rozpočet

Stáva sa to mnohých cestujúci v Európe: ocitnete sa zdĺhavým medzipristátí v Londýne alebo 10 hodín prejsť z jednej hlavné letisko na iné ako vaša cesta môže pokračovať. Je možné, aby sa v niekoľkých zaujímavých miest s obmedzeným rozpočtom, ak viete, ako plánovať pre Londýn medzipristátia.

London Budget Travel Chyby

V každom meste, ktoré priťahuje veľké množstvo návštevníkov, tam sú pasce (ako bolo zamýšľané, a inak), ktoré vás bude stáť peniaze. V Londýne, niektorí prvýkrát, návštevníci sú zastrašovaní, keď sú konfrontovaní s verejnou dopravou, sa rozhodol pre drahé taxíky miesto. Nedovoľte, aby vaše prvé reakcie za následok zvýšenie nákladov. Vyhnúť sa týmto nástrahám pri návšteve Londýna. Ušetríte peniaze a ten druhý vzácny zdroj času.

You may also like