Skip to main content

Changi Airport, Singapur Rehberi

Singapur Geçidi, Güneydoğu Asya Rest için Uçuş Hub

Changi Airport, Singapur Rehberi

Singapur’daki Changi Havaalanı (IATA kod: SIN, ICAO kodu: WSSS) Bölgenin en işlek havaalanlarından biri: Singapur’un kuzeydoğusundaki hareketli üç-terminal kompleksi içinde ve ada devlet uçan 100’den fazla havayolu işler.

Bir haftanın alanda, yaklaşık 6000 uçuş sinek ve dünya çapında (veya içinde gelen) 60 ülke ve bölgede ortaya uçan Changi Airport, işleme dışına milyon 46 üzerinde yolcu.

  • Changi Airport konumu: 1 ° 21’45.8496 “K, 103 ° 59’27.9254” E ( Google Maps )

Bu makale iki bölümden ilki:

  • Gelen ilk bölümünde , size Changi Airport aracılığıyla Singapur uçan ve nasıl havaalanının kalkış alanı çıktıktan sonra Singapur geri kalanı almak için yaparken ne olacağını tartışacağız.
  • Gelen ikinci bölümünde (Yeşil Market gibi prim salonları dahil) yolcu bekleme için konaklama seçenekleri, havaalanının tesisleri ve kompakt turne senin konaklama geçirmek nasıl -, size Changi Havalimanı’nda bir konaklamam var ne yapmanız gerektiği ele alacağız Ada devleti.

Changi Airport içine Uçan

Changi Havaalanı kolayca Los Angeles (fiyatları karşılaştırın), San Francisco (fiyatları karşılaştırın) ve New York (fiyatları karşılaştırın) uçuşları ulaştığı yapabilirsiniz. Bölgenin ana taşıyıcıları ve bütçe havayolları Changi düzenli uçuşlar hizmet olarak Buradan ziyaretçiler, neredeyse her yere Güneydoğu Asya’ya uçabilir.

ABD pasaport sahipleri Singapur ziyaret etmek için vize almak zorunda değildir; Giriş Geçiş 30 günlük bir maksimum konaklama izin verir. Ada haline yolculuk diğer bilgi için bunu okuyun: Singapur Seyahat Essentials – Singapur İlk Kez Gelen Ziyaretçiler için bilgiler .

Singapur yasak öğeler söz konusu olduğunda diğer ülkelere göre daha dikkatlidir: yolcular farkında olmadan bagajında mermi birkaç getirmek için tutuklandı. (Daha fazla bakınız: Aussie Changi Havalimanı’nda ona bulunan canlı cephane sonra uyardı – ChannelNewsAsia.com ) Belirli ürün Singapur’un Polis Lisanslama ve Düzenleyici Bölümü’nden yetki yazılı gerektiren; Geçerli dokümantasyon girişte gerekebilir.

Kişisel Changi Havaalanı Uçuş Durumu

geliş ve gidiş olmak üzere Changi Havaalanı’na güncel uçuş bilgileri, için aşağıdaki bağlantıları izleyin:

To Changi Havaalanı’ndan alınıyor

Singapur’un kuzeydoğusundaki Changi Havaalanı’nın konumu misafirler kendi uçuş inen 40 dakika içinde şehir merkezine gelmesi için izin verir.

Changi Airport itibaren, gezginler aşağıdaki taşıma seçenekleri biri aracılığıyla Singapur geri kalanına seyahat edebilirsiniz:

Otobüs: Her terminalin bodrumlu otobüs terminalleri Singapur doğrudan erişim sağlamaktadır. Yapabileceğiniz en iyi şey, yol boyunca (alışveriş ve oteller bolca) Suntec City, Marina Bay bölgesinde Ritz-Carlton Elisa ve Orchard Yolu geçerek geri şehir merkezine ve havaalanına döngüler Otobüs # 36 yer alır. Otobüsler tam değişikliği kabul, ancak bu önümüzdeki günlerde Singapur etrafında fazla seyahat etmek arıyorsanız, Changi Terminal 2’de MRT terminalden bir EZ-Link kartı kullanmak çok daha uygun.

SBS 24, 27, 34, ve 53 ve SMRT Trunk Servisi 858 – – Servis Singapur’un banliyö “Heartlands”, devlete ait yüksek katlı konut ev ve turistlere çok az ilgi Changi kalkan diğer otobüs sayıları.

MRT: Terminal 2’ye bodrum katında MRT terminali Singapur geri kalanına doğrudan tren erişim sağlar. Forewarned: Kullandığınız kadar trenler aktarmak gerekebilir. Marina Bay Sands Changi Havalimanı’na seyahat ederken en az üç tren transferleri sayılır.

Taksi: Taksi standları Changi gelişi terminalleri dışında hemen ulaşılabilir. Ücretler havaalanı erişim ve gece geç seyahat için eklenen ek ek ücretler ile, ölçülü bulunmaktadır.

Araç Kiralama: SIXT ve AVIS ada boyunca kendi sürmek sürmek isteyen gezginler için verimli araç kiralama çalışırlar. Singapur araba kiralama oranlarını karşılaştırın.

Marina Bay Sands Servisi: Marina Bay Sands konukları kendilerine özel bir servis almak. Otobüs her gün her yarım saatte Terminaller 1, 2 bırakır ve 3. Otobüs girerken Sadece servis otobüsü operatöre onay e-postanın bir çıktısını sunuyoruz. Burada daha fazla bilgi: Havaalanı otobüs – MarinaBaySands.com .

  • Bir süre kal: Marina Bay Sands tecrübe incelememizi okuyun. : Ya Marina Bay Sands kamusal sanat öğrenmek Singapur Marina Bay Sands’ Sanat Yolu Aşağı Walking .

Changi Havaalanı Leaving

Changi Airport ziyaretçileri mükemmel bölgede hemen hemen her yerde uçmaya konumlandırılmış – Bölgenin ana taşıyıcıları ve bütçe havayolları tarafından hizmet verilen aktarmasız seferleri, yüzlerce Güneydoğu Asya her köşesine Singapur’dan uçarlar.

  • Kesintisiz ve aşk adına: Eğer Singapur’dan aktarmasız ulaşabilir bölgede turizm listesi için, okuyun: Güneydoğu Asya Rest için Singapur’dan Direkt Uçuşlar.

Changi Airport yoluyla terk ettiğinizde, üzerinden alınan% 7 mal ve Hizmet Vergisi (GST) kullanabilmesini Singapur alışveriş Uçuştan önce; Elektronik Turist İade Programı (eTRS) tüm süreci kolaylaştırır.

Changi eTRS kendi kendine yardım kiosklar size alımlarını toplayın ve para iadesi size borçlu hesaplamak izin; Eğer gidiş salonu içinde iade bir dizi sayacın vergi iadesi alabilir.

  • İade içinde “Eğlence” koymak: Changi Airport adresinden GST kullanmada zaman prosedür takip etmek için bu okuyun: Singapur vergisiz alışveriş .

– Bizim Changi Havaalanı giriş ikisini ayrılmaya devam Changi Airport Layover, Singapur .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *