Skip to main content

“Chateau de Vincennes: Complete Guide

 "Chateau de Vincennes: Complete Guide

Nors Versalis yra namų ūkio pavadinimas, dauguma turistų niekada girdėjote apie Chateau de Vincennes. Tačiau tai didžiulis pilies įsikūręs netoli rytinės sienos Paryžiuje – ir lengvai prieinama šokinėdamas ant metro.

Tikras viduramžių tvirtovė visiškai su donžonas (Turėkite), bokštai ir grioviu, pilis buvo pagrindinis svetainę Prancūzijos karalių nuo anksčiau kaip 12 amžiuje. Jis taip pat buvo apsaugoti Paryžių iš užsienio išpuolių, o monarchijos iš populiariausių sukilimų.

Jis jau seniai perėmė Prancūzijos valstybės, ir dabar daugiausia tarnauja kaip karališkosios galios ir karinės meistriškumą priminimą. Vis dėlto, verta aplankyti visiems, kurie domisi Prancūzijos viduramžių istorijos ir monarchijos, ypač kaip dienų kelionę į klesti, lapinės  Bois de Vincennes parkas. 

Istorija tvirtovė

Svetainė, kurioje šiandienines Chateau stendai pradžių buvo už karališkosios medžioklės nameliu pagrindo, kurį užsakė Prancūzijos karaliaus Liudviko VII viduryje 12-ojo amžiaus. Šie karališkieji pagrindo vėliau buvo išplėsta Kings Philip Augusto ir Louis IX į didelį dvarą.

Per vidurio iki vėlyvo 14 amžiaus, ji buvo gerokai išsiplėtė į gynybinę viduramžių tvirtovę. Karalius Pilypas VI įsakė 170 pėdų aukščio Keep ar statyti donžonas,  kuris buvo tada Europa aukščiausias. Tai būtų apie du šimtmečius ir paeiliui karališkųjų užsakymus atlikti statinio ambicinga, stačiakampio spirituoto sienos, o šonuose devynių dramatiškų bokštai.

Tai buvo baigti maždaug 1410.

Daugelis karališkųjų šeimų apsigyveno virš šimtmečius donžonas ir Chateau de Vincennes buvo tiek santuokos ir gimimo už daugelio monarchų vieta. Filipas III ir IV Prancūzijoje susituokė, o karalius Henrikas V Anglijoje žuvo donžonas 1422, po kruvinų apgulties prie Prancūzijos mieste Meaux.

Karolis V turėjo asmeninę biblioteką pastatyta pilyje. Galingas karalius Liudvikas XIV (taip pat žinomas kaip “Sun King” periodiškai gyveno ne Vincennes, o “Palais de Versailles” buvo statomas.

Yra įdomi ryšys tarp Chateau de Vincennes ir Sainte-Chapelle Paryžiaus centre. Nors pastaroji buvo statomas, Vincennes buvo išrinktas laikinai laikyti iš erškėčių vainiką relikvijas. Koplyčia ne Vincennes, tikėtina, pastatytas to paties architekto, atsakingo už Sainte-Chapelle. vis dar turi fragmentą iš karūną.

Prancūzijos revoliucijos metu 1789 m, iš viso 1000 darbuotojų, mob užpuolė, apiplėšė ir iš dalies nugriauti pilį. Dėl po revoliucijos laikotarpiu pilis buvo apleista, laikinai tarnauja kaip porceliano gamykloje.

Per imperatoriaus Napoleono I laikais, pilis buvo paversta arsenalą ir kareivines. Jis vėl tarnavo kaip gynybinė svetainėje nuo išorinių atakų.

Nors ji nebebuvo Karaliaus kontrolės, Chateau toliau tarnauti kaip kalėjimas per 19 amžiuje. Įžymūs kaliniai įtrauktas prieštaringai rašytojas markizas de Sado.

Chateau taip pat turi įdomią vietą tamsioje istorijoje Antrojo pasaulinio karo ir nacių okupacijos Paryžiuje.

Per Paryžių “išlaisvinimo mūšį 1944 rugpjūčio Waffen-SS vokiečių kareiviai suėmė ir įvykdė 26 Prancūzijos policininkus bei narius prancūzų pasipriešinimo Chateau. Po mokymosi, kad Paryžius buvo paleistas sąjungininkų karių, SS kariai išsiruošė sprogimai ne Vincennes, blogai kenkia dalys tvirtovės. Todėl tai yra svarbu, jei pamiršta, memorialinė svetainė primindami mums apie nacių žiaurumus ir tiems, kurie juos priešinosi.

Šiandien, svetainė namų svarbų kolekciją karinių ir gynybos archyvuose, taip pat biblioteka.

Ką pamatyti ir ką Nėra

Ryškus viduramžių tvirtovė gali būti aplankė apie 90 iki 120 minučių (šiek tiek daugiau, jei jūs nuspręsite aplankyti viršutinius donžonas pagal ekskursija).

Kai turistinis eksterjero ir pirmame aukšte, pastebėsite didžiulį griovį (kai užpildytas vandeniu), milžiniškas, stačiakampio spirituoto sienos ir dramatišką pilies donžoną.

Pastarasis išlieka aukščiausias Europoje likę viduramžių Ostróg.  Nesunku įsivaizduoti, kaip galingas tai pilis turėjo būti per viduramžių laikotarpiu, kai ji buvo viena iš labiausiai garsių statinių horizonto.

Taip pat įsitikinkite, kad pamatyti gotikos stiliaus Sainte-Chapelle de Vincennes, užpildytą pabaigoje 14 amžiuje ir giriasi subtilus vitražais. Tai panašu į daug būdų, kaip savo Grander kolega Paryžiuje. Tai gali būti verta ekskursija lipti į viršutinius lygių donžonas ir įgyti perspektyvą per Chateau, miškinga parko Vincennes, ir Paryžiaus panorama artimiausioje atstumo.

Įranga Chateau

Ten yra vietoje dovana ir knygynas, kur Jūs galite žiūrinėti įžymybės, meno elementus ir knygas.

Nėra vietos restoranuose ar kavinės Chateau, bet Bois de Vincennes namai keletas restoranų ir kavinių.

Kaip ten patekti

Pilis įsikūrusi rytinėje šalia priemiestyje Vincennes, lengvai pasiekiamas metro ar RER priemiestinių linijų traukiniu. Iš Paryžiaus centro, lengviausias būdas patekti į Chateau yra imtis metro linija 1 “Chateau de Vincennes, tada sekite ženklus pasiekti įėjimą. Jūs taip pat gali imtis RER A (priemiestinių traukinių) į Vincennes. Valdyba iš Chatelet-les-Halles ar tauta; tai tik trumpą kelionę į rytus.

Autobusų linijos 46, 56, ir 86, taip pat tarnauti Chateau.

Prieinamumas:  Svetainė yra prieinama lankytojams klausos ir akių sutrikimas. Tai tik iš dalies prieinama tiems riboto judumo arba vežimėliais (daugiausia už sričių ir aukštuose). Lydintis padėjėjas yra būtinas dėl to nuožulniai šlaito ir grindinys buvimą. Donjon ir “Chatelet” nėra prieinama. iš dalies prieinami (lauko teritorijos, pirmame aukšte iš donžonas). Ši svetainė yra įrengta prieinamose vonios kambariu. Peržiūrėti daugiau informacijos apie prieinamumo šioje svetainėje čia  (spauskite “negalios” kortelę).

Bilietai ir Darbo laikas

Nuo rugsėjo 22 iki gegužės 20 dienos, Chateau yra atvira kasdien nuo 10 val iki 5 val nuo gegužės 21 iki rugsėjo 21, tai lieka atviras iki 6 val kiekvieną dieną. Dovanų parduotuvė ir knygynas turi tas pačias valandas.

Jis uždarytas į šiuos švenčių: Sausio 1, gegužės 1, lapkričio 1, lapkričio 11 ir gruodžio 25 (Kalėdos).

Bilietus 9 eurų dauguma lankytojų, nors įrašas yra 7 eurų svečiams, jaunesniems nei 26 ir daugiau nei 65. Lankytojų, su Europos Sąjungos pasus arba asmens tapatybės korteles galite įvesti nemokamai.

Tai paprastai nėra būtina iš anksto užsisakyti ar gauti praleistais-the-line bilietus šiam traukos, bet jei norite,  galite užsisakyti internetu šiame puslapyje .

Ekskursijos Ekskursijos po Chateau

Jei norite imtis ekskursija Chateau, turėtumėte žinoti, kad jie siūlomi tik prancūzų šiuo metu. Tačiau savarankiškai vadovaujasi garso turai yra prieinama daugelyje kalbų ir tiks daugumai lankytojų.

Atkreipkite dėmesį, kad viršutinis lygis Keep yra prieinama tik kelionė; jie turi būti iš anksto užsisakyti telefonu. Žiūrėti šį puslapį daugiau informacijos ir kontaktinius duomenis. Vėlgi, tai atrodo, kad šiuo metu būtų siūloma tik prancūzų kalba.

Ką pamatyti ir ką Netoliese

Pagrindinis akcentas netoli Chateau yra klesti, lapinės Bois de Vincennes parkas. Lygiosios šio “medžio”, vienas iš dviejų, kurie supa Paryžių, yra labai daug. Jie apima šimtus akrų miškingos takai, veja puikiai tinka iškyloms, dirbtinių tvenkinių ir net senamadiškas arklių lenktynių trasoje. Jei jus domina augalai, galvą į medelynas ir botanikos sode ( “Parc Floral) alsuoja sodrus žydėjimas, mini golfo aikštynas ir scenoje rezervuotos ramus vasaros džiazo koncertai.

Apie šiltą ir saulėtą dieną, atlikite savo vizito į Chateau su iškylą pietūs parke ar išsinuomoti valtį ir mėgautis dirbtinių ežerų. Ilgas pėsčiomis per miškingose ​​takai taip pat yra puikus būdas praleisti dieną.

Nuo tiek Chateau ir parkas teisūs už miesto ribų, jie idealus dienų kelionę, kai jūs neturite daug laiko, bet vis tiek reikia šviežio oro ir išsigelbėjimas tiek iš miesto grind.

Galiausiai pati Vincennes miestas gali būti smagu klajoti. Pagrindiniai prekybos gatvių aplink metro nėra platus, bet atsipalaidavęs, beveik kaimas-kaip jaustis. Jei laikas leidžia, tyrinėti miestui tiek prieš hopping traukinyje į Paryžių “tinkamai”.