Skip to main content

Chateau de Vincennes: The Complete Guide

 Chateau de Vincennes: The Complete Guide

Kaut Versailles ir sadzīves nosaukums, lielākā daļa tūristu nekad nav dzirdējuši par Chateau de Vincennes. Taču tas ir milzīgs pils atrodas tuvākajā austrumu robežas Parīzes – un viegli pieejamas pēc lēciena uz metro.

Patiess viduslaiku cietoksnis komplektā ar Donjon (saglabāt), torņi un grāvis pils bija galvenais vieta Francijas karaļu jau no 12. gs. Tas arī kalpoja, lai aizsargātu Parīze no ārvalstu uzbrukumiem, un monarhiju no tautas sacelšanās.

Tas jau sen ir pārņēmusi Francijas valsts, un tagad lielākoties kalpo kā atgādinājums par karaļa varas un militāro drošsirdība. Tomēr, tas ir vērts apmeklēt ikvienam interesentam franču viduslaiku vēsturi un monarhiju, jo īpaši kā daļu no dienu ceļojumu uz plašajām, lapu  Bois de Vincennes parku. 

Vēsture cietoksnī

Vieta, kur mūsdienu Chateau stendi sākotnēji bija pamatojums karaļa medību namiņā pasūtīja Francijas karaļa Luija VII vidū 12. gs. Šīs karaliskās pamatojums tam tika paplašināta ar Kings Philip Augustus un Louis IX par lielu muižā.

Vidus līdz vēlu 14 gadsimtā tā tika būtiski paplašināts, un aizsardzības viduslaiku cietoksni. Karalis Filips VI lika uzbūvēt 170 pēdu augstas uzturēšanas vai Donjon,  kas bija pēc tam Eiropas augstākā. Tas būtu jāņem apmēram divus gadsimtus un secīgus royal pasūtījumus, lai pabeigtu struktūra ir grandiozs, taisnstūra stiprināts sienām, jāpapildina ar deviņiem dramatiskās torņiem.

Tie tika pabeigta ap 1410.

Daudzas karaliskās ģimenes apmetās uz Donjon gadsimtu gaitā, un Chateau de Vincennes bija vieta gan laulību un jaundzimušo daudziem monarhi. Philippe III un IV Francijas tur bija precējies, bet karalis Henrijs V Anglijas gāja bojā Donjon in 1422, pēc asiņainā aplenkuma laikā Francijas pilsētā Meaux.

Charles V bija personīgā bibliotēka būvēts pilī. Jaudīgais karalis Luijs XIV (pazīstama arī kā “Saules karalis” periodiski dzīvoja pie Vincennes bet Palais de Versailles bija tapšanas stadijā.

Ir interesanta saikne starp Chateau de Vincennes un Sainte-Chapelle Parīzes centrā. Lai gan tā bija stadijā, Vincennes tika ievēlēts īslaicīgi aizturēt relikvijas no ērkšķu vainagu. Kapela pie Vincennes, visticamāk uzbūvēja pats arhitekts, kas atbild par Sainte-Chapelle. joprojām pieder ar fragmentu no vainaga.

Franču revolūcijas 1789. gadā, mob apmēram 1000 darbinieku uzbruka, izlaupīja un daļēji nojaukta Chateau. Par periodu pēc revolūcijas Chateau tika pamesta, pagaidām kalpo kā porcelāna rūpnīcā.

valdīšanas imperatora Napoleona I laikā Chateau tika pārveidota arsenālu un kazarmās. Tas atkal kalpoja kā aizsardzības vietā pret ārējiem uzbrukumiem.

Lai gan tas nebija vairs ar karaļa kontrolē, Chateau turpināja kalpot kā cietumā 19.gadsimta laikā. Slaveni ieslodzītie iekļauti pretrunīgi rakstnieks Marquis de Sade.

Chateau ir arī interesants vietu tumšajā vēsturē Otrā pasaules kara un nacistu okupāciju Parīzē.

Cīnoties par Parīzes atbrīvošanu 1944. gada augustā, Waffen-SS vācu karavīri arestēja un izpilda 26 Francijas policisti un locekļus Francijas pretošanās pie Chateau. Pēc tam, kad uzzinājis, ka Parīze bija atbrīvoja sabiedroto karaspēku, tad SS karavīri devās sprādzieni pie Vincennes, slikti kaitē daļas cietoksni. Tāpēc ir svarīgi, ja aizmirst, piemiņas vieta atgādinot mums par nacistu zvērībām un tiem, kas viņus pretojās.

Šodien vieta mājas svarīgu kolekcija militāro un aizsardzības arhīviem, kā arī bibliotēka.

Ko redzēt un darīt tur

Pārsteidzoša viduslaiku cietoksnis var apmeklēt aptuveni 90 līdz 120 minūtes (mazliet vairāk, ja jūs izvēlaties apmeklēt augšējos līmeņus Donjon pēc ekskursiju).

Kad touring eksterjera un stāvā, pamanīsiet milzīgu grāvi (vienreiz piepildīts ar ūdeni), milzīgs, taisnstūrveida stiprināts sienām un dramatisku Donjon.

Pēdējais joprojām ir Eiropas augstākā atlikušo viduslaiku Donjon.  Tas ir viegli iedomāties, cik spēcīgs tas pils ir bijis viduslaiku periodā, kad tas būtu bijis viens no izcilākajiem struktūras pie horizonta.

Tāpat pārliecinieties, lai redzētu gotikas stila Sainte-Chapelle de Vincennes, pabeigts vēlu 14.gadsimta, un lepojas maigu vitrāžas. Tā ir līdzīga daudzos veidos, lai tās grander līdzinieku Parīzē. Tas var būt vērts veikt ekskursiju kāpt uz augšējiem līmeņiem Donjon un iegūt perspektīvu pāri Chateau, meža parks Vincennes, un panorāmu Parīzes tuvākajā attālumu.

Saimniecība pie Chateau

Ir klātienē dāvana un grāmatnīca, kur var iepazīties piemiņlietas, mākslas priekšmetus un grāmatas.

Nav restorānos vai kafejnīcās Chateau, bet Bois de Vincennes mājas vairāki restorāni un kafejnīcas.

Kā tur nokļūt

Chateau atrodas austrumu tuvākajā priekšpilsētā Vincennes, viegli piekļūt ar metro vai RER piepilsētas līnijas vilcienu. No Parīzes centra, vienkāršākais veids, kā nokļūt līdz Chateau ir veikt Metro Line 1 Chateau de Vincennes, tad sekojiet norādēm, lai sasniegtu ieeju. Jūs varat veikt arī RER A (piepilsētas vilcienu) uz Vincennes. Board no Châtelet-les-Halles vai Nation; tas ir tikai īss ceļojums uz austrumiem.

Autobusu līnijas 86 46, 56, un kalpo arī Chateau.

Pieejamība:  Šī vietne ir pieejama apmeklētājiem ar dzirdes un redzes traucējumiem. Tas ir tikai daļēji pieejama personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām, vai ratiņkrēslos (galvenokārt ar ārējiem apgabaliem un zemes grīdām). Pievienotais aide ir nepieciešami saistībā ar slīpuma nogāzi un klātbūtni bruģa. Donjon un “Châtelet”, nav pieejami. daļēji pieejamas (ārpus zonas, pirmajā stāvā no Donjon). Šī vietne ir aprīkota ar pieejamām vannasistabām. Skatiet plašāku informāciju par pieejamību šajā vietnē šeit  (noklikšķiniet uz “invaliditāte” tab).

Biļetes un Darba laiks

No 22.septembrī līdz 20. maijam, Chateau ir atvērts katru dienu no 10 rītā līdz 5 pēcpusdienā No š.g. 21. līdz 21. septembrī, tas paliek atvērts līdz 6 vakarā katru dienu. Dāvanu veikals un grāmatnīca ir vienādas stundas.

Tas ir slēgts uz šādiem banku brīvdienām: 1.janvāris, 1. maijā, 1. novembrī, novembris-11 un 25. decembrī (Ziemassvētki).

Biļetes ir 9 eiro visvairāk apmeklētāju, gan ieraksts 7 eiro viesiem, kas 26 un vairāk nekā 65 Apmeklētāji ar Eiropas Savienības pasu un identifikācijas kartes var iekļūt par brīvu.

Tas parasti nav nepieciešams iepriekš rezervēt vai iegūt izlaists-the-line biļetes uz šo piesaisti, bet, ja jūs vēlaties, lai,  jūs varat pasūtīt tiešsaistē šajā lapā .

Ekskursijas Chateau

Ja vēlaties veikt ekskursiju Chateau, jums vajadzētu zināt, ka viņi tikai piedāvā franču šajā laikā. Tomēr pašvadītu audio ekskursijas ir pieejama daudzās valodās, un tas atbilst visvairāk apmeklētāju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka augšējie līmeņi Keep ir pieejami tikai par ceļojumu; tie ir iepriekš rezervēt pa telefonu. Skatiet šo lapu, lai iegūtu informāciju un kontaktinformāciju. Atkal, šķiet, tos šobrīd var piedāvāt tikai franču valodā.

Ko redzēt un darīt tuvumā

Galvenais piesaisti netālu no Chateau ir sprawling, lapu Bois de Vincennes parkā. Izlozes Šī “koka”, ir viens no diviem, kas ieskauj Parīze, ir daudz. Tie ietver simtiem hektāru meža celiņi, zālāji Ideāls piknikiem, mākslīgu dīķi un pat vecmodīgs zirgu sacīkšu trases. Ja jūs interesē augiem, galvu uz dendrārijs un botāniskais dārzs (Parc Floral) piepildīta ar sulīgs ziedēšanu, mini golfa laukumu un skatuvi rezervēti kas atpakaļ vasaras džeza koncerti.

Uz siltu un saulainu dienu, sekot jūsu vizīti Chateau ar piknika pusdienas parkā, vai iznomāt airu laivu un baudīt mākslīgo ezeru. Ilgi pastaiga pa meža takām ir jauks veids, kā pavadīt dienu.

Tā gan Chateau un parks ir taisnība ārpus pilsētas robežām, viņi dara ideālu dienu ceļojumu, ja jums nav daudz laika, bet joprojām ir nepieciešams mazliet svaiga gaisa un atlikšana no pilsētas sasmalcina.

Visbeidzot, pilsēta pati Vincennes var būt jautri klīst apkārt. Galvenais iepirkšanās ielām ap metro nav plaša, bet ir atvieglinātas, gandrīz ciemata līdzīgu sajūtu. Ja laiks atļauj, iepazīt pilsētu mazliet pirms lēciena par vilcienu atpakaļ uz Parīzi “pareizi”.

You may also like