Chatuchak Weekend tirgus Bangkokā: Ieteikumi Izdzīvot tirgus

Posted on

Chatuchak Weekend tirgus Bangkokā: Ieteikumi Izdzīvot tirgus
Chatuchak Weekend tirgus Bangkokā, saukta arī par JJ tirgus vai vienkārši vienkārši “nedēļas nogalē tirgū,” ir viens no pasaules lielākajiem brīvdabas tirgiem un lielākais tirgus Taizemē. Tā apgalvo, ka lielākais nedēļas nogalē tirgus pasaulē, zīmēšanas 200,000 apmeklētāju nedēļā un pārdod gandrīz visu, ko, iespējams, varētu vēlaties, no mājdzīvniekiem līdz mēbelēm uz apģērbu.

Jo Chatuchak tirgus ir tik milzīgs, sprawling visā vairāk nekā 25 hektāru-un populārs, lielākā daļa apmeklētāju dotu sev vismaz pāris stundas, un līdz pat visu dienu klīst un veikalu. Redzot visu tirgu dienā būtu nogurdinošs pūlēties, lai tā palīdz būt iepirkšanās plānu, kad jūs iet.

Padomi Apmeklējot Weekend tirgus

Ar nelielu padomu no tiem, kas iet bieži, iepirkšanās 15000 stendiem par Chatuchak Weekend tirgus būs mazāk biedējošu. Lai gan daži no šiem padomiem kalpos jums labi jebkurā tirgū, otra ir specifiski Bankok tirgū.

 • Iet agri : Go pirms pūļus un siltuma padara to grūti izbaudīt iepirkšanos.
 • Saņemiet karti: Chatuchak ir liels un neskaidrs, tāpēc tas ir viegli pazust. Grab karti no vienas no apmeklētāju centru ārējā perimetra tirgus vai izmantot daudzajām kartēm ievietojis iekšā.
 • Akts Fast: Ja jums patīk tas, nopirkt tagad, jo tas būs grūti atrast savu ceļu atpakaļ.
 • Izmantojiet Landmark: pulksteņa tornis pilsētas centrā tirgus ir vieglākais vieta, lai atrastu. Tas padara labu orientieri, lai tikšanās ar cilvēkiem.
 • Sargieties no veida izkrāpšanu: gan noziegums ir samērā zems Taizemē, sīko zagšana tas notiktu pieblīvēts tirgū. Nerada vieglu mērķi (piemēram, ar atarhivējāt mugursoma, viedtālruni uzlīmēšanu no aizmugurējā kabatā, utt). Pat vēl, jūs, visticamāk, lai saņemtu “aplaupīti” ar pārmaksāto vai pārdotas viltotas!

Ko nopirkt

Apmeklētājiem, labākais vērtības pie Chatuchak ir Housewares, taju zīda, rokdarbi, un apģērba.

Viss par Chatuchak ir lētāk nekā tirdzniecības centri ( pat MBK ) un vairāk tūristu tirgiem pilsētā, tāpēc gudriem pircējiem atliek darīt visu savu suvenīru pirkšanu, līdz tie nokļūt. Ir arī daudz vietās pārdod mēbeles, datortehnika, mūzikas, instrumenti, budistu mākslas, senlietas, grāmatas, mājdzīvniekus, augus un daudz krekli, kleitas un kurpes, kas ir jautri, lēti, un krāsains.

Ko nepirkt

Stendiem Chatuchak tirgū ir busted darot nelikumīgu tirdzniecību putniem, rāpuļiem un citu savvaļas dzīvnieku.

Tāpat kā citos tirgos visā Āzijā, daudzi produkti, kas izgatavoti no insektiem, savvaļas dzīvniekiem un jūras materiāli ir pārdošanā. Bez vienkāršu veidu, lai pārbaudītu avotu, pat iegādājoties produktus, kas izgatavoti no gliemežvākiem var atbalstīt kaitīgo praksi. Izvairieties kaut izgatavots no dzīvnieku izcelsmes produktiem kopā.

Daži priekšmeti, lai izvairītos, ir:

 • Preces izgatavotas no dzīvnieku izcelsmes produktiem (piemēram, ziloņkaula, krokodila ādas, bruņurupuču čaulas, koraļļu, utt)
 • Konservētas kukaiņiem, čūskām un zirnekļiem
 • Senlietas un priekšmetus, kas varētu tikt uzskatīti par “kultūras artefaktu”, var paaugstināt amatpersonu uzacis
 • Tehniski, tas ir aizliegts eksportēt attēlus Budas no Taizemes, lai gan tas ir reti izpildi

Kaulēšanās

Atšķirībā no daudziem citiem tūrisma tirgiem valstī, Chatuchak nav vieta grūti kaulēšanās, jo visi konkurence notur cenas saprātīgi. Ja jūs iegādāties daudz no jebkura viena pārdevēja, jūs varat saņemt 10 – atlaide 15 procentiem, bet reti vairāk nekā to.

Tas nozīmē, ka jums joprojām vajadzētu kaulēties par posteņiem maz. Vai tik ar labsirdīgu veidā. Ja jūs nevarat saņemt cenu, ko vēlaties, ir ļoti laba iespēja, jūs redzēsiet to pašu objektu vēlāk, dziļāk tirgū. Bet, pirkt, ja tas ir viens-of-a-veida atrast-ir ļoti zems iespēja atrast savu ceļu atpakaļ uz to pašu iekrišanas vēlāk.

Piegāde Stuff mājas

Ir vairāki kuģniecības uzņēmumiem ar noieta tirgus, un lielākā daļa var atrast pielikumam par Khampheng Phet II Road. Mazi priekšmeti, iespējams, vislabāk iepakotas bagāžā, bet lielākas preces var tikt piegādātas ar sabiedrību, piemēram, DHL, lai jebkur pasaulē.

Ēšana un dzeršana

Ir vairāk nekā simts stendi un restorāni tirgū, kur jūs varat iegādāties aukstus dzērienus, apsēsties un atpūsties, vai ir pilna taizemiešu maltīti. Lielākā daļa ir āra, bet gaisa kondicionēšanas, meklēt Toh Plue restorānā galvenā tirgus vai Rod ir pāri ielai uz Khampheng Phet II Road.

Plānojiet ēst, vienlaikus apmeklējot Chatuchak tirgus. Jūs varat just no ielas pārtikas stendiem, ēst pārtikas tiesā, vai atrast pareizu, sēdēt uz leju restorāns. Sauja bāri un naktsdzīves iespējas, ap pārtikas tiesā atdzīvojas vakarā.

Saimniecība

Ir vannas istabas, bankomāti, un pat policijas stends tirgū. In 2017, bezmaksas Wi-Fi tika pievienots sarakstam ērtības pie tirgus.

Stundas Chatuchak tirgus

Chatuchak tirgus ir atvērts sabiedrībai sestdienās un svētdienās no 9 rītā līdz 6 vakarā Tirgus izskatās atvērts piektdienās, bet šī diena ir tikai vairumtirgotājiem. Trešdienās un ceturtdienās, tikai augs posms ir atvērts no pulksten 7 rītā – 6 pm

Ja jūs nopietni par iepirkšanos, ierodas tirgū agri. Jūs pārspēt kādu no Bangkokas apdeguma pēcpusdienas siltumu un daļu no 200000 pircējiem, kuri apmeklē tirgū katru nedēļas nogali. Daži stendi slēguši mazliet agri pēcpusdienā.

Kā nokļūt uz Chatuchak tirgus Bangkokā

Chatuchak tirgus atrodas ziemeļu daļā Bangkokā, netālu no Mo Chit BTS stacijas. Bangkok šausminošos satiksmes kļūst relatīvi īsu attālumu vērā ilga brauciena. Plānojiet apkārt stundu ar taksometru no Khao San Road zonas tirgum. Izmantojiet vilcienus, ja tas ir iespējams.

Uzmanieties no daudziem veikaliem un stendos pa ceļam cerot pārtvert vai novirzīt jūs no reālās tirgus. Jūs varat tur nokļūt ar automašīnu, taksometru, Skytrain vai MRT.

 • Mašīnists Visas taksisti zinās, kur atrast Chatuchak tirgus, bet ne visi būs gatavi, lai ieslēgtu skaitītāju. Uzglabāt atzīmēšana taksometri, līdz atrodat kādu pietiekami godīgs, lai izmantotu mērītāju. Jums būs nepieciešams vienoties ar tuk-tuk vadītājiem pirms kļūst.
 • Līdz Skytrain: Visvairāk problēmu-free un interesants veids, kā nokļūt uz Chatuchak tirgus ir ar Bangkokas paaugstināts BTS Skytrain. Tikai ar vilcienu uz Mo Chit BTS Station tad izmantojiet Iziet 1 un iet uz austrumiem (virzienā uz parku / zaļo zonu), 15 minūtes līdz redzat stendiem. Jūs redzēsiet norādēm uz tirgu; lielākā daļa cilvēku būs iet tur vienalga.
 • Ar MRT: Kaut Čhatučakas parks šķiet visloģiskākais, nokāpjot pie Kampaengphet MRT stacija prasa nedaudz īsāku staigāt (10 minūtes). Ejiet uz ziemeļiem uz parku.