Skip to main content

Chatuchaki Weekend Market Bangkokis: Näpunäiteid Ellujäänud Turg

Chatuchaki Weekend Market Bangkokis: Näpunäiteid Ellujäänud Turg
Chatuchak Weekend Market Bangkokis, mida nimetatakse ka JJ Market või lihtsalt lihtsalt “nädalavahetusel turul,” on üks maailma suurimaid väliturge ja suurim turg Tais. See väidab end olevat suurim nädalavahetuse turg maailmas, joonistus 200.000 külastajat nädalas ja müüb peaaegu kõike, mida võiks soovi, alates lemmikloomad mööbli riiete.

Kuna Chatuchaki Turg on nii suur-laialivalguv üle rohkem kui 25 aakrit-ja populaarne, kõige rohkem külastajaid saada ise vähemalt paar tundi kuni terve päev tiir ja kauplus. Nähes kogu turu päevas oleks väsitav ettevõtmine nii et see aitab on shopping plaani, kui lähete.

Näpunäiteid külastamine Weekend Market

Mis natuke nõu neile, kes lähevad sageli sisseoste 15000 kioskeid Chatuchak Weekend Market on vähem heidutav. Kuigi mõned neist vihjeid teenib sind hästi igal turul, teiste on omased Bankok turul.

 • Mine Early : Mine enne rahvahulgad ja soojuse raskendavad nautida shopping.
 • Saa Kaart: Chatuchaki on suur ja segane, nii et see on lihtne eksida. Haara kaarti ühest külastuskeskused välimine ümbermõõt turul või ära paljud kaardid postitatud sees.
 • Seaduse Fast: Kui teile meeldib see, osta nüüd, kui see on raske leida teed tagasi.
 • Kasutage Landmark: kellatorn kesklinnas turul on lihtsaim koht leida. See teeb hea orientiir kohtuvad inimestega.
 • Hoiduge petturid: Kuigi kuritegevus on üsna madal Tai, väiklane varguses juhtub rahvarohke turgudel. Ei kujuta kerge sihtmärk (nt mõne unzipped seljakott, nutitelefoni paistmas tagataskusse jne). Isegi veel, sa oled tõenäoliselt saada “röövitud” olles enammakstud või müüdud võltsitud!

Mida osta

Külalistele, parim väärtusi Chatuchaki on housewares, tai siidi, käsitöö ja riided.

Kõike Chatuchaki on odavam kui kaubanduskeskused ( isegi MBK ) ja rohkem Turistidele turgudel linna, nii Savvy ostjad ootama teha kõik oma suveniiride ostmine kuni nad siia. On ka palju turustusvõimalusi müük mööbel, riistvara, muusika, instrumendid, budistliku kunsti, antiikesemed, raamatud, loomi, taimi ja palju särgid, kleidid ja kingad, mis on lõbus, odav ja värviline.

Mis mitte osta

Kioskites Chatuchaki Turg on katkisele teed ebaseadusliku kaubanduse lindude, roomajate ja teiste metsloomade.

Sarnaselt teiste turgude kogu Aasia, paljud tooted on valmistatud putukatele, elusloodusele ja mere materjalid on müügil. Mis ole lihtne kontrollida allikas, isegi osta valmistatud merekarbid võiks toetada kahjustava tegevuse. Vältida midagi valmistatud loomsete saaduste täielikult.

Mõned esemed vältida on järgmised:

 • Valmistatud esemed loomsete saaduste (nt elevandiluu, krokodill nahka, kilpkonna kilp, korallid jne)
 • Säilinud putukad, maod ja ämblikud
 • Antiik ja esemeid, mida võiks pidada “kultuuri artefaktid” võib tõsta ametnike kulmud
 • Tehniliselt on see ebaseaduslik eksportida pilte Buddha, Tai, kuigi see on harva jõustada

läbirääkimised

Erinevalt paljudest teistest turismi turgudel riigis, Chatuchaki ei ole koht raske läbirääkimise kuna kõik konkurentsi hoiab hinnad mõistlikud. Kui sa osta palju tahes üks müüja, võite saada 10-15 protsenti allahindlust, kuid harva rohkem.

See ütles, siis tuleb ikka allahindlusega esemeid veidi. Tehke seda heasüdamlik viisil. Kui te ei saa hind, mida soovite, on väga hea võimalus näete sama eset hiljem uuesti sügavamale turul. Aga osta siis, kui see on üks-of-a-tüüpi leida-seal on väga madal tõenäosus leida oma tee tagasi samale varisemine hiljem.

Kohaletoimetamine Stuff Kodu

On mitmeid laevafirmade väljunditega turul ja kõige võib leida, kasutades lisas Khampheng Phet II Road. Väikesed esemed on ilmselt parim pakitud pagasi, kuid suuremate esemete saab vedada firma nagu DHL, et kõikjal maailmas.

Söömine ja joomine

Seal on üle saja kioskites ja restoranid turul, kus saab osta külmad joogid, istuda ja puhata, või on täielik Tai sööki. Enamik neist on väljas, kuid konditsioneer, otsida Toh Plue Restoran põhituruks või Rod on üle tänava Khampheng Phet II Road.

Plaani süüa samal ajal kui külastate Chatuchaki Market. Saate Järvi tänavalt-toidu kioskites, süüa toidu kohus, või leida õige, istumapainotteiseksi restoran. Peotäis baarid ja ööelust ümber toidu kohus tulevad elus õhtul.

rajatised

On vannituba, ATM masinad, ja isegi politsei putka turul. 2017. aastal, tasuta Wi-Fi lisati nimekirja hulka turult.

Tundi Chatuchaki Turg

Chatuchak Turg on avatud laupäeviti ja pühapäeviti kella 09:00 kuni 06:00 turg ootab avatud reedeti, kuid see päev on hulgimüüjad ainult. Kolmapäeviti ja neljapäeviti, vaid taim lõik on avatud 07:00-06:00

Kui olete tõsiselt shopping, saabuvad varakult. Sul võita mõned Bangkok kõrvetav pärastlõunal soojuse ja osa 200.000 ostjad, kes külastavad turu igal nädalavahetusel. Mõned kioskites sulgeda natuke õhtupoolikul.

Kuidas pääseda Chatuchaki Turg Bangkokis

Chatuchak Turg asub põhjaosas Bangkok, mitte kaugel Mo Chit BTS Station. Bangkoki hirmsad liiklus muutub suhteliselt lühikese vahemaa viiakse pikk reis. Plaani ümber tund taksoga Khao San Road piirkond turule. Kasutage ronge, kui saate.

Hoiduge paljud kauplused ja kioskid teel lootes peatada või häiriks teid reaalse turu. Saad seal autoga, takso, Skytraini või MRT.

 • Driver: Kõik taksojuhid teavad, kust leida Chatuchaki turg, kuid mitte kõik on valmis lülitage meeter. Hoidke nõrgeneva taksod kuni leiad ühe ausalt kasutada meeter. Pead läbirääkimisi tuk-tuk juhid enne saada.
 • Autor Skytraini: Kõige muretut ja huvitav viis saada Chatuchaki Turg on Bangkoki kõrgenenud BTS Skytrain. Lihtsalt võta rongiga Mo Chit BTS Station siis kasutada Exit 1 ja kõndida ida suunas (park / haljasalasid) 15 minutit, kuni näete kioskites. Näete märke turul; enamik inimesi läheb niikuinii.
 • Autor MRT: Kuigi Chatuchaki Park tundub kõige loogilisem, saada maha Kampaengphet MRT Station nõuab veidi lühem jalutuskäigu (10 minutit). Kõnni põhja poole park.

You may also like