Chiang Mai Nightlife: איך ליהנות בחוץ לילה בצפון תאילנד

Posted on

Chiang Mai Nightlife: איך ליהנות בחוץ לילה בצפון תאילנד
בהשוואת קלעי הצד המשתולל נמצאים בבנגקוק והאיים בתאילנד, החיים הלילה בצ’אנג מאי הם קצת פחות מכלל שליטה. למעשה, בעיר יש מוניטין בתור די שמרני בגלל חוקי אלכוהול פעמי סגירה נאכפות בקפידה.

אפילו עדיין, עם אוכלוסייה של גולים גדול, שפע של תלמידים, ואת זרם בלתי פוסק של תרמילאים בצ’יאנג מאי בכל ערב נתון, אתה עדיין תמצא הרבה מקומות הגונים כדי ליהנות מלילה טוב החוצה.

יסודות Chiang Mai Nightlife

 • בשל תקנה עירונית, ברוב של ברים ומועדונים קרובים סביב-רבת חצות קרובה קרוב קודם לכן, תלוי כמה פטרונים הם ישבו בפנים. כמה מקומות פשוט בוחרים להתעלם הכללים להישאר פתוח עד שעות הבוקר.
 • השטח הגדול סביב שער Tapae, כמו גם את כל האזורים הסמוכים החפיר, הוכרזו “אין אזורי אלכוהול” עם קנסות גדולים עבור אנשים תפסו יושבים על הספסלים עם משקאות. למרות הפקודה נאכפה רק באופן רופף, למצוא שטח ציבורי פחות עבור נהנית במסיבה זולה.
 • כל minimarts כגון 7-elevens בכל מקום להפסיק למכור אלכוהול בחצות, למרות שאתה עלול למצוא קטנים, חנויות בבעלות עצמאית עדיין מוכן למכור אחרי חצות.
 • תוכל אי פעם לעתים רחוקות מאוד נתקל דמי כניסה עבור מקומות ברחבי העיר העתיקה. חריג אחד הוא המועדון הלילה מנדליי כי האשמות לזרים עצומים 10 $ כדי להיכנס פנימה. כל מי שמבקש כסף בכניסה למקום אחר עשוי להיות חלק הונאה.
 • אלכוהול לא יכול להימכר באופן חוקי במהלך בחירות מקומיות ולאומיות, בחגים כמו מלך יום ההולדת של תאילנד, וגם בחגים בודהיסטים מסוימים בדרך כלל מתוזמן סביב ירחים מלאים.
 • סמים אינם מהווים בעיה רצינית בצ’יאנג מאי, לעומת זאת, הם סביב. זכור כי מקבל שבורה עם סמים בתאילנד היא עבירה חמורה, שעלולה להיות קטלנית.
 • יש מי בקבוקי בירה ריקים-אל פיקדון זורקים אותם! מצא לפח מחזור או להגדיר אותם ליד האשפה; המקומיים יוזמה לתפוס אותם כדי לפדות מאוחר.

Hotspots Chiang Mai

זהו רק מדגם זעיר של חיי הלילה בצ’אנג מאי להגיע בקלות ברגל ברחבי העיר העתיקה. נקודות חמות חיי הלילה נוטים לשנות, אולם, ברים אלה כבר עושים נוסעים מאושרים במשך שנים:

 • בר על גג THC: רק מחוץ Tapae שער במרומי בניין גבוה, אתה תמצא את תרמילאי THC גג בר-חם מפורסמת ומטיילי תקציב. סביבת נעליים הפעמית עם נוף מאפשרת שפע של החברתיות מהנות כאשר מוסיקת טראנס היא לא חזקה מדי. אין כיסוי מטען; נסגר ב -1 בבוקר או כשהם חשים אוהבים את זה.
 • Spicy: Dark וקצת מוזנח, Spicy סגרה ונפתחה מחדש יותר מפעם אחת. מועדון הלילה הוא אחת האופציות מעט מאוד אחרי שעות פעם ברים אחרים קרובים. למרות המסה של זונות כי הקימו מחנה בטרקלין, רחבת הריקודים מקבלת מעושן צפוף עם מטיילים מכל רחבי העולם. מצא פיקנטי לאורך החלק החיצוני של החפיר, רק קצת צפונה Tapae שער. אין כיסוי מטען; לפתוח מאוחר.
 • זואי ב Yellow: אשכול של הברים הפופולריים ניתן למצוא סביב חצר ממש ליד Thanon Ratchaphakhinai בעיר העתיקה. מקומות חי-מוסיקה מרובה, בר רגאיי פופולרי, בר מתכת כבד, בר סקא, דיסקוטקים קטנים, וחצר חברתית עם שולחנות ושמשיות לספק אווירה והרבה תוסס של אפשרויות בילוי. אין כיסוי מטען; נסגר כאשר הם מרגישים כמו.
 • Co-op ג’אז Northgate: אם לילות פתוחי מיקרופון, ריבות מאולתרות, וג’אז חיים מעולה הם הדבר שלך אתה בהחלט לא תתאכזב עם Co-op הפופולרי ג’אז Northgate ממוקם בצד הצפוני של העיר העתיקה, בתוך החפיר על סרי Phoom כביש. אווירה ידידותית ריבת כיף / לילות פתוחי מיקרופון לגרום לאנשים לחזור אחורה. אין כיסוי מטען; פתוח עד ה -1 am

ברים ברחבי Chiang Mai Night Bazaar

באופן לא מפתיע, מספר הברים הבינלאומיים עם נושאים שונים, אפילו כוללים גינת בירה גרמנית, לשרת את תיירים רבים מואסים הליכת המשווק הלילה. רוב הברים הם יקרים פי אמות מידה צ’אנג מאי.

מצא את הברים ההפך משוק הלילה לאורך Thanon צ’אנג קלאנג ו Thanon Loi Kroh. אין כיסוי מטען; וסגירה להשתנות.

Chiang Mai ואן ברי רכב

קומץ של טנדרים קטנים או אוטובוסי פולקסווגן להמרת ברים זעירים ניתן למצוא ברחבי העיר. המקומות המדהימים האלו בדרך כלל זולים ודרך כיף להתחיל בילוי לילי. חפש “בר ואן” רק בתוך Tapae שער, כמו גם אחד גדול, שהוקם עוד ב Thanon צ’איאפום לאורך החפיר צפונית Tapae שער. בשל אופיים, ברים אלה לפעמים להעביר או להדרדר.

Chiang Mai Nightlife על ריברסייד

רק 15 דקות מחוץ לעיר העתיקה על כביש Charoenrat, אתה תמצא שילוב של ברים-כמה בינוניים עם צד מוסיקה-ממוקם לחיות זה לצד זה לאורך גדות הנהר. למרות שהשטח הוא רק מחוץ לאזור התיירותי, הברים פוקדים בעיקר אנשים לגולים, תושבים מקומיים, ואנשים עם תחבורה משלהם.

הדעות נחמדות, אבל היתושים יכולים להיות קשים.

גו-גו ברים בצ’יאנג מאי

אתה תמצא לא חסר “ללכת ללכת” או “נשי” ברים פזורים סביב החפיר לאורך מון מואנג Road, על Soi 2, וברחבי העיר. למרות שבמבט ראשון השורות ברות והמחוצה של החפיר היו לגרום למישהו לחשוב פוטנציאל החיים הלילה בצ’אנג מאי הוא בלתי מוגבל, המציאות היא כי רוב הברים הללו כוללים שולחן ביליארד בלבד, כמה מקבועים לוגמים בירה , ו יותר מכמה בנות תאילנדיות מעוניינות להיפגש גברים מערביים.

למרות Go-Go הסורגים בצ’יאנג מאי הם לא בדיוק מוזנחים וכל אחד מתקבל בברכה בתוך למשקה, כאדם יחיד אתה בטח ניגש לקנות אחד או יותר נשים משקות.

בשעת לילה מאוחרת אפשרויות מזון בצ’יאנג מאי

אחרי לילה גדול החוצה, יש שפע של עגלות ברחוב בשעת לילה מאוחרת כדי לטפל במקרה של העלאת גרה. מקדונלד’ס הפופולרית של ב Tapae שער ליד בר על גג THC מקבלת המון עסקים מאוחר, אבל אתה יכול למצוא אפשרויות רחוב מזון מצוינות ברחבי העיר.

המון ספקים יוזמה להקים רק מחוץ זואי ב צהוב; קווים לאוכל לגדול ארוכים בשעת סגירה. כמו כן תוכל למצוא שפע של עגלות בשעת לילה מאוחרת על ידי השוק, בפינה הדרום מערבית של העיר העתיקה רק בתוך החפיר. מרק אטריות ומנות אחרות ניתן למצוא תמיד.