Skip to main content

Chiang Mai Nightlife: Kā baudīt nakts izklāstīti Ziemeļu Taizemē

Chiang Mai Nightlife: Kā baudīt nakts izklāstīti Ziemeļu Taizemē
Salīdzinot ar nikns partiju ainas atrodami Bangkokā un salām Taizemē, Chiang Mai naktsdzīve ir mazliet mazāk ārpus kontroles. Faktiski, pilsēta ir reputācija kā ir diezgan konservatīva, jo alkohola likumu un stingri piespiedu aizvēršanas reizes.

Pat vēl ar lielu Expat iedzīvotāju, daudz studentu, un pastāvīgu plūsmu backpackers Chiang Mai jebkurā konkrētā naktī, jūs joprojām atrast daudz pienācīgas vietas, lai baudīt labu nakts.

Chiang Mai naktsdzīve pamati

 • Sakarā ar pilsētas rīkojumu, vairākums bāru un klubu cieši ap pusnakti daudziem bieži tuvu ātrāk, atkarībā no tā, cik daudz patrons sēdēja iekšā. Dažas vietas, vienkārši izvēlēties neievērot noteikumus un paliek atvērts līdz rīta stundās.
 • Liela teritorija ap Tapae vārtiem, kā arī visas vietas ap grāvi, tika atzīts “bez alkohola zonas” ar lieliem naudas sodiem cilvēkiem noķerti sēž uz soliņiem ar dzērieniem. Lai gan rīkojums ir tikai brīvi izpilda, atrast mazāk publisku telpu bauda lētu pusi.
 • Visi minimarts piemēram visuresošā 7-Elevens pārtraukt pārdot alkoholu pusnaktī, lai gan jūs varat atrast mazākas, neatkarīgi pieder veikali joprojām vēlas pārdot pēc pusnakts.
 • Jūs ļoti reti rodas vāka maksu par vietu ap vecpilsētu. Viens izņēmums ir Mandalay Naktsklubs ka maksa ārzemniekiem pēriens $ 10, lai saņemtu iekšā. Ikviens lūdz naudu pie ieejas kaut kur citur, var būt daļa no scam.
 • Alkohols nevar likumīgi pārdoti vietējām un valsts vēlēšanu laikā, brīvdienās, piemēram, King Taizemes dzimšanas, un par dažiem budistu brīvdienās parasti noildzes ap pilna pavadoņi.
 • Narkotikas nav nopietna problēma Chiang Mai, tomēr, tie ir aptuveni. Paturiet prātā, ka kļūst busted ar narkotikām Taizemē ir nopietna, potenciāli nāvējošu nodarījums.
 • Šie tukšas alus pudeles ir depozīta do not mest tos prom! Atrast pārstrādes bin vai noteikt tos blakus atkritumus; uzņēmīgs vietējie greifers viņiem naudu vēlāk.

Chiang Mai karstajiem

Tas ir tikai neliela paraugs Chiang Mai naktsdzīve viegli sasniedzamas ar kājām ap vecpilsētu. Naktsdzīve karstajiem mēdz mainīties, tomēr šie stieņi ir padarīt ceļotājiem laimīgs gadiem:

 • THC Rooftop Bar: Tikai ārpus Tapae Gate nosēdās atop augstceltnes, jūs atradīsiet THC Rooftop Bar-slavena Hotspot backpackers un budžeta ceļotājiem. Kurpes-off vide ar nolūku ļauj daudz patīkamu socializēšanās kad trance mūzika nav pārāk skaļa. Nav vāka maksas; aizveras 1 naktī vai tad, kad viņi jūtas patīk.
 • Pikantā: Dark un nedaudz saguris, Pikantā ir slēgts un atkārtoti vairāk nekā vienu reizi. Naktsklubs ir viens no nedaudzajiem pēc darba laika iespējas, kad citiem bāriem tuvu. Neskatoties uz masas prostitūtu, kas izveidojusi nometni atpūtas telpā, deju grīda kļūst dūmu un pārpildīts ar ceļotājiem no visas pasaules. Atrast Pikantā gar ārpusē aizsarggrāvi, tikai nedaudz uz ziemeļiem no Tapae vārtiem. Nav vāka maksas; atvērt vēlu.
 • Zoe dzeltenā krāsā: Klasteris populāru bāri var atrast ap pagalmu tieši pie Thanon Ratchaphakhinai vecpilsētā. Vairāki dzīvās mūzikas vietas, ir populāra regejs bārs, smagais metāls bārs, ska bārs, mazie diskotēkas un sociālo pagalmu ar galdiem un saulessargi nodrošina dzīvīgu atmosfēru un daudz izvēles izklaides. Nav vāka maksas; aizveras, kad viņi jūtas tāpat.
 • Northgate Jazz Co-op: ja atvērtas-mic naktis, improvizētas ievārījumi, un liels džeza ir jūsu lieta, jums noteikti nebūs vīlušies ar populāro Northgate Džeza Co-op atrodas uz ziemeļu pusē uz vecpilsētu, iekšpusē aizsarggrāvi uz Sri Phoom Road. Draudzīga atmosfēra un jautri ievārījums / atvērt-mic naktis glabāt cilvēki nāk atpakaļ. Nav vāka maksas; atvērta līdz 1 am

Bāri Aptuveni Chiang Mai Night Bazaar

Nepārsteidz, vairākas starptautiskas bāri ar dažādām tēmām, pat ieskaitot Vācijas alus dārzu, rūpēties, lai daudziem tūristiem, kas aug apnicis staigāt nakts tirgus. Lielākā daļa no bāriem ir pricey ar Chiang Mai standartiem.

Atrast bāri pretī no nakts tirgus gar Thanon Chang Klang un Thanon Loi Kroh. Nav vāka maksas; beigu laiki atšķiras.

Chiang Mai Van un Auto Bāri

Sauja mazu furgoniem vai Volkswagen autobusu pārvērsti sīkās bāri var atrast visā pilsētā. Šīs burvīgs maz vietas parasti ir lētākas un jautri veids, kā sākt nakts out. Meklējiet “van bārā” tikai iekšpusē Tapae vārti, kā arī lielāku, noteikts viens par Thanon Čaijapuma pa grāvi uz ziemeļiem no Tapae Gate. Sakarā ar to raksturu, šie bāri dažreiz pārvietot vai aizripot.

Chiang Mai Naktsdzīve uz Riverside

Tikai 15 minūtes ārpus vecpilsētu par Charoenrat Road, jūs atradīsiet kombināciju midrange velšu daži ar dzīvo mūziku, kas atrodas blakus, gar upes krastiem. Kaut arī teritorija ir tikai ārpus tūristu zonas, bāri lielākoties apmeklē expats, vietējiem iedzīvotājiem un cilvēkiem ar savu transportu.

Skati ir jauki, bet odi var būt sīva.

Go-go bāri Chiang Mai

Jūs atradīsiet netrūkst “go go” vai “girly” bāri dotted ap grāvis gar Mēness Muang Road, uz Soi 2, un visā pilsētā. Lai gan no pirmā acu uzmetiena rindas bāru, gan iekšpusē un ārpus grāvi būtu domāt potenciāls naktsdzīves Chiang Mai ir neierobežota, realitāte ir tāda, ka lielākā daļa no šiem stieņiem sastāv tikai biljarda galdu, dažas menstruācija dzerot alu , un vairāk nekā pāris taju meitenēm interesē atbilst Rietumu vīriešiem.

Kaut arī go-go bāri Chiang Mai nav tieši saguris, un ikviens ir laipni iekšā dzērienu, kā vienu vīrieti jūs droši jāpieiet iegādāties vienu vai vairākas dāmas dzēriens.

Vakara Pārtikas Iespējas Chiang Mai

Pēc lielā nakts, ir daudz vēlu naktī ielu ratiņi rīkoties lietu par munchies. Populārais McDonalds pie Tapae Gate blakus THC jumta bārā saņem daudz vēlu bizness, bet jūs varat atrast lielisku ielas pārtikas iespējas pa pilsētu.

Daudz uzņēmīgs pārdevēji izveidota tikai ārpus Zoe dzeltenā krāsā; līnijas pārtikas aug ilgi slēgšanas laiku. Jūs atradīsiet arī daudz vēlu vakarā ratiņi ar tirgū pie dienvidrietumu stūrī Vecrīgas tikai iekšpusē grāvim. Makaronu zupa un citi ēdieni, vienmēr var atrast.

You may also like