Skip to main content

Chiang Mai ööelu: Kuidas nautida õhtu Põhja Tai

Chiang Mai ööelu: Kuidas nautida õhtu Põhja Tai
Võrreldes tulivihane Peol leitud Bangkok ja saarte Tai, Chiang Mai ööelu on veidi vähem kontrolli. Tegelikult on linna maine on üsna konservatiivne, sest alkoholi seadusi ja rangelt sulgemise korda.

Isegi veel, suure Expat elanikkonnast, palju õpilasi ja pidev vool Backpackers Chiang Mai igal konkreetsel õhtul, saate siiski leida palju korralikud kohad nautida head ööd läbi.

Chiang Mai ööelu põhitõed

 • Tänu linna korraldustele enamik baare ja klubisid lähedal kesköö paiku-palju sageli tihedas varem, olenevalt sellest, mitu patroonid on istus sees. Mõned kohad lihtsalt valida eirata reegleid ja avatuks kuni hommikutundideni.
 • Suur ümbrus Tapae Gate, samuti kõik ümbritsevate alade vallikraav on välja kuulutanud “ei mingit alkoholi tsoonid” suurte trahvide inimestele püütud istub pingid koos jookidega. Kuigi tollel on ainult nõrgalt jõustada, leida vähem avaliku ala nautida odav poole.
 • Kõik minimarts nagu üldlevinud 7-Elevens lõpetada müügi alkoholi keskööl, kuigi võite leida väiksem, iseseisvad kauplused veel valmis müüma pärast keskööd.
 • Sul väga harva tekib teenuse kate tasu kohtades ümber vanalinna. Üks erand on Mandalay Ööklubi et tasud välismaalased ilmatu $ 10 saada sees. Igaüks küsib raha sissepääs kusagil mujal võib olla osa pettus.
 • Alkohol ei saa õiguslikult müüdud kohalike ja riiklike valimiste puhkusel nagu kuningas Tai sünnipäeva ja teatud budistlik pühad tavaliselt ajastatud ümber täis kaaslased.
 • Ravimid ei ole tõsine probleem Chiang Mai, aga nad on ümber. Pea meeles, et saada katkisele ravimitega Tai on tõsine, potentsiaalselt surmava kuritegu.
 • Need tühjad õlle pudelid on tagatisraha, ärge visake neid! Leia ringlussevõtt bin või panna kõrval prügi; ettevõtlikud kohalikud haarata neid raha hiljem.

Chiang Mai levialades

See on vaid väike valim Chiang Mai ööelu kergesti jalgsi ümber vanalinna. Ööelu levialades kipuvad muutuma, aga need baarid on tegemist reisijate õnnelik aastat:

 • THC katusebaar: Just väljaspool Tapae Gate vajunud atop pikk hoone, leiad THC Rooftop Bar-tuntud hotspot matkajale ja eelarve reisija. Kingad-off keskkonnatingimuste võimaldab palju nauditavamaks sotsialiseerumist kui trance muusika ei ole liiga vali. Nr pääsymaksua; sulgub 01:00 või kui nad tunnevad meeldib.
 • Vürtsikas: Dark ja natuke vilets, Vürtsikas on suletud ja taasavatud rohkem kui üks kord. Ööklubi on üks väheseid pärast tundi võimalusi kui teised baare. Vaatamata mass prostituudid loodud laagris salong tantsupõrandale saab suitsune ja tulvil reisijate üle kogu maailma. Leia Vürtsikas mööda väljaspool vallikraav, natuke põhja Tapae Gate. Nr pääsymaksua; avada hilja.
 • Zoe Kollane: Klastri populaarne baarid ümber hoov lihtsalt maha Thanon Ratchaphakhinai vanalinnas. Mitu live-muusika kohti, populaarne reggae baar, heavy metal baar, ska baar, väike diskoteegid ja sotsiaalse hoovis laudade ja vihmavarjud pakkuda elav atmosfäär ja palju valikuid meelelahutus. Nr pääsymaksua; sulgub, kui nad tunnevad, nagu.
 • Northgate Jazz Co-op: Kui avatud mic ööd, eksprompt moosi, ja suur live jazz on oma asi, mida kindlasti ei pea pettuma populaarne Northgate Jazz Co-op asub põhja pool vana linna sees vallikraav Sri Phoom Road. Sõbralik õhkkond ja lõbus moosi / avatud mic ööd hoida inimesi tagasi tulla. Nr pääsymaksua; avatud kuni 01:00

Baare Chiang Mai Night Bazaar

Pole üllatav, et mitmed rahvusvahelised baarid erinevate teemade isegi sh Saksa õlleaiaga rahuldada paljud turistid, kes kasvavad väsinud jalgsi öösel Bazaar. Enamik baarid on kallis, mida Chiang Mai standarditele.

Leia baarid vastupidine öö turul mööda Thanon Chang Klang ja Thanon Loi Kroh. Nr pääsymaksua; sulgemise korda erineda.

Chiang Mai Van ja Auto Baarid

Peotäis väikekaubikuid või Volkswagen bussid ümber pisikesi baare kogu linna. Need armas väike kohtades on tavaliselt odavam ja lõbus viis alustada öö läbi. Otsige “van baar” lihtsalt sees Tapae Gate, samuti suuremad ja kehtestatud üks Thanon Chaiyaphum mööda vallikraavi lihtsalt põhja Tapae Gate. Oma iseloomu tõttu on need baarid mõnikord liikuda või veeretati.

Chiang Mai ööelu Riverside

Just 15 minutit väljaspool vanalinna kohta Charoenrat Road, leiad segu keskmistel baarid-mõned elava muusika asub kõrvuti mööda jõe kallastele. Kuigi ala on just väljaspool turistide tsoonis, baarid käisid väljarännanud, kohalikud elanikud ja inimesed oma transport.

Seisukohad on kena, kuid sääsed saab karm.

Go-go baarid Chiang Mai

Leiad puudust “go go” või “girly” baarid punktiir ümber vallikraav koos Moon Muang Road kohta Soi 2 ja kogu linna. Kuigi esmapilgul read baarid ja väljaspool vallikraavi teeks ühe arvate potentsiaali ööelu Chiang Mai on piiramatu, tegelikkus on see, et enamik neist baarid koosnevad ainult piljardilaud, mõned regulaarsed jõime õlut ja rohkem kui paar Tai tüdrukud huvitatud kohtumine Lääne mehed.

Kuigi go-go baarid Chiang Mai ei ole täpselt vilets ja keegi on teretulnud sees juua, kui üks mees saate arvatavasti lähenes osta üks või mitu daamid juua.

Hilisõhtul Food Valikud Chiang Mai

Pärast suur öö läbi, seal on palju hilisõhtul tänaval vankrid hakkama puhul munchies. Populaarne McDonald’si juures Tapae Gate kõrval THC katusebaar saab palju hilja äri, kuid võite leida suurepärase tänava toidu valikud ümber linna.

Palju ettevõtlikke müüjad loodud just väljaspool Zoe Yellow; read toidu pikaks kasvada sulgemise ajal. Leiate ka palju hilisõhtul vankrid poolt turule edelanurgas vanalinna lihtsalt sees vallikraav. Nuudlisupp ja muid roogi võib alati leida.

You may also like