Skip to main content

Chingay Парад Сінгапуру – родзинка китайського Нового року

Street Parade Оживляє Сінгапур з поплавки, костюми і акробатики

Chingay Парад Сінгапуру - родзинка китайського Нового року

Острів-держава Сінгапур пишається своєю багатонаціональної макіяж, який є найбільш очевидним під час свят , таких як китайський Новий рік. Навіть свято святкує китайське більшість острова, інші етнічні націй отримують частину уваги, особливо під час гучного Chingay Parade .

Коли він вперше потрапив на вулиці в 1973 році, Chingay був околицею вуличний парад, який був майже повністю китайський характер. Речі значно змінилися з тих пір – сьогодні Chingay вже давно переросла свій первісний маршрут маршу, перемістившись з вулиць мікрорайонів Сінгапуру на широкий проспект в передній частині Формули Pit Building.

І на відміну від переважно китайських святкових елементів парадів вчорашніх, нинішня Chingay представляє весь спектр культур Сінгапуру і багатьох інших.

Chingay зазвичай відзначається в перший вікенд 15 днів китайського Нового року свят; на 2019 рік, парад проходить протягом двох днів, 15 та 16 лютого, починаючи з 8 вечора по обидві вечора.

Жвава Chingay Parade Route


Chingay Parade в даний час займає короткий парад маршрут довгий 360 метрів, з платоспроможних глядачів вишикувалися від оглядових майданчиків поруч на Formula One Pit Building, поруч з Singapore Flyer.

Оскільки парад марші вниз встановлений маршрут, гості отримують помилуватися акробати, культурних виконавців, поплавці, і дракон танцюристів роблять спектакль на дорозі, допомогли разом з піротехнікою та освітленням.

Кожен Chingay свято має свою власну тему, як правило, на основі китайського зодіаку тварин цього конкретного китайського Нового року. Парад розроблений відповідно до теми; Рік собаки в 1994 році побачив активну участь собак з Сінгапуру клубу собаківництва; рік Водного Дракона в 2012 році мав дракона прикрашено парад рух на водній доріжці.

Учасники Chingay в: веселий Multicultural Mix


Учасники Chingay Parade обрані з різних громад по всьому Сінгапуру.

Ви не просто побачите професійні виконавці, але ви також знайдете представників політичних груп, HDB блоків, громадських організацій і громадянських груп, що вступають в парад Chingay, щоб отримати їх урод на вулицях.

Основні етнічні групи Сінгапуру отримують свого часу в центрі уваги – китайська, малайська, тамільська та індійські Демонстранти виконують танці або трюки ростуть в їх культурі, що супроводжуються поплавками, які викликають їх культурної історії або міфології.

Виконавці з усього світу потрапляють в акт для Chingay теж – художники з Малайзії, Китаю, Філіппін, Франції та Бразилії додали їх особливий культурний поворот до з’єднання. Сінгапур любить вітати національні компанії про продуктивність в інших місцях Chingay, як вони це робили, коли Ballet Nacional де Ангола вдав, дебютувавши ангольську музику і танець в Сінгапурі на радість Chingay параду глядачів.

В кінці Chingay, вуличне свято триває святкування до світанку.

Історія Chingay: китайське коріння спільноти

Chingay має коріння в китайських релігійних свят, зокрема даоського фестивалю Шанг Юань Цзе (провів на 15-й день китайського Нового року), і пов’язаних з ними парадах, що проводяться на честь китайських божеств.

Слово «Chingay» приходить до нас з оригінального китайського zhuangyi – «мистецтво маскараду».

Китайські громади іммігрантів в Пенанге і Сінгапурі привезені традиціями хресних з їх рідної землі, і паради швидко росли в важливості і пишності. Речі отримали з рук; Паради порушується потік руху і торгівлі, і на зорі 20-го століття, Chingay був скасований в Сінгапурі.

Традиція Вони не могли тримати вниз

Традиція зробила повернення в 1972 році, коли уряд заборонив використання петард. Прагнучи зберегти ентузіазм для китайського Нового року, влада відродили Chingay – оновлений парад пройшов навколо мікрорайонів HDB Сінгапуру, і були дуже Китаєм в його змісті.

Протягом багатьох років, так як Chingay виріс в популярності, парад був перенесений на більш відомі маршрути і втратив його виключно китайську атмосферу.

Параду пройшов перед будівлею муніципалітету і в китайському кварталі, але він не був до параду, розташованого в ямі будівлю, де хороший баланс був вражений між видовищем параду самого і кількістю глядачів його переглядом.

Більше 6000 виконавців взяли участь у 2018 році в Chingay з учасниками представляють тамільська, малайський і євразійські сінгапурських громад, не кажучи вже про різні зарубіжних актів, що імпортуються спеціально для цього випадку!

Як дістатися до Chingay Парад в Сінгапурі – Схема проїзду до Pit Building

Для того, щоб потрапити на парад Chingay, ви можете піти в Марина Бей верхом MRT і висадку на станції метро Promenade (cc4 / DT15), а потім взяти вихід А зробити п’ять хвилин ходьби до Pit Building. Більш докладної інформації про зручною системі приміського Сінгапуру, прочитайте нашу статтю про їзді Сінгапурі MRT і автобусах з EZ-Link картою .

Chingay квитки можна придбати у SISTIC (sistic.com.sg), а вартість від SGD 28 до SGD 60. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб – сайт Chingay: chingay.org.sg .

Ви не повинні платити, щоб подивитися на парад, але вільні погляди, як правило, не так добре, як вид з платних платформ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *