Čiangmajus Travel Guide: Orientacijos, valgyti, lankytinos vietos, naktinis gyvenimas, ir rinkų

Posted on

Čiangmajus Travel Guide: Orientacijos, valgyti, lankytinos vietos, naktinis gyvenimas, ir rinkų

Tailando mylimasis Šiaurės sostinė Chiang Mai pritraukia beveik 2 milijonų užsienio turistų per metus – dvigubas visą metropolinės zonos gyventojų vos vienas milijonas žmonių!

Net su siaubingu eismo Vibe ir gyvenimo tempas Chiang Mai yra gerokai lėčiau ir labiau atsipalaidavęs nei Bankoką. Kalnų nustatymas gali būti jaučiamas net kai jūs negalite matyti žalia aplinka.

Čiangmajus yra plačiai laikomas kultūros centru; jums susidurti daugiau gražių šventyklų negu turite laiko patyrinėti. A Maisto gaminimas, masažas, ir kalbų mokyklose minia nėra. Didelis gyventojų menininkų, rašytojų ir kūrybinių tipų – tiek Tailando ir užsienio – kurie įsikūrė Chiang Mai sukėlė miestas laikomas UNESCO Creative miesto statusą. Skaityti apie tai, kaip iš Bankoko į Chiang Mai.

orientacija

Nors miesto sprawls toli už jos ribų, dauguma turistų veiksmų Chiang Mai yra orientuota į “senamiesčio” ar per miesto gynybinės sienos. Formavimo tobulas kvadratas, grioviu supa senamiestį; Tapae vartai rytų pusėje aikštės gali būti laikomas epicentras ir židinio taškas turizmui.

Tapae Kelių, pagrindinė arterija į miestą, veikia rytus pro vartus į Ping upės. Thanon Chang Khlan atsišakoja nuo Tapae kelių ir yra apie 20 minučių pėsčiomis išorėje prie vartų; ten rasite Chiang Mai turistų-dar žinomas naktinis turgus, taip pat daug parduotuvių ir restoranų.

Vidinės dalys senojo miesto svečių iš grioviu keliuose yra paini raizginys mažų sois (gatvių) ir sparčiuosius alėjomis, kad kartais namai malonių kavinėse ir out-of-the-way vietose.

Kelionė aplink Chiang Mai.

Kiekvienas pagrįstai tinka galite gauti aplink Chiang Mai lengvai pėsčiomis, nors Jusu šaligatvių galite gauti užimtas su pėsčiųjų, gatvės vežimėliai ir atsitiktinių kliūčių. Arba galite pereiti viduje vienas iš daugelio cirkuliuojančių songthaews (sunkvežimių taksi) arba patraukti tuk-tuk.

Galite vaikščioti iš Tapae vartai į naktinį rinkoje maždaug 20 minučių. Kai šventyklos ir svetainių už miesto reikės transportu. Jei esate patenkintas vairavimo eismo, išsinuomoti motorolerį yra pigus būdas gauti aplink. Dviračiai galima išsinuomoti iš daugelio svečių namai.

  • Žiūrėti daugiau apie tai, kaip aplink Chiang Mai.
  • Kai būsite pasiruošę išvykti, sužinoti apie tai, kaip iš Chiang Mai į Bankokas.

Čiangmajus Apgyvendinimas

Iš šeimos valdoma svečių namai nuošalioje ramioje gatvėje į aukštybinių Viešbučiai, apgyvendinimo Chiang Mai labai skiriasi biudžetą ir kokybę. Jūs paprastai rasti daug daugiau nebrangių vietų apsistoti aplink Chiang Mai nei Bankoke arba iš Tailando salų.

Songkran vandens festivalis ir Loi Krathong festivalis nušvies Chiang Mai visu pajėgumu; rasti kambarį senamiestyje gali būti beveik neįmanoma, jei jūs neturite užsisakyti iš anksto!

Restoranai Chiang Mai

Su tiek daug maisto gaminimo mokyklų, kūrybingų žmonių, ir Lanna / Birmos įtakų, tai nenuostabu, kad jūs rasite puikų maistą aplink Chiang Mai.

Čiangmajus yra vegetariškų užeigų, organinių sulčių parduotuvėse, ir daug tarptautinių maisto pasirinkimo gausa.

Turbūt pigiausias ir labiausiai maloni būdas patirti vietinį maistą valgyti gatvės maistą iš daugelio rinkų ir vežimėliai. Pabandykite didelę rinkos erdvę ir daugelį vežimėliai palei esant Chiang Mai Gate grioviu į pietryčių kampe miestą. Jūs taip pat rasite gatvės maisto visi kartu Moon Muang – pagrindinio kelio tik viduje Tapae vartai.

Rinkos, esantys Čiangmajus

  • Naktinis Turgus: Naktis rinka vyksta kiekvieną vakarą ant Thanon Chang Khlan už miesto grioviu, tačiau nereikia tikėtis daug daugiau nei dideles kainas ir įžūlus žmonių labai perkrautas šaligatvio. Turgus pradeda veikti maždaug 5 val ir baigiasi 11 val
  • Savaitgalis rinkos: breaks rinkos Chiang Mai yra perkrautas, bet kaip daugelis vietinių gyventojų išeina bendrauti ir vaikščioti be tikslo, o ganomi mažų skanėstų ir užkandžiai. Net jei perkant suvenyrus nėra jūsų dalykas, jūs vis tiek rasite gatvės atlikėjų, pigus maistas ir gyva atmosfera. Šeštadienis rinka vyks Thanon Wualai pietinėje krašto senojo miesto ir eina į pietus už sienos, o sekmadienis rinkos prasideda Tapae vartai ir eina į senamiestį. Šeštadienis rinkos linkęs būti šiek tiek daugiau vietos orientuotos kaip mažiau turistų netyčia vaikščioti į rinką.
  • Warorot rinka: Warorot Rinkos yra ne senamiesčio netoli Thanon Chang Moi ir Tapae Road, aplink 20 minučių pėsčiomis išorėje Tapae vartai. Jūs rasite praktiškai neturi turistų ir daug mažesnes kainas vietos prekėmis tarp 7 val ir 5 val

Derybos yra aktuali ne gauti scammed turguose! Skaityti Tajniki Azijos rinkose ir kaip derėtis dėl kainos.

Chiang Mai atrakcionai

Nors galite praleisti dienas tiesiog tyrinėti Čiangmajus šventyklas nemokamai, daug veiklos galima užsisakyti vietų už miesto; kaina visada yra nemokamą transportavimą.

Iš zoologijos sodo ir daugybine teatro / vakarienė rodo, kad daugiau ekstremalių nuotykių, tokių kaip Gibbon Patirtis zipline ar Džiunglių Bungy Jump, jums tikriausiai pritrūksta laiko ir pinigų, kad galėtumėte pamatyti juos visus!

Trekas ir kviestinių hilltribe kaimai yra populiarus veikla daryti Chiang Mai; įvairūs žygiai į kalnus gali svyruoti nuo paprastų, vienos nakties keliones ilgesnes nuotykius.

Čiangmajus Naktinis gyvenimas

Čiangmajus nėra tiksliai “šalis” miestas. Nors kai kurie klubai gauti specialų leidimą vieną ar kitą būdą, kaip likti atviras vėliau, miestas Potvarkis teigiama, kad barų uždaryti 1 val Jūs negalite įsigyti alkoholio iš minimarts po vidurnakčio, o poilsio zonos aplink grioviu, taip pat didelė aikštė Tapae vartai buvo pripažinta “ne alkoholis zonas” su dideles baudas.

Jūs rasite neįprastą dalį “Gogo” baruose arba “Girly” barų išsibarsčiusios visame Chiang Mai su keliais pensininkai emigrantai kiekvienoje žaidimo baseinas su Tailando mergaičių. Solo vyrai gali būti vertinamas dėl santykių, kurie paprastai prasideda pirkti mergaičių gėrimas.

  • Daugiau apie tai, ką galima tikėtis iš Chiang Mai naktinis .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *