Çocuklar ile Louvre Müzesi Touring

Posted on

Louvre Müzesi: Giriş
Rahatlayın. Pek çok ebeveyn yedekte çocuklarla bu dev sanat müzesini ziyaret hakkında dehşet hissetmek: ancak ziyaret harika bir zaman olabilir Louvre çocuklarla.

Eğer bebek ya da yürümeye başlayan konuşma birkaç patlamalarına endişe gerekmez, böylece aracılığıyla freze insanların bol devasa bir yerdir.

Ayrıca, Paris’te diğer sanat müzeleri gibi, Louvre * en fazla 18 yaşında çocuklar için ücretsizdir: yani kimin batı sanatının bu panteonuna için ziyaret sadece bir saat ya da iki sürerse umurunda?

Ancak, bu büyük müzenin bir kısmını daha fazla görme herhangi fanteziler feda etmeye gerek yoktur: ama bu Kids ile Seyahat sınırları ile gider … Geri gel ve Çocuklar büyüdü kez dinlenmeye. Görevin şimdi onlarla harika anılar yapmaktır.

Louvre: Çeşme


Senin üzerinde Bol zaman izin Louvre önce ya da sonra ziyaret çeşme uzanmanız için gün. Çocuklar, yaparken büyükler insan-watch güvercin kovalama edebilirsiniz.

saatleri ve diğer info– açılması için Louvre Müzesi web sitesi (İngilizce versiyonu) ziyaret edin ve uzun line-up durmak zorunda olmayacak şekilde, online bilet satın. Ayrıca, yazının zamanda, girişleri yakın, ücretsiz çanta kontrol edebilirsiniz.

Louvre – Heykel Galeriler


Çocuklar geniştir ve keşif davet müzenin heykel alanları, gibi eğilimindedir. 3D sanat ekstra çekici olmasını sağlar.

Aileler Louvre Müzesi web sitesi üzerinden sanal bir tura katılarak bu dev müzenin bu ve diğer birçok bölümleri önizleme yapabilirsiniz.

Louvre -Venüs de Milo


üç erkek oniki ve canlandırıcı bir tempoda sanatı inceleyen anlamına altında olan Louvre ziyaret ediyor. Bunlar sanatın iki çok ünlü eserlerini görmek istedim (ve kim tüm diğer şeyler umursamaz?)

Bu nedenle adı – kendi amaçlarından biri (Modern Yunanca “Milo”,) Melos adasında keşfedilen Yunan tanrıçası Afrodit’in heykeli, hangi yukarıdaki, Venus de Milo idi. Venüs tanrıçası Afrodit için Roma adıdır ve heykel M.Ö. 2. yüzyıldan kalmadır.

Neyse ki, bu tür Venus de Milo ve Mona Lisa gibi en bilinen parçaları, yol Louvre gönderilmiş işaretler vardır. Her kimin dönüm galerilerin iki uzun kanatlarında halinde hazırladık, çeşme ve piramidin ile büyük açık izdiham ayrılmış geniş müzede, içinde kaybolmak çok kolay.

Louvre: Mona Lisa


Tabii ki, Louvre’un en ünlü sakini iyi ‘Mona Lisa’ olarak bilinen Leonardo da Vinci’nin başyapıtı, “La Gioconda” dir: hatta en anti-müze çocuklar bu tabloyu görmek için istekli olacaktır.

Le Musee D’Orsay: Louvre yakınlarındaki Müzesi’ni must see


: Sağ Louvre karşısında başka bir harika müzedir Musee d’Orsa y Fransız Empresyonizm başyapıtlarından dolu. Manet, Monet, Gauguin, Henri Rousseau, Degas balerinler ve Toulouse Lautrec bar sahneleri bol.

Bu dönüştürülmüş tren istasyonu, sen Çocuğunuza modern çağa (sadece Louvre’da karşısında gördüm) Klasik sanattan şaşırtıcı geçişte bir şipşak kursu verebilir.

Ve unutmayın: Pars tüm sanat müzeleri gibi, Orsay Müzesi 18. ziyaretçiler de ücretsiz çanta kontrol edebilirsiniz yaşın altındaki çocuklar için ücretsizdir.