Complete Guide Apsilankymas Didžiosios piramidės Giza, Egiptas

Posted on

Complete Guide Apsilankymas Didžiosios piramidės Giza, Egiptas

Dėl vakariniame krante upės Nilo slypi Egipto labiausiai Portretų senovės akyse : Gizos piramidės. Ši svetainė yra sudaryta iš trijų atskirų piramidžių kompleksus, įskaitant Didžiosios piramidės Giza (taip pat žinomas kaip Cheopsas piramidės), į Chefreno piramidės ir Mikerino piramidės. Didysis Gizos sfinksas stovi Saugoti juos visus. Visi trys piramidės buvo pastatyta Ketvirta Dynasty faraonų, todėl juos per 4500 metai. Kartu jos sudaro dalį senovės Memfis kapinynas ir stovėti kaip testamentas stebina turto, galios ir architektūros meistriškumo iš senovės egiptiečiai.

Sužinokite, kaip aplankyti piramidės su šiame vadove.

Didžiosios piramidės Giza

Didžioji Gizos piramidė yra tiek didžiausias ir seniausias iš Gizos piramidžių. Jis buvo pastatytas kaip kapas ir paminklas faraonas Cheopsas, ir baigtas maždaug 2560 BC, kaip ir kitos piramidės, ji yra pastatyta iš didžiulių blokų granito ir kalkakmenio, kurie būtų išgaunamas, transportuojami ir surenkami rankomis. Iš viso apie 2,3 mln akmens blokai buvo naudojami sukurti piramidę, kuri iš pradžių buvo įdėtos į lygaus balto kalkakmenio. Pasak graikų istoriko Herodoto, tai architektūros feat reikėjo 100.000 vyrų darbo jėgos ir paėmė 20 metų užbaigti.

Savo klestėjimo, piramidės būtų stovėjo 481 pėdų (146,5 metrų) aukščio. Tai buvo aukščiausias pasaulyje žmogaus sukeltų struktūra daugiau nei 3800 metų. Įėjimas įsikūręs North Face ir veda per koridorių į Karalienės ir Karaliaus rūmus serijos. Piramidė buvo atidaryta ir iškovotas iki vidurio ir Naujosios Kingdoms faraonų, kurie galėjo naudoti savo turinį pateikti savo kapų į Karalių slėnyje netoli Luksoro . Be helenistinių laikais, Didžioji piramidė buvo įvardytas kaip vienas iš septynių pasaulio stebuklų.

Nepaisant to, kad seniausias senovės stebuklų, tai taip pat tik, kad vis dar egzistuoja šiandien viena.

Chefreno piramidė

Antras aukščiausias iš Gizos piramides, kad Chefreno piramidė buvo pastatyta kaip laidojimo vieta Cheopsas sūnaus ir įpėdinio. Tikslios datos jo pabaigos nėra tikra, nors Khafre nusprendė iš viso 2558 iki 2532 BC. Kai kurie iš šios piramidės originalius kalkakmenio korpuso liekanų visame viršūnės, nors likusi dalis buvo pašalinta įvairių kartų per savo istoriją – įskaitant per XIX dinastijos, kai Ramzis II iškovotas kalkakmenio vienam iš savo šventyklose Heliopolis. Ši piramidė turi du įėjimus, kuri veda prie vieno laidojimo kameros ir dukterinės kameroje, kuri galėjo būti naudojama saugojimo tikslais.

Mikerino piramidė

Mikerino piramidė yra mažiausias ir naujausias iš trijų ir greičiausiai buvo baigtas 25 Kr Skirtingai nuo kitų dviejų piramidžių pradžioje, tik viršutinė dalis buvo įdėtos į kalkakmenio ir dalių granito eksterjero atrodo nebaigtas. Tikėtina, kad statybos buvo nutrauktas Mikerino mirties ir niekada nebuvo užbaigta. Piramidė turi vieną įėjimą, vedantį į požeminę laidojimo kamerą. Pasibaigus 12-ojo amžiaus pabaigoje, jis buvo pirmoji auka sultono Al Aziz Uthman ‘ai bandant nugriauti piramides. Laimei užduotis pasirodė per sunku ir buvo atsisakyta; Tačiau žalos piramidės North Face lieka kaip įrodymą vandalizmo.

Didysis Gizos sfinksas 

Didysis Gizos sfinksas yra mitinis padaras su liūto kūną ir žmogaus galvą. Egiptologai paprastai sutinka, kad jo veidas buvo išraižytas Chefreno anketa panašumą; kuri turi prasmę, atsižvelgiant į tai, kad jis datuojamas jo laikais. Tai seniausias žinomas monumentaliosios skulptūros Egipte ir yra ypač įspūdingas, kai vienas mano, kad jis buvo iškirpti iš vieno riekė plynaukštėje anketa kalkakmenio uolienoje. Sluoksniai skirtingo tankio akmens sąskaitą dėl pagreitinto erozijos vidurinės dalies Sfinksas kūno, o teorijos gausu kaip į jos dingusio nosies priežasties. Tai priemonės, 240 pėdų (73 metrų) ilgio ir stovi 66 pėdų (20 metrų) aukščio.

Šiuolaikinės pasižvalgymai

Gizos piramidės buvo žvalgymo ir tyrimo objektas beveik tiek, kiek jie egzistavo. Per 1800-ųjų pradžioje, prancūzų archeologas Auguste Mariette prasidėjo valymo darbai apie Gizos svetainėje. Pirmieji modernūs archeologai ištirti viduje piramides įtrauktų Giovanni Belzoni, John Perring ir Richard Vyse ir Karl Richard Lepsius. 1880, Britų archeologas seras Williamas Matthew Flinders Petrie keliavo į Gizos padaryti pirmąjį mokslinį tyrimą piramides. Jo piešiniai ir matavimai buvo taip tiksliai, kad daug mūsų supratimą apie tai, kaip jie buvo pastatyti vis dar remiasi savo išvadas.

Kasinėjimai tęsėsi 20-ojo amžiaus ir į 21 dieną. 2010, Egipto archeologai atrado darbuotojo kapinynas , kuris įrodė, kad piramidės buvo pastatyta mokamų amatininkų, o ne vergai. Visai neseniai, 2019 gegužės, naujas kapines ir sarkofagai buvo atidengta, kad yra manoma, kad būti per 4500 metai. 1979 metais, Gizos piramidės buvo įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kartu su likusiu Memphis nekropolyje .

Ką pamatyti ir padaryti Gizos piramidės

Šiandien trys pagrindinės piramidės ir Sfinksas yra pagrindinės vertybės; bet ten daug daugiau pamatyti Gizos įskaitant mažesnes, dukterinių piramides, mastaba antkapius, šventyklos serijos. Taip pat galite peržiūrėti iš darbuotojų kaime, esančiame prie Chefreno ir Mikerino piramides pietryčiuose griuvėsiai; ir Saulės Valčių muziejus . Pastarieji namai valtis, kad buvo nustatyta, palaidotas Didžiosios piramidės papėdėje ir kruopščiai rekonstruotas ekspertai per 14 metus. Jei planuojate apsistoti sutemus, taip pat galite žiūrėti, kaip piramidės yra apšviestas naktinis Garsas ir šviesos šou .

Bendrosios bilietai yra kelionė viduje vienas iš trijų palydovų piramidžių Cheops karalienė. Jei norite peržiūrėti viduje iš trijų pagrindinių piramidės, tai galima padaryti su papildomu bilietu pirkimo. Yra ne per daug pamatyti vidų kaip mumijas ir jų lobiai buvo pašalinti (arba pagal looters arba į saugos Egipto muziejus ). Senoji Karalystė faraonų taip pat nebuvo papuošti savo laidojimo rūmus su hieroglifų, kaip tai padarė vėliau valdovai. Tačiau Spręsti giliai viduje tokių senovės struktūrų patirtis yra verta daug lankytojų, nors claustrophobics turėtų atsisakyti. Laipiojimo piramides yra neteisėtas.

Kaip aplankyti piramidės Giza

Kai kurie žmonės pasirenka prisijungti prie organizuotoje kelionėje . Privalumai viešbutis Pick-up, pervedimai iš Cairo, įtraukti įvažiavimo mokesčius ir angliškai kalbančio egiptologė vadovas; Tačiau, jūs keliausite per didele grupe tuo metu, kai piramidės labiausiai perkrautas. Arba tai lengva tyrinėti piramidžių savarankiškai. Taksi ar Uber važiuoja iš centrinės Kairo imtis maždaug valandą (priklausomai nuo eismo) ir yra stebėtinai prieinamą kainą. Viešojo autobusų pat kelionės iš už Egipto muziejus prie piramidžių.

Kai jūs gaunate ten, jūs galite pasirinkti klajoti kompleksas pėsčiomis arba samdyti kupranugarį ar arklys. Pastarasis yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori žengti į dykumą gauti panoraminį vaizdą piramides; Tačiau daugelis gyvūnų yra blogai elgiamasi arba underfed. Geriausi vaizdai yra iš kopų, kodėl jos Mikerino piramidės, ir apima visus tris šventyklas greta prieš šiuolaikinio Kairo panorama tolimoje fone. Tvirtas avalynė, pakankamai apsaugos nuo saulės ir daug vandens yra visi turi-privilegijuotųjų jūsų Gizos nuotykius.

Jei norite išvengti minios, pabandykite aplankyti šiek tiek vėliau tą pačią dieną po to, kai iš kelionių autobusais dauguma buvo ir dingo (dauguma atvyksta tarp 9:30 ir 10:30).

Valandos ir stojamojo

Pagal oficialią Egipto turizmo svetainėje , svetainė atsidaro 9 val kiekvieną dieną ir užsidaro 5 val Bilietų kainos yra išvardytos kaip 60 Egipto svarų bendrojo priėmimo, 100 Egipto svarų įsigaliojimo Didžiosios piramidės, 30 Egipto svarų atvykimo į Chefreno piramidė ir 25 Egipto svarų atvykimo į Menkaure piramidės. Garso & šviesos šou kainuoja US $ 15 ir turėtų būti užsakomos iš anksto.