Complete Guide to Apmeklējot Lielo piramīdu Giza, Ēģipte

Posted on

Complete Guide to Apmeklējot Lielo piramīdu Giza, Ēģipte

Uz rietumu krastā upes Nīlas atrodas Ēģiptes visvairāk ikonu seno vieta : Gīzas piramīdas. Šī vietne sastāv no trim atsevišķām piramīdas kompleksu, ieskaitot Heopsa piramīda (pazīstama arī kā piramīda Khufu), Hefrena piramīda un Mikerina piramīda. Lielā sfinksa Gīzas stāv Sentinel pār viņiem visiem. Visi trīs piramīdas tika būvēti ar ceturto dinastijas faraonu, padarot tos vairāk nekā 4500 gadus veca. Kopā tie veido daļu no seno Memphis kapsēta, un stāvēt kā apliecinājums pārsteidzošs bagātību, varu un arhitektūras drošsirdība senie ēģiptieši.

Uzziniet, kā apmeklēt piramīdas ar šajā rokasgrāmatā.

Heopsa piramīda

Lielā Gīzas piramīda ir gan lielākais un vecākais no Gīzas piramīdas. Tā tika veidota kā kaps un piemineklis par faraonam Heopss, un pabeigta ap 2560 BC tāpat kā pārējās piramīdas, tā ir veidota no plašām blokiem granīta un kaļķakmens, kas būtu quarried, ko transportē un montē ar rokām. Kopumā aptuveni 2,3 miljoni bloki akmens tika izmantoti, lai izveidotu piramīdu, kas sākotnēji tika pārklāts ar vienmērīgu baltu kaļķakmens. Saskaņā ar grieķu vēsturnieks Hērodots, šis arhitektūras feat nepieciešama darbaspēka 100000 cilvēku un veica 20 gadus, lai pabeigtu.

Savos ziedu laikos, piramīdas būtu stāvēja 481 pēdu (146,5 m) garš. Tā bija pasaules augstākā cilvēka veidotā celtne vairāk nekā 3800 gadus. Ieeja atrodas uz ziemeļiem sejas un noved caur virkni koridoriem karalienes un karaļa kamerās. Piramīda tika atvērts un izlaupīja faraonu Tuvo un Jaunā karaļvalstij, kas varētu būt izmantoti tā saturu, lai iekārtotu savu kapenes pie Kings Valley netālu Luxor . Ar hellēnisma laikos, Great Pyramid tika nosaukts par vienu no septiņiem pasaules brīnumiem.

Neskatoties uz to, vecākā no seno brīnumus, tas ir arī vienīgais, kas joprojām pastāv šodien.

Hefrena piramīda

Otrais-garākais no Giza piramīdas, tad Hefrena piramīda tika uzcelta par apbedījumu vietu Khufu dēls un pēctecis. Precīzi datumi tās pabeigšanas neesat pārliecināts, lai gan Khafre valdīja no aptuveni 2558 līdz 2532 BC. Daži no šī piramīda sākotnējos kaļķakmens korpusa atliekas ap galotnei, kaut gan pārējais tika izņemta dažādos laikos visā tās vēsturē – tajā skaitā deviņpadsmitajā dinastijas laikā, kad Ramzess Lielais izlaupīja kaļķakmens par vienu no saviem tempļiem pie Heliopolis. Šī piramīda ir divas ieejas, kas ved uz vienu apbedījumu kamerā un meitas kamerā, kas var tikt izmantoti uzglabāšanas vajadzībām.

Mikerina piramīda

No Mikerina piramīda ir mazākā un pēdējā no trim, un, iespējams, tika pabeigta sākumā 25. gadsimtā pmē Atšķirībā no pārējām divām piramīdām, tikai augšējā daļa tika pārklāts ar kaļķakmens un daļu no granīta ārpusi šķiet nepabeigts. Tas ir iespējams, ka būvniecība tika pārtraukta ar Mikerina nāvi un nekad pabeigta. Piramīda ir viena ieeja ved uz pazemes apbedījumu kamerā. Beigās 12 gadsimtā, tas bija pirmais upuris Sultan Al-Aziz Uthman ‘s mēģinājums nojaukt piramīdas. Par laimi uzdevums izrādījās pārāk sarežģīta un bija pamesta; Tomēr, bojājumu piramīdai ziemeļu sejas paliek kā pierādījums par vandālismu.

Lielā Sfinksa 

Lielā sfinksa Gīzas ir mītisks radījums ar lauvas ķermeni un cilvēka galvu. Egyptologists kopumā uzskata, ka tā seja bija izcirsts Hefrēns ir līdzība; kas ir jēga, ņemot vērā to, ka tā aizsākās viņa valdīšanas. Tas ir senākais zināmais monumentālā skulptūra Ēģiptē, un ir īpaši iespaidīgs, ja ņem vērā, ka tas bija cirsts no viena rieciens plato ir kaļķakmens cilmieža. Slāņi dažāda blīvuma akmens kontā paātrināto erozijas vidusdaļā Sfinksa ķermeni, bet teorijas abound par iemeslu tās trūkst degunu. Tā pasākumi 240 pēdu (73 m) garumā, un stāv 66 pēdas (20 m) augsts.

Mūsdienu Explorations

Gīzas piramīdas ir priekšmets izpētes un pētījumu gandrīz tik ilgi, kamēr tie ir pastāvējusi. Jo sākumā 1800, franču arheologs Auguste Mariette sāka formalitāšu darbu uz Gīzas vietā. Pirmie mūsdienu arheologi izpētīt iekšā piramīdas iekļauti Džovanni Belzoni, John Perring un Ričards Vyse, un Karl Ričardu Lepsius. In 1880, Lielbritānijas arheologs sers Viljams Matthew Flinders Petrie devās uz Gīzas veikt pirmo zinātnisko pētījumu par piramīdām. Viņa zīmējumi un mērījumi bija tik precīzi, ka liela daļa mūsu izpratni par to, kā tās celtas joprojām ir balstīta uz viņa rezultātiem.

Izrakumos turpinājās visu 20. gadsimta un uz 21.. 2010. gadā Ēģiptes arheologi atklāja ņēmēja senkapi , kas apliecināja, ka piramīdas tika celtas apmaksātās amatnieku nevis vergi. Pavisam nesen, 2019. gada maijā, jauna kapsēta un sarkofāgi tika atklāja, ka tiek uzskatīts, ka vairāk nekā 4500 gadus veca. In 1979, piramīdas Gīzas tika ierakstīti kā UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā kopā ar pārējiem Memfisas nekropoles .

Things to redzēt un darīt pie Gīzas piramīdas

Šodien trīs galvenās piramīdas un Sfinksa ir galvenās atrakcijas; bet tur ir daudz vairāk, lai redzētu pie Giza, ieskaitot virkni mazāku, meitas piramīdas, mastaba kapenes un tempļi. Jūs varat arī apskatīt drupas strādnieku ciematā, kas atrodas uz dienvidaustrumiem no Hefrena un Mikerina piramīdas; un Saules laivas muzejs . Pēdējās mājas laiva, kas tika atrasts aprakts pakājē Heopsa piramīda un rūpīgi rekonstruēta eksperti gaitā 14 gadu. Ja jums palikt tumsā, jūs varat arī noskatīties kā piramīdas tiek izgaismotas ar nakts Sound & Light Show .

Vispārējie biļetes ietilpst ceļojumu iekšpusē vienu no trim satelīttelevīzijas piramīdām karaliene Heopsa. Ja vēlaties apskatīt iekšpusē trim galvenajām piramīdas, tas ir iespējams izdarīt ar iegādi papildu biļetes. Tur nav pārāk daudz ko redzēt iekšpusi, kas ir noņemtas (vai nu ar laupītāji vai drošībai uz mūmijas un savas mantas Ēģiptes muzejā ). Vecā Karaliste faraonu arī nebija izrotā apbedījumu kameras ar hieroglifiem, kā vēlāk valdnieki izdarīja. Tomēr pieredze došanās dziļi iekšā šādu seno struktūru, ir vērts daudz apmeklētāju, lai gan claustrophobics vajadzētu atteikties. Kāpšanas piramīdas ir nelikumīga.

Kā apmeklēt Gīzas piramīdas

Daži cilvēki izvēlas pievienoties organizētā ekskursijā . Pabalsti ietver viesnīcu pick-up, pārskaitījumus no Kairas, kas iekļauta ieejas maksas un angliski runājošu Egyptologist guide; Tomēr, jums tiks ceļojumā lielā grupā brīdī, kad piramīdas ir visvairāk pārpildīti. Alternatīvi, tas ir viegli, lai izpētītu piramīdas patstāvīgi. Taksometru vai über braucieni no Centrālās Kairas nepieciešama apmēram stundu (atkarībā no satiksmes), un ir pārsteidzoši pieejamu. Sabiedriskie autobusi arī ceļot ārpus Ēģiptes muzeja uz piramīdām.

Kad jūs tur nokļūt, jūs varat izvēlēties, lai klejot kompleksu ar kājām vai nolīgt kamieli vai zirgu. Pēdējais ir populārs risinājums tiem, kas vēlas venture tuksnesī, lai iegūtu panorāmas skats uz piramīdas; Tomēr daudzi dzīvnieki ir slikti apstrādāta vai badināti. Labākie skati no kāpām aiz Menkaure piramīdas, un ietver visas trīs tempļi pretstatīta pret mūsdienu Kairas panorāmu tālā fonā. Izturīgs apavi, plašas saules aizsardzība un daudz ūdens ir visas must bagātajiem jūsu Giza piedzīvojumu.

Ja jūs vēlaties, lai izvairītos no pūļus, mēģiniet apmeklējot nedaudz vēlāk dienas laikā pēc tam, kad lielākā daļa tūrisma autobusi bijuši un aizgājuši (lielākā daļa ierodas no 9:30 līdz 10:30).

Stundas un Uzņemšanas maksas

Saskaņā ar oficiālo Ēģiptes tūrisma mājas , vietā atver pulksten 9 no rīta katru dienu un aizveras 5 pm Biļešu cenas tiek uzskaitītas kā 60 Ēģiptes mārciņas vispārējās uzņemšanas, 100 Ēģiptes mārciņas ieceļošanai Heopsa piramīda, 30 Ēģiptes mārciņas ieceļošanai Hefrēna piramīda un 25 Ēģiptes mārciņas ieceļošanai Menkaure piramīdas. Sound & Light Show maksā ASV $ 15, un ir jārezervē iepriekš.