Complete Guide to Transport Pariisis

Posted on

Kas te asute minna oma esimese reisi Pariisi? Õnnelik sina. Enne kui peata, vajate tõenäoliselt abi otsustamisel, kuidas sinna saada, õppida maismaatranspordi võimalusi kaugusel lennujaamast, kasutades ühistransporti linna valgust ja õigete bussi või paadiretked. Tere tulemast oma go-juhendamiseks sinnani ja liikumisvahend, stress-free, kui sa oled seal.

Valikud Reisimine City of Light

Õige reisipaketi võib olla stressirohke ja valdav. Kasutage samm-sammult krunt õppida kõiki oma võimalusi reisimiseks, tutvumaks Pariisi lennujaamade ja rongijaamades ning broneerida lennupileteid, rongi või Eurostar pileteid Prantsusmaa pealinna online. Võite ka uurida nõu, millal raamat juhend parim aeg külastada Pariisi.

Lennujaamast: Ground Transport Valikud

Saabudes lennujaama külastajad Prantsusmaa pealinna sageli tunduda ja segaduses, kuidas saada linna õige. On mitmeid viise, kuidas saada Pariisi kesklinnas linna kaks peamist lennujaama (Charles de Gaulle / Roissy ja Orly).

See on kasulik ka mõista plusse ja miinuseid võttes takso ja sealt Pariisi lennujaamades.

Ühistranspordi Pariisis: Metro, RER, Bussid ja Tramm

Paris on üks maailma kõige tõhusam ühistranspordi süsteemile, metroo rongid, bussid ja trammid töötab tähelepanuväärne kiirus ja usaldusväärsus. Kuid metroo ja buss süsteem, eelkõige võib tekitada segadust ja ühistranspordi City of Light ei ole alati nii kättesaadav külastajatele piiratud liikumisvõimega kui tahaks seda. Reisijatele imikute ja väikelaste kasutades metroo saab sarnaselt keeruline, eriti kui teil on suur jalutuskäru. Mõistmaks, mida oodata ja kuidas navigeerida süsteemi nagu pro.

bussireisid

Külas Paris esmakordselt või mures, et ühistranspordiga on liiga maksustada? Kaaluda üks Paris populaarne hop-on, hop-off bussi ekskursioonid, mis annab teile hea ülevaate top Paris vaatamisväärsusi, pakkudes samas paindlikkust jalutada, peatuda lõunasöögi või jõlkuma lemmik koht.

Üürile auto

Kas see tasub rentida auto Pariisis või ei puudused kaaluvad üles kasu? Sõidu Pariisis võib olla keeruline, nii kaaluda plusse ja miinuseid enne oma otsuse.

Touring laevaga

Paljud Pariisi kõige ajaloolisi paiku märkuse asuvad piki Seine River– tegemise Paadimatk meeldejääv viis tutvuda linna. See on eriti romantiline viis veeta päev või õhtu keegi eriline, ja on ka päris hästi sobib peredele, eriti lõpus pikk päev, mil lapsed (ja vanemad) on väsinud ja tahan istuda ja nautida vaatamisväärsusi ilma liiga palju vaeva.

Kasutades Velib “Rattarent skeem

Alates 2007. aastast saab rentida jalgrattaid mõned 1800 füüsilisest isikust teenindusjaamades üle Pariisi kaevukook oma krediitkaardi, ja tagastab selle mis tahes jaamades kui olete valmis. Jälgi reegleid bike ohutuse ja kasutada ettevaatusega Busier tänavatel.