Czerwca w Londynie: pogody, co do pakowania, i co zobaczyć

Posted on

Czerwca w Londynie: pogody, co do pakowania, i co zobaczyć

Czerwca w Londynie nie jest całkiem to, czego można się spodziewać, jeśli zobaczyć Londyn za zimno i wilgotno. Temperatury są w górnych 60 i opadów jest prawie taka sama jak w May-około osiem dni z miesiąca. Jest to przyjemny czas, aby odwiedzić, chociaż inni mają ten sam pomysł, więc można już napotkać kilka tłumy letników.

Nie ma wiele do zobaczenia z urodzin królowej parady, Wimbledon Tennis Championships i wszystkich wspaniałych zabytków i malowniczych, że Londyn jest znany.

Londyn Pogoda w czerwcu

Czerwiec to bardzo wygodne dla będąc gdzieś w Londynie. Średnie wysokie wynosi obecnie około 68 stopni Celsjusza (20 stopni Celsjusza) i średniej niskiego wynosi 52 stopni Celsjusza (11 stopni Celsjusza). Słońce świeci średnio 7 godzin dziennie.

Co spakować

Kilka dni może być słonecznie i ciepło; niektóre pochmurny i deszczowy. Najlepiej pakować warstw i lekką kurtkę i zawsze przynieść parasol podczas zwiedzania Londynu. Wygodne buty do chodzenia są koniecznością, zwłaszcza na drogach po stronie kanału i brukowanych uliczek.

Czerwiec Wydarzenia w Londynie

Ważniejsze wydarzenia obejmują królowej Urodziny, zwiedzanie Londynu tajne ogrodów i placów, a turniej Wimbledon Tennis. Brak wolnych od pracy w miesiącu czerwcu.

 • Królowa Elżbieta ma dwa urodzin rocznie. Jeden, jej prawdziwa, to w dniu 21 kwietnia (urodziła się w 1926 roku), a druga, święto publiczne, to w drugą sobotę czerwca. Trooping Color: Urodziny królowej Parada jest regal zdarzenia świętuje urodziny królowej uroczysty pochód z ponad 1400 żołnierzy, 200 koni i ponad 400 muzyków. Można wprowadzić do prime loterii biletów oglądalności naprzód do oglądania tej ekscytującej widowisko.
 • Royal Academy Lato Wystawa  (od połowy czerwca do połowy sierpnia): praca Admire przez artystów wszystkich zasług w tej dorocznej imprezy w Royal Academy. Około 1000 dzieł sztuki są wybierani przez jury z aż 10.000 zgłoszeń rocznie. Tradycja sięga 1759 roku.
 • Wolnym wybiegu – Art & Design Degrees Pokazy (czerwiec i lipiec): patrz prace twórcze absolwentów w Old Truman Brewery w Shoreditch. Kategorie obejmują modę, sztukę, grafikę, fotografię i projektowanie wnętrz.
 • London Open Garden Squares dni (od początku do połowy czerwca) w obszarze Londynu tajne ogrodów i placów, z których niektóre nie są zwykle otwarte dla publiczności.
 • Świat Naked Bike Day (Hyde Park) (sobota na początku czerwca): Zobacz tysiące nagich rowerzystów na ulice Londynu, aby zaprotestować przeciwko uzależnienia od ropy naftowej i kultury samochodu.
 • Spitalfields Festival (cały czerwiec): Ten dwutygodniowy festiwal oferuje eklektyczny skład występów muzycznych, rozmów i warsztatów w różnych miejscach na całym Shoreditch.
 • Londyn Rathayatra (Hare Krishna Festiwal Rydwany) (niedziela w czerwcu): Ten żywy festiwal Hare Krishna oferuje parada kolorowych wozów, muzyka, bębny i taniec.
 • Opera Holland Park (od czerwca do początku sierpnia): Bilety Grab, aby zobaczyć niektóre z najlepszych artystów Opery świecie hit wysokie noty w Holland Park Theatre.
 • Bike Week (w połowie czerwca): wziąć udział w licznych imprezach rowerowych miejskich szerokości w ramach tego międzynarodowego świętowania wszystkich rzeczy dwukołowych.
 • Bicie Retreat (dwa wieczory w czerwcu): To uroczyste wydarzenie na Horse Guards Parade łączy muzykę wojskową, fajerwerki, bębny i oznaczyć tradycję zerwania walki między oddziałami.
 • Taste of London (cztery dni pod koniec czerwca): Próbki niektórych londyńskich kulinarnych w tym przypadku smakoszem w Parku Regenta, które przynosi ze sobą żywności stragany i małe ukąszenia od miasta najlepszych restauracji.
 • BP Portrait nagrody w National Portrait Gallery (od połowy czerwca do połowy września): Ta coroczna impreza portret jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów sztuki współczesnej na świecie.
 • West End na żywo (weekend pod koniec czerwca): złapać darmowe występy górnym West End pokazuje na Trafalgar Square w ramach tej dorocznej gablocie.
 • Greenwich & Docklands Międzynarodowy Festiwal (4 dni pod koniec czerwca): Londyn największy plenerowy festiwal sztuki ulicznej wyposażony teatr, taniec, kabaret i instalacje artystyczne.
 • Wimbledon Tennis Championships (ostatni tydzień czerwca i pierwszy tydzień lipca): To historyczne wydarzenie Grand Slam odbywa się w pełnej zieleni narożniku południowo-zachodnim Londynie.
 • Wireless Music Festival (czerwiec lub lipiec): Ta zabawa festiwal muzyczny weekend, odbywa się co roku w Finsbury Park w północnym Londynie.

Wskazówki podróżnicze

Późną wiosną i latem w Londynie jest główny sezon turystyczny, więc istnieje kilka okazje hotelowe i tanie. Jesień i zima to pory roku dla ofert, ale to wiąże się być bardziej wilgotne i chłodniejsze. W okresie świątecznym, w grudniu, to również czas, kiedy odwiedzający przybywa do Londynu. Więc na czerwiec, tworzyć plany z wyprzedzeniem i szukać oferty „Early Bird”.