De Chaillot Palais: The Complete Guide

Posted on

 De Chaillot Palais: The Complete Guide

Wielu turystów natknąć się na wielkiego kompleksu znanego jako Palais de Chaillot nie zdając sobie sprawy, co to jest i co to ma do zaoferowania, oprócz zapierających dech w piersiach widokiem na Wieżę Eiffla i Trocadero, oczywiście. Zbudowany w 1937 roku na Wystawie Powszechnej w tym samym roku w Paryżu, „Palace” jest domem dla Teatru Narodowego Chaillot, a także kilka muzeów Możesz być zainteresowany odkrywaniem.

Cité de l’Architecture et du Patrimoine (architektura i Centrum Kultury Dziedzictwa), Musée de l’Homme (Muzeum Człowieka) oraz Musée National de la Marine (Naval Museum) są zlokalizowane w obrębie murów rozległym neoklasycystyczny złożony.

Dla gości z zainteresowań etnologii, historii wojskowej i / lub architektury i kultury, Palais Chaillot oferuje mnóstwo ciekawych rzeczy do zrobienia na rano lub po południu, może przed lub po wizycie słynną wieżę że krosna pobliżu.

Historia

Ten wspaniały teren, wiecznie zatłoczone przez turystów i sprzedawców różnorodnych bibelotów i przekąsek, ma skomplikowaną i nieco złowieszczą historię. Po armii hitlerowskiej, kierowany przez Adolfa Hitlera, najechał Paryża w 1940 roku, wystawiając triumfalny pochód na Champs-Elysées i pod Łukiem Triumfalnym, Hitler zatrzymał się w Palais de Chaillot. On  pozował do zdjęcia na dużym tarasie  wraz z dwoma oficerami.

Później, w 1948 roku, to był miejscem specjalnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych. Po zakończeniu II wojny światowej w 1945 roku, w której miliony Europejczyków zginęło na polach bitew iw obozach zagłady, Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych zebrane w tym samym miejscu do podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

To był trafny miejsce to zrobić też z „Musee de l’Homme” muzeum antropologii na miejscu.

Najciekawsze i muzea

W zależności od tego ile czasu masz i osobiste interesy, które decydują zbiory w Palais chcesz odkrywać podczas swojej wizyty. Niestety, nie ma wspólny bilet do wejścia do wszystkich trzech muzeów.

 Czy zdecydować się na odwiedzenie jednego lub wszystkich z nich, to upewnij się, że trochę czasu, aby udać się na dużym, otwartym tarasie i podziwiać widoki stamtąd.

Cité de l’Architecture et du Patrimoine: Historia francuskich zabytków 
Jeśli jesteś zainteresowany w historii francuskiej architektury i zabytków, to muzeum  jest potencjalnie warte odwiedzenia. Spanning okresu średniowiecza do współczesności, stałej kolekcji muzeum oferuje zwiedzającym dogłębnie w architekturze miasta i historii projektowania. Od czasów rzymskich aż do gotyku, renesansu i wczesnego okresu nowożytnego, zostanie podjęta przez oślepiające ewolucji architektury francuskiej i europejskiej, ze ścisłym uwzględnieniem elementów, takich jak rzeźby, witraże, malowidła ścienne i sufitowe i więcej ,

Nowsze nowoczesne galerie, oddany do użytku w 2007 roku, opowiada historię około 100 najczęściej obchodzone nowoczesnych budynków i zabytków Francji, podkreślając architektów takich jak Gustave Eiffel i Jeana Nouvela. Tymczasem tymczasowe exhabits w „Cité” skupiając się na poszczególnych szkołach architektury, znanych architektów lub zmian miejskich krajobrazów w czasie.

De l’Architecture et du Patrimoine Cite  jest otwarta od środy do niedzieli, 11 rano do 7 wieczorem; późne otwarcie aż do 9 wieczorem w czwartki.

Zamknięte w poniedziałki i wtorki oraz 1 stycznia, 1 maja i 25 grudnia (Boże Narodzenie dzień).

Musée de l’Homme 
Ten stary-world antropologia, biologia, historia kultury i muzeum bada ewolucję ludzi i ich skomplikowanych społeczeństw. Położony w skrzydle Passy w Chaillot, Muzeum zostało otwarte w 1938 roku, rok po Palais Chaillot została otwarta. Po kilku latach prac remontowych mających na celu modernizację i aktualizację zbiorów (częściowo z powodu jego kontrowersyjnej przeszłości ), muzeum otwarto ponownie w 2015 twierdząc, że ma inne podejście od innych muzeów antropologii, Musee de l’Homme przynosi z badań biologicznych nauki i historii kultury do stołu, jak również.

Stała wystawa oferuje imponujący wachlarz artefaktów związanych z historią i ewolucją człowieka i społeczeństw ludzkich, stała kolekcja koncentruje się na trzech głównych tematów: kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy.

Odwiedzającym poruszać się chronologicznie ułożonych odcinków eksponatu odkryć ludzi z Cro-Magnon i ich codzienne życie, rytuałów i artefaktów z paleolitu i społeczeństw neandertalskich, Wyrobów Medycznych skomplikowane i niepokojące od okresu średniowiecza do współczesnych, niesamowitych modeli wosk anatomicznych i wiele więcej , Kolekcja jest fascynujący i posiada jedne z najcenniejszych obiektów w Europie z okresu prehistorycznego.

Musée de l’Homme  czynna jest codziennie z wyjątkiem wtorku, od godziny 10:00 do 6:00 pm. Zamyka się 1 stycznia, 1 maja i na Boże Narodzenie.

Musée de la Marine
poświęcone historii francuskich sił morskich, to muzeum jest obecnie zamknięty dla dużych remontów poprzez 2021. Jego stałe zbiory obejmują modele okrętów wojennych i statków parowych, pełne przykładów mniejszej Seacraft i kajaki morskie, obrazy przedstawiające sceny, przedmioty codziennego życia stosowane przez marines i innych historycznych artefaktów.

Taniec Teatr Narodowy
Jeden z najlepszych miejsc w Paryżu, aby zobaczyć na żywo występy taneczne z firmami na całym świecie, Teatr National de Chaillot kilka etapów pokazuje roku. Zobacz oficjalną stronę dla pełnego harmonogramu i zakupu biletów online.

Lokalizacja i informacje kontaktowe

Palais Chaillot  znajduje się w zachodniej dzielnicy 16. dzielnicy Paryża, w bliskiej odległości od atrakcji turystycznych i obszarów, w tym Champ de Mars, Jardins du Trocadero (duży ogród publiczny idealny dla rodzin), oraz kilka muzeów sztuki nowoczesnej warto poświęcić trochę czasu przyjezdny.

  • Adres:  1 place du Trocadéro et du 11 Novembre
  • Metro:  Trocadero (linia 6 lub 9)
  • Linie magistrali:  22, 30, 32, 63, 72, 82

Bilety i Karnety rabatem

Patrz tutaj dla obecnych cenach informacyjnych i dopuszczenie do muzeów i Teatru Chaillot. Goście poniżej 25 roku życia z ważnym paszportem UE mogą korzystać z bezpłatnego wjazdu; ponadto muzea oferują bezpłatny wstęp w pierwszą niedzielę każdego miesiąca.

Paris Museum Przełęcz obejmuje wstęp do Cite de l’Architecture et du Patrimoine. Jeśli masz przepustkę, należy używać go do swobodnego wjazdu do tej kolekcji!

Usługi na miejscu, restauracje i inne udogodnienia

Kompleks Chaillot obejmuje sklep z pamiątkami, gdzie można kupić pocztówek i pamiątek, księgarnię i dwie restauracje na nieformalne przekąskę lub przekąskę: Café de l’Homme i Café Lucy, zarówno znajdujące się wewnątrz Musée de l’Homme.

Jeśli szukasz bardziej formalny lunch lub kolację, nie ma na miejscu restauracja i kawiarnia dołączony do Teatru Narodowego Chaillot, La Maison Pradier, która serwuje typowe dania kuchni francuskiej. Jest to idealne miejsce na romantyczną kolację następnego pokazu w teatrze, a także z widokiem na Wieżę Eiffla i Pól Marsowych, lokalizacja jest raczej nie do pobicia Restauracja czynna jest od wtorku do soboty od 12 pm do 6 pm wieczorami wydajności , później kolacja serwowana jest od 7 pm do 11 pm Istnieje również niedzielny brunch od 11 rano do 4 po południu, aby zarezerwować stolik, zadzwoń +33 (0) 6 37 36 16 16 lub wysłać e-mail do  chaillotpradier@pradierparis.com .

Zabytków i atrakcji do odwiedzenia w pobliżu

Jak wspomniano powyżej, istnieje kilka godnych uwagi muzeów i miejsc do odwiedzenia w okolicy Trocadero. Dla miłośników sztuki współczesnej, wizyta w pobliskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej Miasta Paryża i przyległych Palais de Tokyo jest czymś, co bardzo polecam.

Jeśli jesteś zainteresowany w historii mody i stylu, upewnij się beeline nad do Palais Galliera, zaledwie pięć minut spacerem od kompleksu Chaillot. Jego wystawy czasowe dotyczące projektowania i historii stylu, retrospektywy na wielkich „haute couture” projektantów i komentarzami do ikony mody są doskonałe.

Wreszcie, zobacz nasz przewodnik po 7 najciekawszych rzeczy do zobaczenia i zrobienia wokół wieży Eiffla więcej pomysłów, w jaki sposób sprawić, że większość czasu w okolicy.

Słowo ostrzeżenie o kieszonkowców w Obszarze

Choć ogólny obszar wokół Palais Chaillot jest dość bezpieczne, należy pamiętać, że kieszonkowcy działają często w pobliżu, korzystając z dużych tłumów. Czytaj pełną przewodnik unikając kieszonkowców w stolicy Francji i trzymać swoje rzeczy bezpieczne i niedostępnym dla złodziei.