Decembrī Romā – laika ziņu un notikumu ceļvedis

Posted on

Decembrī Romā - laika ziņu un notikumu ceļvedis
Ja jūs ceļojat uz Itālijas galvaspilsētu brīvdienu sezonā, ir daudz festivālos un pasākumos, kas notiek katru decembrī. Tomēr, lai arī ziemā var būt diezgan lietains Romā, tā var būt arī diezgan auksts naktī, tāpēc jums vajadzētu sagatavoties savam ceļojumam iepakošanas daudz slāņu un silta apģērba. Tādā veidā, jūs varat baudīt daudzas sezonas svinības norisinās visu mēnesi visā pilsētā.

Laikapstākļi

Dienas temperatūra decembrī palikt ap 50.g.vidū Fārenheita, ar daudziem mēneša dienās saņem diezgan mazliet saules. Tomēr nakts laikā temperatūra Romā var samazināties līdz aptuveni sasalšanas temperatūru. Kopumā vidēji augstu decembrī ir 54 grādi, bet vidējais zemo dibeni veic apmēram 41 grādi pēc Fārenheita.

Ziema ir otrais rainiest sezona aiz rudenī, un decembrī, Roma, var iegūt vidēji deviņas dienas nokrišņu un kopējo uzkrāšanos aptuveni četras collas nokrišņu visā mēnesī. Decembris var nozīmēt arī jūs joprojām pieredze mazliet jauku rudens laika apstākļiem, bet laika maiņu starp mākoņainā laika posmos kopā ar vēja, lietus un maigākā temperatūru, ko dienvidu vējš un aukstos un saulainās dienās, ko ceļ vējš no ziemeļiem, kas iegūti, pazīstams kā Tramontana.

Frost un sniega ir gan reta parādība šajā pilsētā, bet jūs varat izjust to valsts tiesības ārpus pilsētas. Tomēr sniegputeņi ir noticis vairākas reizes decembrī visā pilsētas vēsturē, tāpēc jums jābūt gataviem jebkuram laika apstākļos, ja tu apmeklē šajā mēnesī.

Ko Pack

Kad runa ir par gatavošanos jūsu ceļojums uz Romu, jums būs nepieciešams, lai panāktu daudz slāņu siltās drēbes dēlītis off nakts drebuļi uzturoties apmierināti ar mēreni siltākas dienas. Noteikti pack smago jaka, daudz džemperi, ilgtermiņa un īstermiņa piedurknēm krekli un bikses, lai jūsu ceļojums, lai pienācīgi sagatavotos jebkādiem temperatūras svārstībām jums varētu rasties. Jūs arī varat pack lietusmētelis, lietussargu, un ūdensdrošus apavus, jo decembris var iegūt diezgan slapjš.

Notikumi

Brīvdienas Romā decembrī, bet galvenokārt Romas katoļu un kristiešu, ietver arī ebreju un laicīgās notikumiem. Visā mēnesi, jūs atradīsiet dažādas svētku tirgu, reliģiskām svinībām, un pat dažas pusēm.

 • Hanukkah:  Hanukkah laikā Romas lielā ebreju kopiena apkopo Piazza Barberini kur sveces lielā Menorah tiek izgaismots katru vakaru astoņu nakts brīvdienu laikā. Teritorija blakus Campo dei Fiori ir arī svētku šajā laikā. Hanukkah samazinās katru gadu citā nedēļas laikā, reizēm pat notiek novembra beigās, tāpēc pārliecinieties, ka jūs pārbaudiet datumus pirms padarot brīvdienu plānus.
 • Ziemassvētku tirdziņi Romā:  No decembra sākumā, līdz 6. janvārim, apmeklētāji atradīs svētku tirgus Piazza Navona piepildīts ar cilvēkiem stendos pārdod roku darbs dāvanas, horoskops amatniecība, bērnu rotaļlietas, un sezonas gardumus.
 • Horoskops Displejs:  100 PRESEPI, displejs horoskops ainas no visas pasaules, ir atrodams Sala del Bramante pie Piazza del Popolo, izmantojot 6. janvāris Kristus dzimšanas displeju ir izveidotas lielākajā Romas baznīcu, ja jūs plānojat par apmeklējot masu vai apkalpošana.
 • Bezvainīgās Ieņemšanas:  Šajā svētajā dienā, 8. decembrī, katoļu ticīgie svinēt dienu Jaunavas Marijas koncepcijas Jēzus. Tradicionāli, pāvests svin šo dienu, kā rezultātā vasarnīca no Vatikāna uz Piazza di Spagna, kur viņš būtu ietverti ziedus pie Colonna dell’Immacolata priekšā Trinita dei Monti baznīca.
 • Sentlūsija ir vai Santa Lucia diena:  Kamēr svētki diena Santa Lucia (13. decembrī) ir plašāk svin Sicīlijā, Romā, tas tiek novērots ar lielu gājienu no Castel Sant Angelo uz Svētā Pētera laukumā.
 • Ziemassvētku vakars:  Līdz ar to laika pavadīt kopā ar ģimeni, Ziemassvētku vakars (24. decembris), ir arī naktī, kad horoskops displeji tradicionāli pabeidza pievienojot bērnu Jēzus vai atklāta pilnībā, piemēram, dzīves lieluma Kristus dzimšanas Saint Pētera laukums.
 • Ziemassvētki:  jūs varat sagaidīt, viss ir slēgta Ziemassvētkos (25. decembrī), kā romieši svinēt vienu no reliģiskajiem svētkiem gadā. Protams, ir daudzi veidi, kā svinēt Ziemassvētkus Romā, piedalīties pusnakts dievkalpojuma pie Svētā Pētera bazilikas, lai apmeklējot Ziemassvētku silītes ap pilsētu.
 • Svētā Stefana diena:  Šī publiskā svētku novērota dienā pēc Ziemassvētkiem (26. decembrī), un tas parasti ir paplašinājums Ziemassvētkos, kad ģimenes riska, lai apskatītu horoskops ainas baznīcās un apmeklēt Ziemassvētku tirdziņus. Svētki diena Santo Stefano notika arī šajā dienā tiek svinēta pie baznīcas, kas paklanīties Saint Stefanu, piemēram, baznīcas Santo Stefano Rotondo pie Kolizeja.
 • Vecgada vakars (Festa di San Silvestro): Tāpat kā tas ir visā pasaulē, Vecgada vakars Itālijā (31 decembrī), kas sakrīt ar svētkiem Saint Sylvester (San Silvestro), tiek svinēta ar lielu fanfara Romā. Piazza del Popolo pieder Romas lielāko publisko svinības ar mūziku, dejām, uguņošanu, un, protams, milzīgs pūļus.

Travel Tips

 • Pirms jūs rezervēt aviobiļeti, ir svarīgi atzīmēt, ka 8. decembrī, 25., un 26. ir valsts brīvdienas Itālijā, tāpēc jums vajadzētu sagaidīt lielākā daļa uzņēmumu, muzeji un citas valsts objekti tiks slēgtas.
 • Tā kā jūs parasti var izbaudīt rudens laika visu mēnesi, bet tas ir arī sākums klusās sezonas tūrisma Romā, decembris var būt ideāls mēnesis, lai apmeklētu pilsētu. Jums nebūs jācīnās gandrīz tikpat daudz pūļu, bet joprojām būs iespēja baudīt daudzas āra atrakcijas šo seno pilsētu.
 • Viesnīcas un ceļa izdevumi jāsamazina šī gada laikā, it īpaši, ja jūs esat ceļojumā agrāk mēnesī. Tomēr, tā kā Ziemassvētki ir viens no svarīgākajiem svētkiem valstī, cenas parasti smaile šajā laikā līdz Jaungada diena.