Detsembril Londonis: Ilm, mida pakkida, ja mida vaadata

Posted on

 Detsembril Londonis: Ilm, mida pakkida, ja mida vaadata
Kuigi London on suurepärane koht külastada igal ajal aastas, detsember on eriti pidulik-nii kaua kui võimalik seista külmas.

London võib olla jahe ja niiske detsembris, kuid külastajad tuleb õnnelik linna töötada puhkus kuvab. Üks parimaid esile detsembris on  Hyde Park Winter Wonderland (novembrist jaanuaris). Hangi suur rasva pidulik fix selles iga-aastane sündmus Hyde Park, mis muutub suuremaks ja paremaks igal aastal. Oodata toidu kioskites, autentsed õllerestoranide, lõbustuspargi atraktsioonid, Jõuluvana grottos ja vabalt voolav hõõgveini.

Aastane Christmas sündmuste hulka Carol laulu, grottos, messid, pantomiimide ja värvikas tuled. Jõulupüha on 25. detsembril teine jõulupüha on esimene tööpäev pärast jõulupüha (detsember 26 või 27).

Loe edasi lisateavet, mida oodata ajal detsember reisi Londonisse.

London Ilm detsembris

Varajane detsembris, madalad temperatuurid kõiguvad vahemikus 40 kraadi Fahrenheiti (4 kraadi) ja 49 kraadi Fahrenheiti (9 kraadi). Hiljem kuu, temperatuur langeb veidi ja mõned hommikuti näha miinuskraade.

 • Keskmine kõrge: 48 kraadi Fahrenheiti (9 kraadi)
 • Keskmine väike: 37 kraadi Fahrenheiti (3 kraadi Celsiuse)

London taevas detsembris on tavaliselt pilvine-ja ei oota palju päevavalgust. Tavaliselt on see aeg aastate näeb vaid kaheksa tundi päevavalgust päevas, kuid isegi vähem päikesevalgust; näete ainult keskmiselt kolm tundi päikest sel talvine kuu. On üldiselt on umbes üheksa vihmase ilmaga, kuid lumi on haruldased. Enamik sademeid on kerge kuni mõõdukas, nii et sa ei pea muretsema paduvihm röövides oma reisi.

Mida Paki

Nagu enamik Euroopa talvel pakkida soe kampsunid, pikkade varrukatega T-särgid, püksid ja mantel. On soojem päeva või ametliku väljasõitudel, kleit sukkpüksid saab piisavalt soe naised.

Kuigi harva lund Londonis detsembris, temperatuurid on piisavalt külm, et õigustada pakkimine kindad, sall ja vastupidav saapad või muud veekindel kingad. Muidugi, see on London, mis tähendab, vihmavari peaks olema oma kohvri aastaringselt!

December events Londonis

London on väga pidulik detsembris ja palju sündmusi keerlevad jõulud ja muud pühad. Kas sulle meeldib shopping või spordi-, seal on palju teha.

 • London Christmas Lights:  Alates novembri alguses jaanuari alguses, iga-aastase jõulud valguse lüliti on üks Londoni suurim pidulike sündmuste. Oxford Street tuled juhtida suurim rahvahulgad nagu kuulsus tavaliselt kinos lüliti. On eraldi üritusi Regent Street, Covent Garden, Harrods ja rohkem.
 • Trafalgar Square Jõulupuu Valgustus Tseremoonia: See pidulik üritus toimub esimesel neljapäeval detsembris. London on andekas suur jõulupuu Norra igal aastal aitäh eest riigi teenuseid Teise maailmasõja ajal. Tseremoonia on tavaliselt kaasas Carol laulmine koori juures St-Martins-in-the-Fields kirik.
 • Suur Christmas Pudding Rass: Held detsembri alguses, see Heategevusüritustest näeb võistlejad täitma tola takistuseks loomulikult tasakaalustades samas jõulud pudding plaadil. Kõik samas riietatud Jõuluvana, põhjapõder või päkapikud, muidugi.
 • Spitalfields Winter Festival (detsembri keskpaigani): See muusika festival toob ooper, folk, klassikalise ja kaasaegse etendused Pentsik kohtades ja selle ümbruses Spitalfields East London.
 • London International Horse Show (detsembri keskpaigani): See iga-aastane üritus Olympia meelitab üle 80000 inimest aastas ja on üks riigi suurim ratsutamine festivalidel.
 • Pakkima soe, su uisud kohta ja kontrollida üks London paljudest liuväljade mis loodud kauplus ikooniks kohtades sealhulgas Somerset House, Tower of London ja Loodusloomuuseum.
 • “Jaanuar” Sales (detsember 26):  napsama allahindlusega on sõna “jaanuar” müüki, mis tehniliselt algab teine jõulupüha. Harrods , John Lewis ja Liberty on alati usaldusväärne võimalusi jõulujärgsele mugavamaks.
 • Aastavahetuse Celebra t ioonid (detsember 31): Tähista saabumist uusaasta stiilis ühes Londoni palju sündmusi.

Detsember Travel Tips

 • Lae app tasuta toru kaardil. Londoni metroo on maailma vanim kuid on ka üks suurimaid ja kõige tõhusam. See on suurepärane võimalus saada ümber laialivalguv linn, kuid võib olla suur. Allalaadimine tasuta kaardi süsteemi telefoni tagab, et teil oleks võimalik saada, kus sa pead minema.
 • Broneeri hotellitoad ja muud reisikorralduse varakult. Kuigi detsember viib kuni Londoni madalhooajal reisimiseks, pühad on populaarne aega ja broneerida kiiresti nii et oma broneeringuid aegsasti.