Disneyland Paris Park and Resort Guide – Magic Kingdom millel on otsene juurdepääs Kesk Paris

Posted on

Disneyland Paris Park and Resort Guide - Magic Kingdom millel on otsene juurdepääs Kesk Paris
Kui Disneyland Paris esimene avas oma väravad Pariisi äärelinnas Marne-la-Vallée sisse 1992– siis nimetatakse Eurodisney- ennustasid paljud oleks flop, oodates eurooplaste näidata vähe entusiasmi Ameerika mõiste. Aga atraktsioonidepark ja kuurordi on nüüdseks saanud üks Euroopa populaarsemaid sihtkohti, meelitades miljoneid külastajaid igal aastal. Vähem kui tund käeulatuses Pariisi ühe linnalähirongide ja pakub kaks täis teemapargid, hotell ja kaubanduskeskused ja meelelahutus riba, populaarne park teeb täiuslik Paris päev reisi ja pere atraktsioon igal puhkust linna tuled.

Asukoht ja juurdepääs

Disneyland Paris asub umbes 20 miili ida Pariisi kesklinna Marne-la-Vallée, ja saab hõlpsasti kättesaadav linnalähirongide (RER) või kiirrong (TGV) on Marne-la-Vallée-Chessy stop.

Sinnani ühistransport: On mitmeid viise, kuidas saada pargi kaugusel linna või lennujaama. Võimalik, et soovite osta Paris Visite Metro / vaatamisväärsuste edasi, mis võimaldab teil saada ja Disneylandi ja Pariisi maksmata lisatasu reisi tsoonid.

Osta Paris Visite liigu otsene (via Rail Europe )

  • Kesk Paris: Võtke RER Linnalähirongi alates Châtelet-Les-Halles või Nation jaamad Pariisi kesklinnas, läheb suunas “Marne-la-Vallee”. Rong langeb teid ära ees peasissekäigu park.
  • Alates Paris Lennujaamad: Charles de Gaulle-Roissy lennujaamast, võta Roissybus shuttlebus Opera jaama Pariisis, seejärel üle RER a– suunas Marne la Vallee-Chessy hetkel Havre-Caumartini jaama lähedal Opera. Võite võtta ka kiire TGV otse Terminal B Roissy, kuid see on kallim variant. Orly lennujaam, võta Orlybus transporditeenust Denfert-Rochereau jaama. Saada RER B ja viige see Châtelet-Les-Halles; Seejärel looge RER A, mis viib teid otse Disneyland.

Väljenda ekskursioone Parks: sinna shuttle  

Mõned firmad pakuvad “väljendada” transporditeenust Disneyland pargid Pariisi kesklinnast ja hind sisaldab ka pikka päeva pilet peamine park.

Lahtiolekuajad

Disneyland Park: E-R, 10:00-07:00; Laupäeviti 10 olen, et 10:00; Pühapäeviti 10:00-09:00.
Walt Disney Studios Park: E-R, 10:00-06:00; Laupäeviti 10:00-19:00, pühapäeviti 10:00-07:00.

Märkus: Kontrollige ametlikul koduleheküljel lahtiolekuajad mis võib kõikuda aastaringselt.

Piletid ja Paketid

Pileteid teemapargid: Consult see leht ametlikul koduleheküljel ajakohastatud teavet pileti hindu ja pakette, või reserveerida park pileteid suunata.
Puhkusepaketid: Te võite broneerida täielik täielik puhkusepaketid juures Resort, sealhulgas majutus, piletid nii parkides ja rohkem, sellel lehel .

Teemapargid

Seoses peamiste vaatamisväärsuste, Resort uhke kaks peamist teemapargid ja kaubanduskeskused ja meelelahutus-kompleksi tuntud Disney Village.

Disneyland Park

Klassikaline Magic Kingdom Park on väga meenutab originaali Anaheim, California, kuid mõned seljas siin kannavad sama nime, sealhulgas Space Mountain, on võib-olla vähem sobivad lastele ja noorukitele ja täiskasvanutele. Ikka on palju vaatamisväärsusi ja seljas täiuslik isegi noorim entusiastid, sh klassikalisi nagu Mad Kübarsepa poolt Teacup Ride. Sarnaselt oma USA kolleegidega, park on jagatud mitmeks “maad”: Main Street USA, Fantasyland, Adventureland, Frontierland ja Discoveryland. Lisateavet leiate Disneyland Park

Walt Disney Studios Park

Maailma kino ja televisiooni teema on Walt Disney Studios Park. See park on kõige kadedus atraktsioon on praegu Twilight Zone Tower of Terror, mis sulgeb külastajatele vabalangemise 13 korrust. Seal on ka trammi ringkäik stuudiotes ja mitmeid vaatamisväärsusi vastuvõtlik huvi noortele külastajatele. Lisateavet Walt Disney Studios

Disney Village

Eluaseme IMAX teater, kümneid restorane, baare ja kinod, mängu arcade ja püsiv koht Buffalo Billi Wild West show, Disney Village pakub ligi round-the-clock meelelahutus.
Täpsemat teavet Disney Village

Hotellid ja majutus

Kuurort pakub mitmeid hotelle ja muid esitamise võimalusi või naabruses kuurordi.

Kuidas teha enamiku oma Külasta? 

Nagu iga väga populaarne atraktsioon, mõned hoolikat planeerimist on, et kui soovite vältida annoyances nagu liigne rahvahulgad ja liiga pikad read. Lõppude lõpuks, kes tahab veeta varanduse teemapark ja siis ainult saada kolm seljas?

Ma soovitan läheb sügisel või varakevadel, kui üldse võimalik. Suvi ja hiliskevadel Pariisis on väga hõivatud, ja read ja rahvahulgad Disneyland on tõenäoliselt valdav, eriti parem päeva. Kui soovite teha teemapargi suur osa oma Pariisi puhkust, see võib olla väärt reisi planeerides märtsis septembri lõpus või alguses oktoobri keskpaigani, kui asjad on tõenäoliselt natuke rahulikum. Isegi talvel reisi ei ole tingimata unpleasant– see võib olla väga lõbus külastada park jõulude ajal näiteks.