Disneyland Paris Park and Resort Guide – The Magic Kingdom s priamym prístupom do centra Paríža

Posted on

Disneyland Paris Park and Resort Guide - The Magic Kingdom s priamym prístupom do centra Paríža
Keď Disneyland Paris prvýkrát otvoril svoje brány v parížskom predmestí Marne-la-Vallée v 1992– potom volal Eurodisney- mnohí predpovedali, že to bude prepadák, očakával Európanom ukázať trochu nadšenie pre americký koncept. Ale príťažlivosť park a areál sa od tej doby stal jedným z najpopulárnejších európskych destinácií, priťahuje milióny návštevníkov každý rok. Necelú hodinu dosah Paríža jedného osobným vlaku a ponúka dve plné zábavných parkov, hotelový a nákupné a zábavné pás, obľúbený park je dokonalý Paríž celodenný výlet a rodinnú atrakcií na akejkoľvek dovolenky v meste svetiel.

Umiestnenie a Access

Disneyland Paris sa nachádza asi 20 míľ východne od centra Paríža v Marne-la-Vallée, a môže byť ľahko prístupné osobným vlaku (RER) alebo vysokorýchlostných vlakov (TGV) v zastávke Marne-la-Vallée-Chessy.

Ako sa tam dostať verejnou dopravou: Existuje niekoľko spôsobov, ako sa dostať do parku z centra mesta alebo z letiska. Možno budete chcieť kúpiť Paris Visite metrom / atrakcie prejsť, čo vám umožní dostať sa do az Disneylandu a Paríža, bez za zvláštnych cestovných zón.

Kúpiť Paris Visite odovzdať priama (prostredníctvom Rail Europe )

  • Od centra Paríža: Choďte prímestským vlakom RER A z Chatelet-les-Halles alebo národa staníc v centre Paríža, ktoré idú v smere “Marne-la-Vallée.” Vlak vás bude klesať v prednej časti hlavného vchodu do parku.
  • Z Paríža Letisko: z letiska Charles de Gaulle-Roissy, vziať Roissybus shuttlebus do stanice Opera v Paríži, potom preniesť do smeru RER a– Marne la Vallee-Chessy na stanici Havre-Caumartin blízkosti opery. Môžete si tiež vziať TGV vlak vysokorýchlostné priamo z terminálu B v Roissy, ale to je drahšie variant. Od letiska Orly, vziať raketoplán Orlybus k stanici Denfert-Rochereau. Získajte na RER B a odniesť ju do Châtelet-les-Halles; potom sa pripojiť k RER, ktorá vás zavedie priamo do Disneylandu.

Expresné zájazdy do parkov: tam dostať pomocou Shuttle  

Niektoré spoločnosti ponúkajú “expresné” kyvadlovej dopravy do Disneylandu parkov od centra Paríža, a cena zahŕňa aj celodenné vstupenku do hlavného parku.

Otváracia doba

Disneyland Park: Po-Pia od 10 do 7 hodín; Soboty 10 hodín do 10 hodín; Nedeľa 10 hodín do 9 hodín.
Walt Disney Studios Park: Po-Pia od 10 do 6 hodín; V sobotu od 10 do 7 hodín, v nedeľu od 10 do 7 hodín.

Poznámka: Pozrite sa na oficiálnej webovej stránky pre otváraciu dobu , ktorá sa môže meniť v priebehu celého roka.

Vstupenky a balíčky

Vstupenky do zábavných parkov: Prečítajte si túto stránku na oficiálnych stránkach pre aktualizované informácie o cenách vstupeniek a balíčkov, alebo rezervovať vstupenky parku nasmerovať.
Balíčky dovoleniek: môžete si kompletnú kompletnú balíčky dovolenky v rezorte, vrátane ubytovania, vstupenky na oba parky a ďalšie, na tejto stránke .

Tematické parky

Čo sa týka hlavných atrakcií je areál ponúka dve hlavné zábavné parky a nákupné a zábavné komplex známy ako Disney Village.

Disneyland Park

Klasický Magic Kingdom Park je veľmi pripomínajúci originálu v Anaheime v Kalifornii, ale niektoré z jázd tu nesú rovnaké mená, vrátane Space Mountain, sú možno menej vhodné pre deti a pre mládež a dospelých. Napriek tomu, existuje veľa zaujímavostí a jazdí ideálny aj pre najmenších nadšencov, vrátane klasiky, ako je The Mad Hatter je šálka Ride. Rovnako ako jeho náprotivky z USA, park je rozdelený do niekoľkých “krajín”: Main Street USA, Fantasyland, Adventureland, Frontierland a Discoveryland. Viac informácií nájdete na Disneyland Park

Walt Disney Studios Park

Svet filmu a televízie je téma Walt Disney Studios Park. Najvyhľadávanejšie atrakcií tohto parku je v súčasnej dobe veža šedej zóny desu, ktorý sa vrhá návštevníkov do voľného pádu na 13 poschodiach. K dispozícii je tiež električka prehliadka ateliérov a rad atrakcií náchylných k záujmu mladých návštevníkov. Viac informácií o Walt Disney Studios

Disney Village

Puzdro IMAX kina, desiatky reštaurácií, barov a kín, herné pasáž a trvalé miesto pre Buffalo Bill Wild West show Disney Village ponúka takmer non-hodiny zábavy.
Ďalšie informácie o Disney Village

Hotely a ubytovanie

Resort ponúka niekoľko hotelov a ďalšie ubytovacie možnosti na alebo v tesnej blízkosti rezortu.

Ako si vyrobiť čo najviac z vašej návštevy? 

Rovnako ako u iných vysoko populárne atrakcie, niektoré starostlivé plánovanie je v poriadku, ak chcete, aby sa zabránilo nepríjemností, ako je nadmerné davy a neúnosne dlhých radoch. Po tom všetkom, ktorí chcú stráviť malé imanie na zábavného parku, a potom sa len na troch jazdách?

Ja odporúčam ísť na jeseň alebo skoro na jar, ak je to vôbec možné. Letné a neskoré jar v Paríži je veľmi zaneprázdnený, a riadky a davy v Disneylande je pravdepodobné, že byť ohromujúce, a to najmä na krajšie dni. Ak chcete, aby bol zábavný park veľkú časť svojho parížskeho dovolenku, môže to byť stojí za to plánujú cestu do marca, koncom septembra alebo začiatkom do polovice októbra, kedy by mohli byť o niečo pokojnejšia veci. Dokonca aj zimné cesta nie je nevyhnutne unpleasant– to môže byť veľa zábavy k návšteve parku na Vianoce, napríklad.