Disneyland Paris Park and Resort Rehberi – Merkez Paris’e direkt Erişimli Magic Kingdom

Posted on

Disneyland Paris Park and Resort Rehberi - Merkez Paris'e direkt Erişimli Magic Kingdom
Disneyland Paris ilk 1992– Marne-la-Vallee Paris banliyösünde kapılarını açtığında sonra Amerikan konsepti için küçük heves göstermesinin Avrupalıları bekliyor Eurodisney- birçok bir fiyasko olacağını tahmin denir. Ama cazibe parkı ve tatil beri her yıl milyonlarca ziyaretçiyi çeken Avrupa’nın en popüler yerlerinden biri haline gelmiştir. Tek bir banliyö tren ve iki tam tema parkları, bir otel ve bir alışveriş ve eğlence şeridi sunarak Paris bir saatlik ulaşılabilecek daha az popüler parkı şehrin ışıkları herhangi tatile mükemmel Paris günlük gezi ve aile cazibe yapar.

Konum ve Erişim

Disneyland Paris Marne-la-Vallee yaklaşık 20 mil doğusunda Paris merkezinin bulunduğu ve kolayca Marne-la-Vallee-Chessy durağında banliyö treni (RER) veya yüksek hızlı tren (TGV) tarafından erişilebilir.

Toplu Taşıma Araçlarıyla Buna ulaşmak için: Kentin veya havaalanlarından merkezinden parka almak için çeşitli yolları vardır. Bir Paris Visite metro satın almak isteyebilirsiniz / konumlar ekstra seyahat bölgeleri için ödemeden ve Disneyland ve Paris’ten almak izin verecek olan geçmektedir.

Paris Visite (Raylı Avrupa üzerinden doğrudan geçiş satın )

  • Merkez From Paris: yön “Marne-la-Vallee” gidiyor, Paris’in merkezinde, Chatelet-les-Halles veya Ulus istasyonlarından RER A banliyö trenine binin. Tren parka ana girişinin önünde düşüyorlar.
  • Paris Havaalanları Gönderen: Charles de Gaulle-Roissy havaalanı, ardından Paris’te Opera istasyonuna Roissybus shuttlebus almak Opera yakınlarındaki Havre-Caumartin istasyonundan RER A- yönde Marne la Vallee,-Chessy transfer. Ayrıca Roissy’nin Terminal B doğrudan yüksek hızlı TGV tren alabilir, ancak bu da daha pahalı bir seçenektir. Orly Havaalanı’ndan, Denfert-Rochereau istasyonuna Orlybus mekik çekmek. RER B binin ve Chatelet-les-Halles götürün; Sonra Disneyland erişeceksiniz RER A bağlanın.

Parks için Tours Express: Servisi tarafından Orada alın  

Bazı şirketler, Paris merkezinden Disneyland parklarına ücretsiz servis hizmeti “ekspres” teklif ve fiyat da ana parka gün boyu bileti dahildir.

Açılış saatleri

Disneyland Park: Pazartesi-Cuma, 7 pm 10:00; Cumartesi 10 10 de değilim; Pazar günleri 9 pm için 10:00.
Walt Disney Studios Park: Pazartesi-Cuma, 6 pm için 10:00; Cumartesi 7 pm 10:00, 7 pm Pazar günleri 10:00.

Not: Check saatleri için resmi web sitesini yıl boyunca dalgalanma gösterebilir.

Bilet ve Paketler

Tema parkları Biletler: resmi web sitesinde bu sayfayı danışın bilet fiyatları ve paketleri hakkında güncel bilgiler için, ya da bir park bileti yönlendirmek rezerve etmek.
Tatil Paketleri: Sen, daha hem parkları konaklama, biletleri dahil Resort’ta tam komple tatil paketlerini kitap ve olabilir bu sayfaya .

Oyun Parkı

başlıca turistik açısından, Resort iki ana tema parkları ve Disney Köyü olarak bilinen alışveriş ve eğlence kompleksi bulunmaktadır.

Disneyland Park

Klasik Magic Kingdom parkı çok anımsatan Anaheim, Kaliforniya’da orijinalin, ama burada, Uzay Dağı dahil aynı isimleri taşıyan bazı sürmek belki ergenler ve yetişkinler için daha az çocuklar için uygundur ve daha fazlası. Yine de, orada turistik bol ve böyle Çılgın Şapkacı çay fincanı Ride olarak klasiklerin de bile en genç meraklıları için mükemmel gidiyor. Main Street USA, Fantasyland, Yaz Aşkı, Frontierland ve Discoveryland: onun ABD karşıtları gibi, park birkaç “toprakları” bölünür. Disneyland Park hakkında daha fazla bilgi Bkz

Walt Disney Studios Park

Sinema ve televizyon dünyası, Walt Disney Stüdyoları Park temasıdır. Bu parkın en ilgi gören cazibe şu anda 13 kat için bir serbest düşüş ziyaretçileri daldırır Terör Twilight Zone Tower vardır. Stüdyoları bir tramvay turu ve genç ziyaretçiler ilgi duyarlı konumlar bir dizi de bulunmaktadır. Walt Disney Studios Hakkında Daha Fazla Bilgi

Disney Köyü

Konut IMAX sineması, restoranlar, barlar ve onlarca sinema, oyun salonu ve Buffalo Bill’in Vahşi Batı gösterisi için kalıcı bir mekan, Disney Köyü neredeyse gece gündüz eğlence sunmaktadır.
Disney Village Hakkında Daha Fazla Bilgi

Oteller ve Konaklama

Resort birçok otel ve üzerinde ya da beldenin Şehrin diğer konaklama seçenekleri sunar.

Nasıl Ziyaret çoğu yapmak? 

Eğer aşırı kalabalık ve fahiş uzun çizgiler gibi can sıkma kaçınmak istiyorsanız herhangi derece popüler cazibe olduğu gibi, bazı dikkatli planlama sırada bulunuyor. Sonuçta, kim bir lunaparkta küçük bir servet harcamak ve sonra yalnızca üç sürmek almak istiyor?

Ben, sonbahar veya erken ilkbaharda gidiş tavsiye mümkünse. Paris Yaz ve bahar sonu son derece meşgul ve Disneyland’da hatları ve kalabalık özellikle güzel günlerde, ezici olması muhtemeldir. Eğer tema Parisli tatile büyük bir kısmını parkı olmak için işler biraz daha sakin olması muhtemeldir zaman, Ekim ayının ortasında, Mart, Eylül sonunda veya erken bir gezi planlaması değebilir. Hatta bir kış gezisi mutlaka örneğin, Noel’de parkı ziyaret etmek eğlenceli olabilir unpleasant– değildir.