Dos un nedarīt Bali, Indonēzija

Posted on

Dos un nedarīt Bali, Indonēzija

Tūristi Bali bieži sauc salu “paradīze”, bet pieņemsim, sejas tā: Garden of Eden nekad nebija bīstamas undercurrents, kaujiniecisks makakus un niķīgs motorolleri. Ja jūs neesat uzmanīgi, jūs varētu atstāt savu Bali brīvdienas ar traumām vai slimībām, nevis labām atmiņām.

Tas ir tas, ko šie padomi ir paredzēti, lai novērstu: sekot dos un don’ts, kas izklāstīti tālāk norādītajos rakstos, lai pārliecinātos, ka jums iegūt vislabāko no jūsu braucienu uz Paradise.

Bali kultūra ir viens no salas ievērojamākajām vietām, bet tūristi var neapzināti aizskart vietējo baliešu, pārkāpjot pamatelementi šīs kultūras, nekad vēlas.

Ja jūs plānojat, lai maisīt ar vietējiem, un, ja jūs plānojat apmeklēt kādu no Bali tempļi, tas noteikti notiks, sekot dos un nedarīt šajā rakstā, lai pārliecinātos, ka jūs veicināt vienmērīgu savstarpējās attiecības kur vien jums iet Bali.

Best Bali Etiķete Padoms kleita nedaudz pirms iebraukšanas templi Bali. Temple viesi ir paredzams valkāt kreklus, kas aptver plecus un daļu no augšdelmi. Viduklis un kājas būtu pārklāta ar tempļa šalli (pazīstams kā selendang ) un sarongs (vietējie iedzīvotāji sauc par Kain kamben ) attiecīgi.

Neskatoties uz (vai varbūt tāpēc) masas tūristu apmeklē Bali visos gadalaikos, uzturas droši Bali ir tik viegli, nekā tai vajadzētu būt. Bali ceļi ir haotiska, pagrābt, zādzību un viesnīcu vilces un ievadot ir sastopami, un pludmales “zemūdens var slaucīt jums prom vienā mirklī.

Mēs ejam, lai jums pastāstīt, ko jūsu ceļojumu aģents nebūs pateiks: veidu risku, jūs varētu saskarties Bali, un vairākas dos un nav ir sekot, lai jūs varētu izvairīties no kļūst Bali tūrisma statistika .

Best Bali Drošības Padoms: Nav dūmu sabiedriskās vietās. A “smēķēt” nolikums stājās spēkā visā Bali 2011. gadā; smēķēšana tagad aizliegts lielākajā daļā sabiedriskās vietās, tostarp restorānos, viesnīcās, tempļi un tūrisma objektiem.

Ceļotāji cenšas iegūt savu naudu mainījies Bali riskē tikt fleeced negodīgi naudas mainītāju. Par laimi, ir vairākas iestādes, kur jūs varat mainīt savu naudu, bez raizēm.

Mēģiniet mainīt savu valūtu kādā no Bali cienījamākām bankās, vai vēl labāk, mēģiniet izmantot savu bankomātu izņemt skaidru naudu tieši no jūsu kredītkartes vai bankas konta.

Hotel priekšējie galdi bieži pieļauj valūtas maiņa, bet ar zemāku valūtas kursu, salīdzinot ar bankām un naudas mainītāju.

Best Bali Money Padoms: Trust tikai naudas mainītāju, kas ir atzīti Bank Indonēzijā; šie uzņēmumi reklamētu savu statusu kā Pedagang Valuta attaukojot Berizin vai PVS Berizin (Indonēzijas par “Atļauto Money Changer”) ar zaļu PVA Berizin vairogu, kur to var redzēt ar klientiem.

Bali nodrošina vairākas transportēšanas iespējas ceļotājiem, ar ātrumu, komfortu un diapazonā attiecībā pret cenu, jūs esat gatavs maksāt par to. Šīs iespējas ietver velosipēdu, motorolleri, automašīnu un mikroautobusu (self-drive vai ar šoferi), un sabiedrisko transportu.

Ne visi transporta pakalpojumu sniedzējiem, ir godīgi, lai gan-dos un don’ts mūsu transporta rakstus vajadzētu dot jums labu priekšstatu par to, kā iegūt vislabāko no jūsu transportēšanas bez sajūta cheated ar pieredzi.

Best Bali Transports Padoms visgodīgākais taksometri Bali ir zilas taksometri atzīmēta “Bali Taxi” (pazīstams kā Blue Bird Taxis); visi pārējie ir hit vai garām.

Viņi tik godīgi, citi taksometru operatori ienīst savu iekšas, un sadarbosies ar dažiem viesnīcas izslēgt Bluebird taksometri no savas zonas. ja vari Catch Bluebird taksometru Bali.

Sērfošana Bali ir viena no salas populārākajiem rotaļām, palīdzēja kopā ar īpaši krāšņs pludmalēm dienvidos un ziemeļos. Neskatoties uz tūristu satiksmi uz šīm pludmalēm, Bali vēl nav pilnīgi droši beachgoers; iedegums, nodevīgs undercurrents, un maziņš, mazs risks cunami met ēnu uz Bali pludmales pieredzi.

Best Bali Beach Drošības Padoms: Meklējiet sarkanajiem karogiem. Iedaļā Bali pludmales stiepjas no Kutas līdz Canggu ir zināms, ka kraķis paisumu un undertows. Kad vietējās varas iestādes veicināt šo sarkano karogu, uz pludmali, nemēģiniet peldēt tur, ja jūs vēlaties, lai izbeigtu savu Bali brīvdienas, ko nes uz jūru.

Tūristi Bali palaist vairākas veselības riskiem. Ceļotāji var noķert “Bali vēders” vai ceļotāju caureja, no asprātīgs ēdienreizēm. Vai viņi varētu apskatīt makaku nepareizu ceļu un cieš pērtiķa uzbrukumu. Vai tie varētu aizmirst sauļošanās un cieš iedegums.

Pareizie piesardzības pasākumus, var palīdzēt jums izvairīties no šīs problēmas pilnībā. Sekojiet dos un nedarīt šajā rakstā, lai palikt veseliem savā Bali brīvdienas. Vai lasīt šo sarakstu Bali slimnīcās un klīnikās , ja jums ir nepieciešams veikt neplānotu vizīti.

Best Bali Veselības Padoms:  Dzert daudz ūdens, lai izvairītos no kļūst heatstroke … vienkārši nesaņem jūsu ūdeni no krāna. Bali krāna ūdens ir bieži vainoja par daudziem slikti ja “Bali vēders”, tāpēc no tā izvairīties pilnībā. Stick ar konservu dzērienus vai ūdeni pudelēs.

Bali narkotiku likumi ir ļoti stingri, un ir ne niekoties ar. Indonēzijas Likums Nr 35/2009 paredz bargus sodus par narkotiku lietotājiem, kas nozvejotas ar 1. grupas narkotikas, piemēram, marihuāna, heroīns un kokaīns: jūs varat saņemt mūža ieslodzījumu par īpašumā vai nāves sods, ja jums ir notiesāti par narkotisko vielu. (Schapelle Corby, attēlotie šeit, bija laimīgs, lai iegūtu 20 gadus cietumā.)

Best Bali Narkotikas Padoms daļas Kuta joprojām izplatīta ar narkotiku dīleriem, vai narkotisko virsniekiem izliekoties par tirgotājiem. Tūristi pastaigu cauri bieži saņemt čukstēja aicinājumi par narkotikām. Ja Jums rodas kāds no šiem čukstus pārdošanas piķi, ejiet prom . Jūs varētu galu galā nelaimīgs upuris narkotiku dzelt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *