Dzień Wyzwolenia święta we Włoszech – 25 kwietnia Imprezy i II wojny światowej Miejsca we Włoszech

Posted on

25 kwietnia Imprezy i II wojny światowej Miejsca we Włoszech
Dzień Wyzwolenia, lub Festa della Liberazione, w dniu 25 kwietnia to święto narodowe publiczna naznaczona uroczystościach historycznych, rekonstrukcje i uroczystości upamiętniające zakończenie II wojny światowej we Włoszech. Wiele miast trzymać targi, koncerty, festiwale żywności, lub specjalne wydarzenia. Podobnie jak obchodów D-Day w Stanach Zjednoczonych i gdzie indziej, jest to również dzień, że Włochy honoruje jego poległych i weteranów, zwane  combattenti, czy bojownicy. Większość miast i mniejszych miejscowości nadal dzwonić dzwony, aby upamiętnić dzień wyzwolenia dla Włoch i wieńce są umieszczone na pomników wojennych.

W przeciwieństwie do niektórych innych wielkich włoskich wakacji, większość głównych atrakcji i muzea są otwarte na Dzień Wyzwolenia, chociaż przedsiębiorstwa i niektóre sklepy mogą być zamknięte. Można też natknąć specjalnych lub wyjątkowych eksponatów otwarć obiektów lub pomników zwykle nie otwartych dla publiczności.

Ponieważ 01 maja święto Labor Day przypada mniej niż tydzień później Włosi często wziąć Ponte lub most, aby mieć dłuższy urlop od 25 kwietnia do 1 maja Dlatego okres ten może być bardzo tłoczno w najlepszych miejsc turystycznych. Jeśli planujesz odwiedzić jakieś muzea lub wyników, to jest dobry pomysł, aby sprawdzić, aby mieć pewność, że są otwarte i kupować bilety z wyprzedzeniem.

Odwiedzenie II wojny światowej miejsc w Włoszech

25 kwietnia to dobry dzień do odwiedzenia jednego z wielu miejsc, zabytków, muzeów battlegrounds lub związanych z II wojną światową. Jednym z najbardziej znanych miejsc Światowego WarII we Włoszech jest Montecassino Abbey, miejscem poważnej bitwy pod koniec wojny. Chociaż niemal całkowicie zniszczone przez bombardowania, opactwo został szybko odbudowany i nadal jest klasztor pracy. Siedząc na wysokim wzgórzu w połowie drogi między Rzymem a Neapolem, Montecassino Abbey jest warte odwiedzenia, aby zobaczyć piękną bazylikę z przepięknymi mozaikami i freskami, muzeum z historycznymi pamiątek z czasów II wojny światowej i pięknymi widokami.

Tysiące Amerykanów zginęło w Europie w czasie wojny światowej I i II i Włochy mają dwa duże cmentarze amerykańskich, które można zwiedzać. American Cemetery Sycylia-Rzym w Nettuno jest na południe od Rzymu (patrz mapa południową Lazio) i można dojechać pociągiem. Florencja American Cemetery , tuż na południe od Florencji, można łatwo dojechać autobusem z Florencji.

Aby uzyskać więcej włoskich stron II wojny światowej, które można odwiedzić, zobaczyć znakomitą książkę Anne Leslie Saunders’, A Travel Guide World War II Strony we Włoszech .

25 kwietnia Festiwale w Wenecji:

Wenecja obchodzi jeden z najważniejszych festiwali, na Festa di San Marco, cześć św, patrona miasta. Festa di San Marco jest obchodzony z regat gondolierów, procesja do Bazyliki Świętego Marka i festiwalu w Piazza San Marco i Plac św. Spodziewaj tłumy w Wenecji w dniu 25 kwietnia, a jeśli jesteś zwiedzanie miasta w tym okresie, należy zarezerwować hotel w Wenecji z góry.

Wenecja obchodzi również tradycyjne festa del Bocolo lub kwitnienie róża, dzień, kiedy ludzie przedstawienie kobiet w ich życiu (koleżanki, żony i matki) z czerwonym pączek róży lub bocolo .