Easy Access, odavamad hinnad Singapuri Bussid ja MRT süsteemi

Posted on

Kuidas EZ-Link kaardid teile Travel odavalt Singapur

Easy Access, odavamad hinnad Singapuri Bussid ja MRT süsteemi

Liikumisvahend Singapur on uskumatult lihtne – ja üllatavalt odav.

Singapuri MRT (kergraudtee) süsteemi läheb peaaegu kõikjal saarel. Selle bussi süsteem on lihtne aru saada ja sõita. Ja nii bussi- ja MRT kasutama ühte kontaktivaba maksesüsteem: EZ-Link kaardile.

Kui olete kasutanud Hongkongi Octopus Card enne, kasutades EZ-Link on lapsemäng niipea kui kiirendama bussi või enne saate sisestada MRT platvormi puudutage lihtsalt kaardi paneel sissepääsu juures. Nagu te tulla bussi või jäta MRT platvormi, siis puuduta teise paneeli tehingut sooritada.

(Pidage meeles: Kui te unustada, et koputage välja nagu te väljute bussi või MRT platvormi, siis tuleb tasuda maksimaalne reisi hinnast.)

EZ-Link kaardile on salvestatud tasakaalu, mis on debiteeritakse kui kaardi puudutamisel paneelidel. Kaardil on SGD 10 väärtus, kui sa seda osta; saate perioodiliselt laadida ( “top up”) uus väärtus, kui teil tekib väike. (Rohkem infot kohalikust valuutast siin: Singapur raha .)

EZ-Link on kontaktivaba kaart, nii et sa ei pea pesa see anumat, et seda tööd – just hoia kaardi vastu paneeli ja tasakaalu automaatselt maha süsteemi poolt.

Paljud Singaporeans isegi ei võta kaart välja oma rahakotid enam; kaardi saab “lugeda” paneeli poolt, isegi kui see on sees oma rahakoti. (Kaarti peaks olema pigem maapinna lähedal rahakoti see töötaks, kuigi!)

Säästud. EZ-Link kaardi väljub odavam kui kasutades muutus, eeldades, et sa jääda Singapur piisavalt pikk, et korvata SGD 5 tagastamatu tasu kaardi. Keskmiselt kasutades EZ-Link kaardile maksab umbes SGD 0,17 vähem per trip võrreldes kasutades sularaha; Selle lisab kuni teete rohkem reise kasutades Singapur ühistranspordisüsteemi.

EZ-Link kaardi kasutajad on toodud ka veel SGD 0,25 soodustust, kui nad vahetada bussi ja MRT või vastupidi. Need põhjused on miks saada EZ-Link kaart on oluline osa Ellujäänud Singapur aasta eelarve .

Need säästud ei palju kasutada, kui te ei jää piisavalt pikk, et kasutada ühistransporti regulaarselt; kui SGD 5 kaardi maksumus on tagastamatu, võite salvestada rohkem raha, kui te kasutate sularaha ajal kaks kuni kolm päeva “viibimist Singapur.

Esmatarbekaupade. Mis EZ-Link kaardi, siis ei ole vaja teada, kui palju piletihind kulud ühest kohast; süsteemi lihtsalt maha kogu oma kaardi tasakaalu lähete mööda. Kui teie kaart tasakaalu langeb liiga madalale, kaardilugeja vilgub roheline-kollane, kui pühkida kaardi üle.

Ilma EZ-Link kaardile, peate tegema palju vaba muutus nagu te reisida; bussid vastu ainult täpse muutus, ja sa pead Jonottaa pileti iga kord, kui sisestate MRT jaam.

Ostmine EZ-Link Card

Te saate osta EZ-Link kaardi käsimüügist igal MRT jaam, bussi vahetus- ja 7-Eleven Singapuris. EZ-Link kaardi kulud SGD 15 – SGD 5 katab kaardi (ja seda ei tagastata) ja SGD 10 on tarbitavad summa, mis tuleb “laetuna” kui kaart jookseb väike.

Kaart ei toimi, kui salvestatud väärtust langeb alla SGD 3; võite lisada väärtust kaardi igal MRT jaam, bussi vahetus- ja 7-Eleven pood. Kaarti saab salvestada maksimaalselt väärtust SGD 500.

Singapur Tourist Pass

Sest layovers või muul viisil tegelikult Lühiajalise viibimise Singapur Tourist Pass on sobiv alternatiiv EZ-Link kaarte. See on kontaktivaba salvestatud väärtusega kaardi kaks olulist eelist EZ-Link kaardile:

  • Piiramatu, mööndusega: Pass on kogu päeva pass: sa ei saa nõuda ühe reisi, kuid saate kaardile nii tihti kui soovite ümber Singapur ühistranspordisüsteemi, sõltuvalt aja eraldatud kaardi. Singapuri Tourist Pass tuleb ühe-, kahe- ja kolmepäevase variandid, mis lõpeb siis, kui viimane buss või rong läheb koju lõpus päeval. Siin on hoiatus: minemisega premium ja niši bussiliinid ei ole lubatud.
  • Returnability: saate tasuda lunastatavas SGD 10 tagatisraha ühe Tourist Pass asemel tagastamatu SGD 5 laetud korrapärase EZ-Link kaarte. Kui naasete kaardi viie päeva jooksul ostsin, saad tagatisraha tagasi.
  • Tourist Freebies: Tourist Pass kasutajad saavad eksklusiivse juurdepääsu promos sätestatud valige Singapur jaemüüjad, restoranid ja muud Singapur turismisihtkohti .

Singapuri Tourist Pass maksab SGD 18 SGD 26 ja SGD 34 ühe-, kahe- ja kolme päeva pass vastavalt. Hind sisaldab tagastatava SGD 10 tagatisraha, mis tagastatakse, kui te taastada kaardi viie päeva jooksul väljastamist.

Lisateavet Singapuri Tourist Pass (sh infot kust neid osta ) külasta nende ametlik kodulehekülg: Singapur Tourist Pass .

Et aru saada, kuidas saada punktist A punkti B Singapur, kasutada GoThere.SG , sisestada lihtsas keeles otsingut saada jaotus kombineeritud rongi-bussireisi (valikuga kiiremini või odavama marsruudi).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *