Egiptas Ekskursijos: Argumentai “už”, Trūkumai ir rekomendacijos

Posted on

Egiptas Ekskursijos: Argumentai "už", Trūkumai ir rekomendacijos

Jei planuojate kelionę į Egiptą , tai gali būti sunku nuspręsti, ar ištirti savarankiškai arba užsiregistruoti organizuotoje kelionėje. Yra privalumus ir trūkumus tiek požiūrių, kaip nurodyta žemiau. Mes taip pat rekomendacijas dėl geriausių maršrutus, tuo atveju, jei nusprendžia, kad kelionė yra teisingas tinka jums.

Ar Egiptas Ekskursijos man tinka?

Argumentai “už”:

 • Ekskursijos dažnai pigesnis nei planuojate savo kelionę. Jūs dažnai galite rasti paketą su lėktuvų įtraukta, kad yra pigiau, nei tiesiog reguliariai vien lėktuvų.
 • Galite priderinti daugiau įžymybių į ribotą laiko tarpą dėl kelionių.
 • Priklausyti didesnei grupei su gidu, kad jūs pasitikite, gali jaustis šiek tiek saugiau , nei jei jūs keliaujate vienas, ypač jei tai jūsų pirmoji kelionė į Egiptą.
 • Nusimanantys vadovas, kuris kalba kalbą bus tikrai naudinga jums ne daugelio senovės paminklų .

Minusai:

 • Kelionė yra mažiau lanksti. Jei jums rasti sau nuobodu šventyklos jums tiesiog turi laukti jį į ekskursiją.
 • Vietos gidai paprastai uždirba komisinius atsižvelgiant grupę į konkrečius parduotuvių ir parduotuvių netoli lankytinų vietų. Galite rasti sau kvepalų parduotuvėje, jei jis nėra jus domina mažiausiai.
 • Kelionės didelėje grupėje sunku patenkinti, išskyrus dalyvauja bando jums parduoti ką nors vietinius gyventojus.
 • Kai kelionių maršrutus pakuoti tiek daug, kad ten mažai laiko poilsiui.

Jūs galite, žinoma, turi geriausias abiejų pasaulių. Atvykti likus kelioms dienoms iki savo turą ir rasite turite daugiau laiko gauti per jetlag ir aklimatizuotis Egipto gyvenimą. Jūs taip pat gali likti ant po kelionių ir padaryti šiek tiek savarankišką ekskursiją. Kai kurie žmonės pasirenka užsakyti keletą mažesnių porcijų savo atostogas su kelionių ir tada prikaišioti tai su tam tikru nepriklausomu keliaujant.

Ko tikėtis ant Overland Egiptas Tour

Klasikiniai sausumos turai įtraukti keletą dienų Kairas pamatyti Egipto muziejus, Gizos piramides ir kt. Kadangi dauguma ekskursijos pradžios ir pabaigos sostinėje, galite padalinti tarp dviejų apsilankymų įžymybes. Kitas sustojimas daugelyje klasikinių maršrutus paprastai Luksoras. Luksoras yra vartai į kai Egipto įspūdingiausių archeologinių paminklų. Tai apima Luksoro šventykla, Karnako ir Karalių ir Karalienių slėnis. Jūs paprastai praleisti bent dvi dienas Luksoras pamatyti visas įžymybes.

Kaip jūsų kelionė paleidžiama jums iš Kairo į Luksoras yra svarbi detalė. Jei keliaujate autobusu, įsitikinkite, kad turite oro kondicionierius. Jis gali gauti labai karšta ir nepatogu šioje kelionėje. Kai turai pasirinkti skristi iš Kairo į Luksoras; tai sutaupys jums laiko, bet pridėti išlaidas. Vienas iš geresnių būdų, kaip padaryti ją iš viršaus nuleisti Egipto keliauti traukiniu. Yra keletas ekskursijos, kurios apima keliones traukiniu į savo maršrutus. Vienos nakties traukiniai su krantinių keliauti iš Kairo į Luksoras ir Asuanas.

Ko tikėtis ant Nilo kruizai

Nuo Luksoras, daugelis turai įtraukti kruizinių žemyn Nilo Aswan, sustoti pakeliui senovės paminklų ESNA, Edfu bei Kom Ombo. Kai turai skristi tiesiai į Asuanas ir tada dirbti savo kelią į šiaurę išilgai Nilo tų pačių įžymybių. Bet kuriuo atveju, jūs norite praleisti bent tris keturias naktis kruizas. Geriausias laikas eiti į Nilo kruizas nuo spalio iki balandžio. Jei turite tik trumpą laiką Egipte, kai ekskursijos siūlome trumpą vienos dienos kruizas nuo Luksoras į Kena su tuo iš Dendera šventykla stotelėje.

Yra daug kruizai pasirinkti, priklausomai nuo jūsų skonį ir biudžetą. Daugiau prabangos laivai turi dideles, nameliai su atskirais vonios kambariais ir naujausias technologijas su oro kondicionieriais. Dauguma kruiziniai laivai turės vakarą pramogų laive – nieko iš pilvo šokių šou į sūkurinis dervišas spektaklius. Jei plaukiojantis viešbutis neturi kreipiuosi į Jus, užsisakyti kruizą tradicinis Felucca vietoj. Šie senoviniai buriniai laivai yra ne visai taip patogiai, kaip didelio kruizinio laivo, bet tikrai suteiks daugiau nuotykių.

Neprivaloma Egiptas Tour papildinių

Yra daugiau į Egiptą, nei Kaire ir senovės paminklų tarp Luksoras ir Asuanas, tačiau. Jei turite laiko, apsvarstyti pridedant vizito į šalį daugiau off-the-sumuštas kelio akcentų taip pat. Mūsų mėgstamiausi yra šie:

Abu Simbel

Įsikūręs ant ežero Nasser krantų pietų Egipte, Abu Simbel šventykla kompleksas buvo iš pradžių supjaustyti uolos per Ramzio II laikais. Kai Asuano užtvanka buvo pastatyta, svetainė buvo grasinama potvynių ir šventykla buvo perkeltas blokas-by-bloko aukštojo žemės. Ekskursijos apima gabenimą iš Asuanas ir paprastai imtis visą dieną.

Aleksandrija

Pastatyta Aleksandro 332 BC Didžiojo Aleksandrija kadaise svarbiu centru helenizmo kultūra, su Portretų orientyrų, tokių kaip Great bibliotekos ir Aleksandrijos švyturys. Tai nuo to laiko dingo, bet jis lieka puiki vieta atsipalaiduoti, įsiurbti atmosferą ir imties šviežių jūros gėrybių restoranų pajūryje palei Corniche.

Raudonoji jūra

Daugeliui turistų, Raudonoji jūra yra iš tikrųjų Egipto didžiausia atrakcija. Galva į kurorto, kaip Sharm el Sheikh, Hurgada ar Marsa Alam ir praleisti tingus dienų maudytis jūroje ar lounging paplūdimyje. Svarbiausia, Raudonoji jūra yra vertinamas kaip vienas iš geriausių nardymo vietų Afrikoje, su klesti rifų ir istorinių laivų avarijų.

Sinajaus kalnas

Įsikūręs dviejų valandų kelio automobiliu nuo Dahabas Raudonosios jūros pakrantėje, Sinajaus kalnas yra išskirtinio grožio vieta. Organizuotų žygiai jums į šį susitikimą laiku stebėti saulėtekį nuo iš 7,497 pėdų / 2,285 metrų aukščio. Kalnų taip pat dvasiškai svarbu, nes toje vietoje, kur Mozė tariamai gavo Dešimt Dievo įsakymų.

Rekomenduojami Egiptas Ekskursijos

Jei nuspręsite, kad kelionė yra jums tinka, pasirenkant, kuris iš jų knygą, gali būti sudėtinga. Galų gale, yra šimtai variantų. Žemiau išvardinti mes gerbiamų operatorių teikiamomis tarnauti kaip naudingas atskaitos vietą keletą maršrutus. Tačiau, tai visada gera idėja bendrauti asmeniškai su kompanija prieš užsakydami sužinoti apie paslėptų išlaidų, grupės dydžio, galimo Add-ons ir dar daugiau.

Klasikiniai Ekskursijos

 • Egiptas Patirtis iki Intrepid Travel. Ši kelionė trunka 12 dienų ir prasideda ir baigiasi Kaire. Tai apima vizitą į Aleksandrijos ir Nilo kruizas tarp Asuano ir Luksoras.
 • King Ramzis pagal kelyje Tours. Keliauti 13 dienų nuo Kairo į Sakkary, Aswan, Abu Simbel, Luksoras ir Raudonosios jūros pakrantėje.
 • Aukščiausios Nilo Kruizinių iki išvykimas Kelionės. Burių nuo Luksoro iki Asuano 5-žvaigždučių stiliaus šia 9 dienų kelionė, su galimybe pridėti ant Abu Simbel apsilankymo pabaigoje.
 • Nubai ir paplūdimiai pagal susitikimai kelionės metu. Tai 13-Day Tour, pateksite į Kairą, tada kruizas iš Aswan Luxor po kelių dienų pakrančių Hurgada.

šeimos Ekskursijos

 • Egiptas šeimos atostogoms solo Tėvai pagal Intrepid Travel. Tai aštuonių dienų kelionė trunka streso iš keliauja kaip vienas iš tėvų ir apima sustoja, Kairas, Asuanas ir Luksoras.
 • Šeimos Egipto Nuotykių iki Naršyti !. 10 dienų kelionė, ši parinktis sujungia tradicinę ekskursinis maršrutas tarp Asuano ir Luksoras su laiku dėl Raudonosios jūros pakrantėje.
 • Egipto Šeimos Nuotykių  pagal kelyje Tours. Ši kelionė trunka devynias dienas ir apima laiką Kairas, Giza, Aswan, Philae, Kom Ombo ir Luksoras.
 • Egiptas: Kairas, Asuanas & Luksoras Thomson šeimos nuotykius. Tai 10 dienų kelionė apima kupranugarių važiuoti į Gizos piramidės A feliuga kruizas Nilo ir vizito į tradicinį Nubijos kaimą.

Specialistė Ekskursijos

 • Moterys: deivės, Queens ir herojės Turas laukinių moterų Expeditions. Atraskite Kairas, Aleksandrija, Luksoras, Asvanas ir Abu Simbel šį 12 dienų kelionė vadovaujama moterų egiptolog.
 • Senjorų – Egiptas – žemė faraonų iki ElderTreks. Tai 22 dienų maršrutas yra tik 50 ir daugiau metų amžiaus keliautojų. Be standartinių turistinių įžymybių, pateksite į Siwa Oasis, Sinajaus kalno ir Šarm el Šeichas.
 • Atotrūkis Metai: Egiptas ir Nilas iki Contiki. Tik 18 iki 35 metų amžiaus, tai 8 dienų kelionė apima stotelių Kairas ir Hurghada, ir feliuga kruizas upe Nilas.
 • Prieinama: Aleksas į Abu Simbel Susisiekimas paketas iki Memphis Tours. Keliauti į Nilo slėnį ilgis apie šį 10 dienų, Susisiekimas prieinama kelionė.