Egiptas Kelionės patariamoji – Ar saugu keliauti į Egiptą?

Posted on

Egiptas Kelionės patariamoji - Ar saugu keliauti į Egiptą?

Egiptas yra graži šalis, kuri traukia turistus prieš tūkstančius metų. Jis garsėja savo senovės paminklų, jos Nilo upės kruizai ir jos Raudonosios jūros kurortų. Deja, ji taip pat tapo sinonimu pastaraisiais metais su politinių neramumų ir padidino teroristinę veiklą. Žmonių, pasirinkusių aplankyti Egiptą atostogauti skaičius sumažėjo iki visų laikų žemiausio 2015, kai nuotraukos pasirodė Portretų paminklų, pavyzdžiui, Gizos piramidžių ir Didžiosios Sfinksas gulėti apleistas.

Tačiau, kelionių agentai pranešė gerokai padidinti mieste nuo 2018 metų pavasarį ir iki metų pabaigos, 9 milijonai turistų aplankė Egiptą, palyginti su 5,4 mln 2016 metais – tai rodo, kad turizmo pramonė yra gerokai pažengusi į atsigavimą. Šiame straipsnyje mes pažvelgti į saugumo padėtį Egipte pastaraisiais metais išvaizdą ir suteikti konsultacijas dėl būdų, kaip išlikti saugiam, jei jūs nuspręsite keliauti ten ateityje.

Pastaba: Įsitikinkite, kad prieš užsakydami kelionę patikrinti naujausius naujienų pranešimus ir vyriausybių kelionės įspėjimus. Saugumo padėtis Egipte gali pakeisti bet kuriuo metu.

politinė faktai

Neseniai šalies neramumai prasidėjo 2011 kai smurtinių protestų ir darbo streikų serija galų gale atvedė į prezidento Hosni Mubarako pašalinimas. Jis buvo pakeistas Egipto kariuomenės, kuris valdė šalį iki Mohammedas Morsis (iš Musulmonų brolijos narys) laimėjo prezidento rinkimus 2012 2012 lapkričio mėn susirėmimai dalyvauja vyriausybę ir anti-Musulmonų brolijos protestuotojus virto smurtinių scenų Kairas ir Aleksandrija . Liepos 2013, kariuomenė įsikišo ir nuverstas prezidentas Morsis, pakeičiant jį su laikinasis pirmininkas Adly Mansour.

2014 pradžioje, nauja Konstitucija buvo patvirtinta, o vėliau tais pačiais metais dabartinio prezidento išrinktas Abdel Fattah al Sisi.

Dabartinę padėtį

Šiandien Egipto politinis ir ekonominis stabilumas yra ant kilimo. Kelionių įspėjimai iš JK ir JAV vyriausybės daugiau dėmesio į teroristinę veiklą, kuri taip pat išaugo pastaraisiais metais grėsmę. Keletas teroristinės grupuotės veikia per Egipto sienų. Aktyviausiai yra Daesh-Sinai, taip pat žinomas kaip Irako ir Levanto islamo valstybė (Işıl) arba ISIS. Yra buvę keletas teroristų žiaurumas per pastaruosius penkerius metus, įskaitant išpuolius prieš vyriausybės ir saugumo pajėgų, viešojo transporto rūšimis, turizmo vietų ir civilinės aviacijos srityje.

Ypač, išpuoliai, atrodo, nukreipti Egipto koptų krikščionių gyventojų.

Gegužės 26, 2017, ISIL prisiėmė atsakomybę už atakos, kurioje kariūnai apšaudė autobusų gabenimo koptų krikščionių žuvo 30 žmonių . Verbų sekmadienį tais pačiais metais, sprogimai prie bažnyčių tanta ir Aleksandrijos teigė dar 44 gyvybes; ir lapkričio 24 2017, teroristai nužudė daugiau nei 300 civilių ne maldos šiaurės Sinajaus mečetę. Visai neseniai, kariūnai žuvo septyni žmonės autobuse alsuoja koptų krikščionių lapkričio 2018 Tačiau Egipto saugumo pajėgos suintensyvino karinės apsaugos Sinajaus regione 2018 vasario pagal globoja operacijos Sinajaus 2018 ir atakų įvyksta rečiau kaip rezultatas ,

Kelionės Įspėjimai

Dėl terorizmo riziką, kelionės įspėjimo iš JK vyriausybės nerekomenduoja visoms kelionėms į Šiaurės Sinajaus pusiasalyje. JAV patariamoji išplečia šio įspėjimą visą Sinajaus pusiasalį su Portretų Raudonosios jūros kurorte Šarm el Šeiche išimties. Abi vyriausybės taip pat pataria prieš neesminio keliauti į Vakarų dykumoje. Tačiau nėra konkrečių kelionių įspėjimai prieš keliauti į Kairą ar Nilo deltoje (nors tai yra svarbu žinoti, kad, nepaisant padidinto apsaugos priemones šiose srityse, teroristinė veikla išlieka nenuspėjamas). Šalies pagrindiniai lankytinos vietos (įskaitant Abu Simbel, Luksoras , Philae , Giza piramidės ir į Raudonosios jūros pakrantėje), vis dar laikomas saugiu.

Bendrosios taisyklės Saugaus

Nors prognozuoti teroristinį išpuolį neįmanoma, yra priemonės, kad lankytojai galėtų imtis, siekiant išlikti saugiam. Patikrinkite vyriausybės kelionės įspėjimai reguliariai ir įsitikinkite, kad paisyti jų patarimų. Budrumas yra svarbu, nes yra po vietos saugumo pareigūnų nurodymus. Stenkitės išvengti spūsčių (tiesa sunki užduotis Kaire), ypač religinių ar švenčių dienomis. Imtis papildomų atsargumo lankantis maldos . Jei lankotės Sharm El-Sheikh, pasverti savo galimybes, kaip ten patekti atsargiai. JK vyriausybė nerekomenduoja skristi į kurorto po sprogo bomba ant Šarm el Šeichas į Sankt Peterburgą skrydžio 2015 metais, žuvo visi laive. Tačiau JAV vyriausybė teigia, kad Overland Travel per Sinajaus pusiasalyje yra labiau pavojinga.

Smulkios vagystės, sukčiavimo ir nusikalstamumo

Kaip ir daugelyje šalių, turinčių aukšto skurdo lygio, smulkios vagystės yra įprasta Egipte. Paimkite pagrindinių atsargumo priemonių, kad būtų išvengta tapti auka – įskaitant yra ypač žino savo vertybes perkrautas srityse, pavyzdžiui, traukinių stočių ir rinkas. Atlikti nedidelį kiekį pinigų nuo jūsų asmens tam pinigų diržo, išlaikyti dideles sąskaitas ir kitus vertingus daiktus (įskaitant jūsų pasas) užrakintoje Seifas jūsų viešbutis. Smurtinis nusikaltimas yra gana retas net Kaire, bet jis vis dar nėra gera idėja eiti vien naktį. Nesąžiningi yra dažnas ir paprastai apima originalių būdų, kaip gauti Jums įsigyti prekių, kurių nenorite, arba globėjas A “giminaičio” parduotuvė, viešbutis ar kelionių kompanija. Dauguma laiko, tai erzina, o ne pavojinga.

Sveikatos problemas ir Skiepijimas

Medicinos įranga Egipte didesniuose miestuose ir miesteliuose yra labai gerai, bet ne taip kaimo vietovėse. Pagrindinės sveikatos problemos keliautojai susidurti yra įprastas problemas, pradedant nuo nudegimo į skrandžio. Įsitikinkite, kad pakuotės pirmosios pagalbos vaistinėlę , kad jūs galite savarankiškai gydytis, jei reikia. Skirtingai nuo sub-Sacharos esančių šalių, Egiptas nereikalauja daug skiepytis arba profilaktikai prieš maliariją . Tačiau, tai yra gera idėja, įsitikinkite, kad visi jūsų skiepų yra iki šiol. Vakcinos nuo vidurių šiltinės ir hepatito A rekomenduojama, bet neprivaloma. Įrodymas geltonosios karštinės vakcinacijos yra įrašas reikalavimas, jei jūs keliaujate iš šalies, su geltonosios karštinės.

Moterys Kelionės į Egiptą

Smurtinių nusikaltimų prieš moteris yra reta, bet nepageidaujamą dėmesį ne. Egiptas yra musulmoniška šalis, ir jei jūs ieškote įžeisti (ar piešti nepatogiai žiūri), tai gera idėja, kad suknelė konservatyviai. Pasirinkti ilgas kelnes, sijonai ir ilgomis rankovėmis marškinėliai, o ne šortai, mini sijonais ar tankų. Ši taisyklė yra mažiau griežti turistų miestų Raudonosios jūros pakrantėje, bet nuogas degintis dar ne-ne. Viešajame transporte, pabandykite ir sėdėti šalia kitos moters ar šeima. Įsitikinkite, kad likti gerbiamų viešbučių ir nereikia vaikščioti naktį patys.