Ēģipte Travel Guide: Essential Fakti un informācija

Posted on

Ēģipte Travel Guide: Essential Fakti un informācija

Home uz vienu no vecākajām un ietekmīgākajiem civilizāciju uz planētas, Ēģipte ir dārgumu trove vēsturi un kultūru. No galvaspilsētas Kairas uz Nīlas deltā, valsts ir mājvieta ikonu seno apskates ieskaitot Gīzas piramīdas un tempļi Abu Simbel. Turklāt, Ēģiptes Sarkanās jūras krastā piedāvā plašas iespējas atpūsties, peldēšanu un niršanu par daži no pasaules visvairāk senatnīgs koraļļu rifi.

Piezīme: Tūrisma drošība Ēģiptē var būt problēma. Lūdzu, rūpīgi pārbaudiet ceļojuma brīdinājumus pirms rezervēšanas jūsu reisā.

Pamatinformācija par Ēģipti

Ēģipte aizņem ziemeļaustrumu stūrī Āfrikas kontinentā. Tas robežojas ar Vidusjūras ziemeļu un Sarkano jūru austrumos. Tā dala sauszemes robežas ar Gazas joslā, Izraēlu, Lībiju un Sudānu, un ietver Sinaja pussalā. Pēdējais plaisu starp Āfriku un Āziju.

Ar kopējo platību tieši virs 386,600 kvadrātjūdzes (1 miljonus kvadrātkilometru), Ēģipte ir aptuveni divas reizes lielāka par Spānijas un trīs reizes lielāka par New Mexico.

Valstij ir tuksneša klimats, un kā tāda Ēģiptes laiks parasti ir karsts un saulains visu gadu. Ziemā (novembra līdz janvārim) laikā temperatūra ir daudz vieglāka, bet vasarās var sweltering ar temperatūras regulāri pārsniedz 104 F / 40 C. Nokrišņi ir reta tuksnesī, gan Kairas un Nīlas delta redzēt kādu nokrišņu daudzums ziemā.

Laika ziņā, labākais laiks ceļojumiem uz Ēģipti no oktobra līdz aprīlim, kad temperatūra ir visvairāk patīkams. Tomēr jūnijs un septembris ir labs laiks, lai ceļotu uz out-of-sezonas piedāvājumus par ceļojumu un izmitināšanas-bet jābūt gataviem liela karstuma un mitruma. Ja jūs dodas uz Sarkano jūru, piekrastes vēsmas veikt siltuma izturama pat vasarā (no jūlija līdz augustam).

Saskaņā ar 2016. gada jūlija aplēsēm ar CIA World Factbook publicētajiem, Ēģipte ir iedzīvotāju nedaudz vairāk nekā 94.600.000 cilvēku. Oficiālā valoda Ēģiptē ir mūsdienu standartiem arābu. Ēģiptes Arābu ir lingua franca, bet izglītotie klases bieži runā angļu vai franču valodā, kā arī. Islāms ir dominējošā reliģija Ēģiptē, kas veido 90% no iedzīvotāju skaita. Sunnītu ir populārākais nosaukums starp musulmaņiem. Kristieši veido atlikušos 10% no iedzīvotāju skaita, ar koptu pareizticīgo ir galvenais nosaukumu.

Nokļūšana

Ēģiptes galvenais ceļš ir Cairo International Airport (CAI). Ir arī starptautiskie transporta mezgli, kas galvenajiem tūrisma galamērķiem, piemēram, Šarmelšeihā, Aleksandrijas un Aswan. Visvairāk ceļotāju būs nepieciešama vīza, lai ieceļotu Ēģipti, ko var piemērot attiecībā uz iepriekš no tuvākā Ēģiptes vēstniecībā. Apmeklētāji no ASV, Kanādā, Austrālijā, Lielbritānijā un ES ir tiesīgi saņemt vīzas, ierodoties Ēģiptes lidostās un ostu Alexandria. Pārliecinieties, lai pārbaudītu, up-to-dienas vīzu noteikumus, pirms rezervēšanas jūsu biļeti.

Ēģiptes valūta ir Ēģiptes mārciņa. Pārbaudiet up-to-dienas maiņas kursu.

Medicīniskās prasības

Visiem ceļotājiem uz Ēģipti būtu jānodrošina, ka viņu ikdienas vakcīnas up-to-dienas. Citi ieteica vakcīnu hepatīta A, vēdertīfa un trakumsērgu. Dzeltenais drudzis nav problēma Ēģiptē, bet tiem, kas apmeklē no dzeltenā drudža izplatās valstī jānodrošina vakcinācijas pierādījumu ierodoties. Pilnu sarakstu ar ieteicamo vakcīnām, pārbaudiet CDC mājas lapā.

Gīzas piramīdas

Atrodas tikai ārpus Kairā, Gīzas piramīdas ir apstrīdami slavenākais no Ēģiptes senās vietas. Šī vietne ietilpst ikonisko Sfinksa un trīs atsevišķas piramīdu kompleksus, no kuriem katrs māju apbedījumu kamerā citā faraons. Lielākais no trim, Lielā piramīda, ir vecākā no septiņi pasaules brīnumi. Tas ir arī vienīgais vēl stāv.

Luxor

Bieži minēta kā pasaulē lielākais brīvdabas muzejs, pilsēta Luxor ir veidota uz vietas senās galvaspilsētas Thebes. Tā ir mājvieta divām Ēģiptes iespaidīgākajām tempļu kompleksu – Karnak un Luxor. Pretējā krastā Nīlas atrodas Valley of Kings un ieleju Queens, kur senie Royals apbedīti. Lielākā daļa lieliski, nekropoles ietver kaps Tutankhamun.

Kaira

Haotiska, krāsains Kaira ir Ēģiptes galvaspilsēta un UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tas ir pilns ar kultūras orientierus, no Muallaqa (viena no vecākajām vietām kristīgās lūgšanu Ēģiptē) uz Al-Azhar mošeja (otrā vecākā nepārtraukti darboties universitāšu visā pasaulē). Ēģiptes muzejs mājas vairāk nekā 120,000 artefaktus, ieskaitot mūmijas, sarkofāgi un dārgumiem Tutankhamun.

Red Sea Coast

Ēģiptes Sarkanās jūras piekraste ir slavena kā viena no labākajām niršanas vietām pasaulē. Ar skaidru, silto ūdeņu un pārpilnību veselu koraļļu rifi, tā ir lieliska vieta, kur iemācīties nirt. Pat norūdījies nirēji būs saviļņots ar reģiona Pasaules kara vrakiem un spainis saraksts jūras sugām (domāju, haizivis, delfīnus un manta rays). Top kūrorti Šarmelšeihā, Hurgadu un Marsa Alam.