Ēģipte Travel Konsultatīvā – Vai tas ir droši ceļot uz Ēģipti?

Posted on

Ēģipte Travel Konsultatīvā - Vai tas ir droši ceļot uz Ēģipti?

Ēģipte ir skaista valsts, kas ir piesaistījusi tūristus tūkstošiem gadu. Tā ir slavena ar savu seno apskates objektiem, to Nile River kruīzi un tās Sarkanās jūras kūrortiem. Diemžēl, tas ir arī kļuvis par sinonīmu pēdējos gados ar politisko nemieru un palielināta teroristu darbību. To cilvēku izvēlas apmeklēt Ēģipti atvaļinājumā skaits samazinājās līdz visu laiku zemākajam līmenim 2015. gadā, ja fotoattēli parādījās no kulta vietām, piemēram, Gīzas piramīdas un Lielā Sfinksa guļ pametis.

Tomēr, ceļojumu aģenti ziņoja par ievērojamu pieaugumu rezervācijām pavasarī 2018. gadam un pēc gada beigām, 9 miljoni tūristu apmeklēja Ēģipti, salīdzinot ar 5,4 miljoniem 2016. gadā – liecina, ka tūrisma nozare ir labi ceļā uz atveseļošanos. Šajā rakstā mēs apskatīt drošības situāciju Ēģiptē pēdējos gados un dot padomus par veidiem, kā palikt drošībā, ja jūs nolemjat doties tur nākotnē.

Piezīme: Pārliecinieties, lai pārbaudītu jaunāko ziņu ziņojumus un valdība ceļojuma brīdinājumus pirms rezervēšanas jūsu reisā. Drošības situācija Ēģiptē var mainīties jebkurā brīdī.

politiskā Background

Valsts nesenā nemieri sākās 2011. gadā, kad virkne vardarbīgu protestu un darba streiku galu galā noveda pie noņemšanas prezidenta Hosni Mubarak. Viņš tika aizstāts ar Ēģiptes militāro, kurš valdīja valstī līdz Mohameds Morsī (biedrs musulmaņu brālība) uzvarēja prezidenta vēlēšanās 2012. 2012. gadā novembrī, sadursmes, iesaistot valdību un anti-musulmaņu brālības protestētājus saasinājās vardarbības ainas Kairā un Alexandria . 2013. gada jūlijā, armija iejaucās un gāza prezidentu Morsi, aizvietojot viņu ar pagaidu prezidentu Adly Mansour.

2014. gadā sākumā, jauna konstitūcija tika apstiprināts, un vēlāk tajā pašā gadā pašreizējo prezidentu Abdel Fattah el-Sisi tika ievēlēts.

Pašreizējais stāvoklis

Šodien Ēģiptes politiskā un ekonomiskā stabilitāte ir par iemeslu. Ceļojumu brīdinājumi no Apvienotās Karalistes un ASV valdību vairāk koncentrēties uz draudiem teroristu aktivitātes, kas arī ir pieaudzis pēdējos gados. Vairākas teroristu grupām darboties Ēģiptes robežām. Aktīvākais ir Daesh-Sinai, kas pazīstams arī kā Islāma valsts Irākā un Levant (ISIL) vai ISIS. Ir bijuši vairāki teroristu zvērības, kas pēdējo piecu gadu laikā, tostarp uzbrukumus valdības un drošības spēkiem, sabiedriskā transporta veidos, tūrisma vietām un civilajā aviācijā.

Īpaši, uzbrukumiem, šķiet mērķa Ēģiptes koptu kristiešu iedzīvotājiem.

26. maijā, 2017., ISIL apgalvoja atbildību par uzbrukumu, kurā gunmen atklāja uguni uz autobusu pārvadāšanā koptu kristieši, nogalinot 30 cilvēkus . Pūpolu Svētdienā tajā pašā gadā, sprādzieni baznīcām Tanta un Aleksandrijas pieprasīja vēl 44 dzīvības; un 24. novembrī 2017. teroristi nogalināti vairāk nekā 300 civiliedzīvotāji lūgšanā kādā North Sinai mošeja. Pavisam nesen, gunmen nogalināti septiņi cilvēki autobusā piepildīta ar koptu kristiešiem 2018. gada novembrī Tomēr Ēģiptes drošības spēki pastiprinātas militāro aizsardzību Sinaja reģionā 2018. gada februārī aizbildniecībā operāciju Sinaja 2018. , un uzbrukumi notiek retāk, kā rezultātā .

Ceļojumu brīdinājumi

Sakarā ar risku terorismu ceļojumu brīdinājums no Apvienotās Karalistes valdība iesaka pret visiem ceļojumiem uz ziemeļu Sinaja pussalā. ASV konsultatīvā paplašina šo brīdinājumu visai Sinajas pussalu, izņemot leģendāro Sarkanās jūras kūrortpilsētā Šarmelšeihā. Abas valdības arī neiesaka nebūtiskus ceļot uz Rietumu tuksneša. Tomēr nav specifiski ceļa brīdinājumi par ceļošanu uz Kairu vai Nīlas deltas (lai gan tas ir svarīgi apzināties, ka, neraugoties uz paaugstinātām drošības pasākumus šajās jomās, teroristu darbība paliek neparedzama). Šīs valsts galvenie tūrisma objekti (ieskaitot Abu Simbel, Luxor , Philae , Gīzas piramīdas un Sarkanās jūras krastā), joprojām tiek uzskatīti par drošu.

Vispārīgie noteikumi par drošības nodrošināšanu

Kaut prognozē teroristu uzbrukumu, ir iespējams, ka ir pasākumi, ka apmeklētāji var veikt, lai būtu droši. Pārbaudiet valdības ceļojuma brīdinājumus regulāri un pārliecinieties, pievērst uzmanību viņu padomu. Modrība ir svarīgi, jo seko virzienus vietējo drošības amatpersonas. Centieties, lai izvairītos no pieblīvēts jomās (protams, grūts uzdevums Kairā), jo īpaši attiecībā uz reliģiskiem vai svētku dienās. Veikt papildu piesardzība, apmeklējot dievnamus . Ja tu apmeklē Šarmelšeihā, nosver opcijas, kā tur nokļūt uzmanīgi. Apvienotās Karalistes valdība iesaka pret lidot uz kūrortpilsētu pēc bumba eksplodēja uz Šarmelšeihā uz Sanktpēterburgas lidojumu 2015. gadā, nogalinot ikvienu uz klāja. Tomēr ASV valdība norāda, ka sauszemi ceļojumu cauri Sinaja pussalā ir vairāk bīstami.

Zagšana, izkrāpšana un noziedzības

Tāpat kā lielākajā daļā valstu ar augstu nabadzības līmeni, sīko zādzību tiek izplatīta Ēģiptē. Veikt pamata piesardzības pasākumus, lai izvairītos no kļūst par upuri – tai skaitā esot īpaši informēti par jūsu vērtslietu pieblīvēts jomās, piemēram, dzelzceļa stacijās un tirgiem. Veikt nelielu daudzumu naudas par savu personu naudas jostu, saglabājot lielus rēķinus un citas vērtslietas (ieskaitot jūsu pasi), slēgtā seifā viesnīcā. Vardarbīgi noziegums ir salīdzinoši reti pat Kairā, bet tas joprojām nav laba ideja, lai iet tikai naktī. Izkrāpšana ir bieži un parasti ietver ģeniāls veidus, kā iegūt jums iegādāties preces, jūs nevēlaties, vai patrons par “radinieks s” veikals, viesnīcu vai ceļojumu uzņēmums. Lielāko daļu laika, tie ir kaitinošas nekā bīstama.

Veselības Bažas & Vakcinācija

Medicīnas iekārtas ar Ēģiptes lielākajās pilsētās un mazpilsētās, ir ļoti labi, bet ne tik lauku apvidos. Galvenie veselības problēmas ceļotāji sastopas ir ierasti problēmas, sākot no saules apdegumiem uz gremošanas traucējumiem. Pārliecinieties, ka iepakojums pirmās palīdzības komplektu , lai jūs varētu pašārstēšanos, ja nepieciešams. Atšķirībā no Sahāras valstīs Ēģipte neprasa vairākus vakcinācija vai profilaktiski pasākumi pret malāriju . Tomēr, tā ir laba ideja, lai pārliecinātos, ka visas jūsu ikdienas vakcīnām ir aktuāla. Vakcīnas vēdertīfs un hepatītu A ir ieteicams, bet nav obligāta. Apliecinājums vakcinācijas pret dzelteno drudzi, ir prasība ieraksta, ja ceļojat no valsts ar dzelteno drudzi.

Sievietes dodas uz Ēģipti

Vardarbīgi noziegums pret sievietēm ir reti, bet nevēlama uzmanība nav. Ēģipte ir musulmaņu valsts, un, ja jūs meklējat, lai aizskart (vai izdarīt neērtas stares), tā ir laba ideja, ģērbties konservatīvi. Atteikšanās garās bikses, svārki un garām piedurknēm krekli, nevis šorti, mini svārki un topi. Šis noteikums ir mazāk stingra, tūrisma pilsētās Sarkanās jūras krastā, bet kailums sauļošanās joprojām ir-nē. Par sabiedrisko transportu, mēģiniet un sēdēt blakus citai sievietei vai ģimenei. Pārliecinieties palikt cienījamu viesnīcās un nav staigāt apkārt naktī pats.