Eifeļa tornis Fakti un Svarīgākais apmeklētājiem – Kā Marka lielāko daļu jūsu apmeklējumu

Posted on

Eifeļa tornis Fakti un Svarīgākais apmeklētājiem - Kā Marka lielāko daļu jūsu apmeklējumu

Tā kā Eifeļa tornis ir ieguvusi tik ikonisku statusu visā pasaulē, kļūstot par objektu nebeidzamu valdzinājumu, kā arī klišeja izvēles pārstāv Parīzi, tas var būt viegli spīdums virsmu, apmeklējot to un aizmirst to aizraujošu (un juceklīgs) vēsture . Torņa ievērojams konstrukcija ir arī kaut kas, tūristi bieži vien nespēj novērtēt, tāpēc es ieteiktu lasījums up par šo brīnišķīgajā pieminekļa pirms iet uz augšu uz augšu un izskatās out– jūs bez šaubām iegūt daudz plašāku atzinību par to.

Galvenie datumi tornī Vēstures

1889 marts: tornis ir atklāta Parīzes Pasaules izstādē no 1889. franču inženiera Gustava Eifeļa izdodas redzēt savu projektu cauri, neskatoties kaislības protestu. Tornis tika veidota no 18,038 atsevišķiem gabaliem (pārsvarā dzelzs) un sver pavisam 10,1 tonnas. Tomēr tas joprojām ir salīdzinoši viegls.

1909-1910: Tornis ir gandrīz nojaukts, bet pasargāt, jo tā lietderību kā radio torņa. Daži no pasaules pirmajiem radio pārraidēm tiek pārraidītas šeit.

1916: Pirmie transatlantiskās telefonu pārraides tiek realizēta no torņa.

Uzsver: pirmais līmenis 

Pirmais līmenis torņa funkcijas apļveida galeriju, kas sniedz apmeklētājiem ieskatu torņa vēsturi un dizainu, kā arī ievadu dažiem Parīzes slavenākajiem apskates objektiem un pieminekļiem.

Daļa no spirālveida kāpnes , kas reiz vadīja no otrā stāva uz augšējā līmenī tiek parādīts pirmajā līmenī. Kāpnes tika beidzot demontēta 1983. gadā.

Jūs varat arī redzēt hidraulisko sūkni , ka tad, kad piegādā ūdeni bijušais lifts.

Par “FerOscope” ir informatīvs eksponēt uzstādīta vienā no torņa sijām. Interaktīvās video, gaismas šovi un citi mediji sniedz apmeklētājiem evocative apskatīt kā tornis celts.

“Uzraudzības Tower Top kustības” ir lāzera stara, kas uzrauga torņa svārstības zem ietekmi vēja un temperatūras.

Panorāmas rādītāji Vietu un pieminekļi redzamas no pirmā līmeņa, kā arī vēsturiskās paneļu izsekošanas torņa vēsturi, tiek izvietoti ap galerijā. Jūs varat arī apskatīt pilsētu minūti detalizēti no elektroniskā teleskopu.

Uzsver: Otrā līmeņa 

Otrā līmeņa piedāvā ievērojamas panorāmas pilsētas, kā arī plašāku ieskatu torņa vēsturi un būvniecību. Animētas logu ainas pastāstīt vizuālu stāstu par torņa unikālo vēsturi.

Jūs varat baudīt patiesi dizzying perspektīvas zemi caur stikla grīdu. Vēlreiz, tas ir iespējams, nav ieteicams tiem, nosliece uz vertigo!

Augstākā līmeņa Panorāmas viedokļiem: Orientieri Look Out For

Augšējā stāvā piedāvā elpu aizraujošu skatu uz visu pilsētu, kā arī augstākās likmes maltītes. Lifts kāpiens 18 metri (59 pēdas.), Arī ļauj pilnībā novērtēt torņa izstrādāt metāla latticework. Šķīdināšanas no Gustave Eiffel biroja funkcijas vaska figūras Gustavu un amerikāņu izgudrotājs Thomas Edison; bet panorāmas rādītājus un viedoklis rādītāji palīdzēs jums noteikt pilsētas orientierus.

Nakts Displays: mirdzošiem Grandeur 

Skatoties no attāluma, tornis pārrāvumi stājas shimmering displejs gaismas katru stundu pēc tumsas iestāšanās, līdz 2 naktī vasarā. Šis displejs ir iespējams, 335 projektoriem, katra aprīkota ar lielas jaudas nātrija lampām. Intensīva dzirkstošais efektu rada sijām šaušana augšup caur torņa konstrukcijas.